Opinie o LUKLOG w Magdeburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LUKLOG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUKLOG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUKLOG w Magdeburg

Jak szefostwo w LUKLOG traktuje ludzi?

Niki Nowy wpis

wyjechalem przez LUKLOG w tym roku w kwietniu jako lakiernik/piaskarz. Umowy z LUKLOK sie nie podpisuje, oni sa tylko posrednikiem. Praca normalna tak jak to w moim zawodzie, placone w terminie, kwatera tez jest oplacona caly czas wbrew temu co pisza na tym portalu. Nie bylo niespodzianek, jest ok, mozna tak pracowac.

Łucja Nowy wpis
@Niki

To super ze w terminie płaca, ale to są tygodniówki czy co miesiąc wypłata czy jak? I jak z wyżywieniem? Sam sobie czy zapewniają posiłki?

Niki Nowy wpis
@Łucja

LUKLOG nie placi, nie daje jedzenia, ani nie zatrudnia, (usunięte przez administratora) co to za pytania??? to biuro posrednictwa pracy i wysylaja do niemieckich pracodawcow, przynajmniej tak bylo u mnie. Firma ktora mnie zatrudnia placi raz w miesiacu zawsze do 15 nastepnego miesiaca. Tygodnowki sa w Holandi, Niemcy placa raz na miesiac.

Szybko znajdują dobrą pracę? :> Bo aktualnie jestem bez pracy i szukam pomocy w znalezieniu czegoś dla mnie.

Lenon

LUKLOG nie może nic płacić, dawać ubrań roboczych ani zatrudniać na stale bo to (usunięte przez administratora) agencja pośrednictwa! Oni wyszukują oferty pracy a nie zatrudniają! Co za bałwany siedzą na tym forum? I takle tez bałwany później pisza opinie! Pracuje przez LUKLOG w Niemczech, jak się robota skończyła to mnie przenieśli do innej firmy. Ogólnie do teraz wszystko ok, mogę polecić.

Nie obrażaj
@Lenon

Bałwan jeden na pewno wypisuje bzdury. O firmie nic nie wiem. Ale w większości to agencja zatrudnia i jest Twoim pracodawcą. Zapewnia ubrania robocze i narzędzia. Oczywiście narzędzia może zapewnić firma do której jest się delegowanym. Kwestia umowy między agencją pracy, a wypożyczającym pracowników. Każda agencja ma część dobrych ofert pracy i część takich, że każdy z nich dość szybko rezygnuje. Od szczęścia dużo zależy. Oczywiście pracownik też musi się do czegokolwiek nadawać. W branży elektrycznej połowa nowych pracowników do przemysłu się nie nadaje.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUKLOG? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko operator suwnic - Magdeburg
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ryszard

Cześć. Znacie może warunki płacowe, które aktualnie oferowane są przez firmę LUKLOG dla nowo zatrudnionych pracowników? O zarobkach zawsze miło podyskutować a tym bardziej z osobą, która szuka w tym właśnie zakresie informacji. Nie wydaje Ci się, że fajnie by było to właśnie ustalić? Dajcie znać, proszę.

Jaki dress code obowiązuje w LUKLOG?

Leon

Durna tu jaki dres code. To agencja pracy. Robol ma stare ubranie i maskę do spawania.

Alicja
@Leon

Dzięki za odpowiedź, czyli rozumiem, że macie jakieś wytyczne odnośnie sposobu ubierania się w Luklog. Czy pracodawca gwarantuje każdemu nowemu pracownikowi darmową odzież roboczą?

Dawid

A ile trwa kontrakt ?

byly spawacz

witam firma obiecuje ze placi za mieszkanie ale nie pisze ze tylko placi pierwszy miesiac a puzniej trzeba placic samemu i czekac na wzrot pieniedzy oczywiscie za soboty i niedziele placisz ze swojej kieszeni

Robcio-popcio

pisze krotko, jest dobrze. maja caly czas dosyc dobre oferty, nie ma problemu, jak sie kontrakt skonczy, zeby zaczac jakas nowa prace. zawsze ktos sie znajdzie, co bedzie plakal zeby wydusic od pracodawcy jakies dodatkowe premie, a jezeli sie nie da, to porzuci z jednego na drugi dzien prace, bo znalazl za 1,00 pln wiecej prace 600 km dalej od polski, absurd jak ludzie mozgi maja od alkoholu powypalane. Moje sugestie dla LUKLOG: zadne

Domel
@Robcio-popcio

Mózgu to Ty nie masz i (usunięte przez administratora) za grosze bo żaden fachowiec nie podejmie pracy za takie marne pieniądze tacy jak Ty szambonury mogą pracować niewolniku

Magda

Czy ktoś słyszał kiedy będą znowu wyjazdy?

Wlodar

Witam wszystkich, przez firme luklog wyjechchalem 2 razy do pracy do Niemec, w 2018r i teraz w czasach Koronawirusa. Poki co jest praktycznie tak jak mialo byc, pieniadze przecietne ale teraz rorboty zadnej nie moglem znalezc wiec nawet sie ciesze ze mi sie udalo. Dostalem papier bezposrednio od niemieckiej firmy i przez granice przejechalem bez problemu. W 2018r pracowalem w WBD a teraz w Tracking-rail. W WBD pracowalem 11 miesiecy. Pozniej wrocilem do PL bo robota sie skonczyla i chcieli mnie wyslac w inne miejsce. Jesli chodzi o kase to na umowie bylo to co w mailu od LUKLOG tylko troche inaczej rozpisane. Ogolnie nie jest zle, wyjechalem przez nich 2 razy i nie wtopilem. A jak czytam o tym mrozonym chlebie i miesie z polski i ze nie ma tego gdzie trzymac to... ja (usunięte przez administratora) koledzy....!!! to jest (usunięte przez administratora)

Dawid

Czy trzeba znać dobrze jezyk niemiecki jeśli chce się wyjechać ?

Tymoteusz

Mam wrażenie, że ktoś złośliwie zamieszcza takie wpisy. Może nie są idealni ale ideałów nie ma!

Włodzimierz

Nasza historia jest taka. Wczoraj wyjechaliśmy i wróciliśmy...dobre nie? Przed wyjazdem z firmy Luklog do Niemiec do miejscowości Dessau-Rosslau i dogadaniem szczegółów wszystko wyglądało dobrze. 13 euro netto/h/zakwaterowanie...nadgodziny.. Po przyjeździe i zdaniu próbek tj. pion doczołowo na ceramike, plus pare pachwinek...okazało się, że oferta przedstawiona w emailu przez Luklog jest nie prawdziwa. Miało być 10 godzin pracy dziennie( liczone 9,5)a okazało się ( 8.15..to bym nawet nie jechał) jak Pani koordynatorka Katarzyna oznajmiła po rozmowie z majstrem, że możemy się pytać od czasu do czasu majstra czy np danego dnia możemy robić nadgodziny...wiadomo, zależy czy monterzy się wyrobią...zrozumielismy z kolegą tą jakże ważną sytuację.. że tych 190-200 godzin nie wyrobimy w miesiącu tylko 160-kilka; a to w przeliczeniu na PLN jest znacząca różnica..okazało się również: mieszkanie w pensjonacie i w momencie kiedy byśmy jechali w jakiś weekend do PL to trzeba zabrać wszystkie rzeczy...zamrożenie chleba mięsa odpada...bo na nasze miejsce na dwa dni ktoś przyjedzie, czyli na walichach non stop! kuźwa, co to ma być!!! dalej.. ubrania robocze: w ofercie pracy było tak: Nalezy zabrać ze sobą na podpisanie umowy / start pracy: - ubranie ochronne/robocze + buty ochronne + przylbice Pani Kasia oznajmiła, a Pan z Luklogu też nie poinformował, że będziemy mogli się ubiegać o te "cholerne" ubrania po 4 tygodniach, zamówić je..CZYLI WY, LUKLOGI I WBD "DZIADY" POWINNISCIE UPRZEDZIC PRACOWNIKÓW ABY WZIELI PRZYNAJMNIEJ JEDEN KOMPLET ODIEZY W DOBRYM STANIE, TAK ZEBY STARCZYŁO NA..hmm..ZE DWA MIECHY? oczywiście zależy od roboty... A pozatym jak praca na warunkach niemieckich to sie należy : ubranie robocze! buty! przyłbica! na start po zdaniu próbek...łaski nie robicie "Zadaniem agencji pracy (pośrednika) nie każdego oczywiście, jest m. in. zatajenie przed nowoprzybyłym pracownikiem, pewnych szczegółów, tak żeby go usidlić i wyzyskać" To, m. in. stwierdzam( juz wcześniej stwierdziłem ;) po około 10 latach pracy przez "pośredników" w różnych krajach. Widzę, że w Niemczech jest najgorzej. Mało tego jak przeczytaliśmy z kolegą warunki umowy w biurze po próbkach, to stwierdziliśmy że musimy sie zastanowić bo cos tu nie pasuje. 9,37 za brutto/h ; ryczałt za nocleg 250 E ; Dieta: 00,00/dzień roboczy (przy 24-godzinnej nieobecności) Ryczałt za benzynę: 6,20 zgodnie za przepracowaną godzinę, zgodnie z załączonym kilometrem i z tego wszystkiego ma wyjść 13 euro netto/h, może i by wyszło...kto wie? Transport na własna rekę. Do tego różne kary za zerwanie umowy i ten podpunkt na umowie bardzo rozbudowany ( patrz opinie na gowork.pl)...jak Pani Kasia stwierdziła i sięgnęła pamięcią w przeszłość to takie kary się nie zdarzały. Oj, wyczułem, że coś kręci...z reszta tak samo, jak juz na początku rozmowy powiedziała, że zgrubsza omówi umowę. Urlop dopiero po przepracowaniu 6 miesięcy. W ogóle Luklog nie uprzedził Nas że przekierują Nas do innej agencji, dopiero na miejscu się okazało WBD! eh gdy byśmy tylko kuźwa wiedzieli... Wystarczy poczytać o WBD

Pol
@Włodzimierz

Rozmawialem o prace z firma luklog, po ustaleniu warunkow odrzucilem oferte poniewaz byla nie do zaakceptowania. Kolega pisze prawde- to skandal ze na ta stawke 12 czy 13 jest wliczone wszystko co mozliwe a na umowie nasz najnizsza niemiecka. Ponadto musisz miec swoje ubranie robocze na dobrych kilka miesiecy albo i na caly okres umowy czy kontraktu. Ogolnie Gownofirma. Wszystko co napisalem to prawda mam od nich wiadomosci email i chetnie sie podziele z niedowiarkami. Pozdrawiam

czasamimily
@Włodzimierz

Pełen opis jak to wygląda, tak jak w moim przykładzie. Nic nie muszę pisać.

Wojciech
@Włodzimierz

Dokładnie też tak miałem.Po przybyciu na miejsce pracy pan z lukolug zadzwonił do mnie i oświadczył że go nie będzie że mną na próbkach bo coś tam , coś tam ,ale będzie pan Schneider (z firmy WBT)i on się wszystkim zajmie.W ten sposób chciał mnie "sprzedać".Praca miała być w miejscowości Vetchtau,a po zrobieniu prób nagle tu nie potrzebują ludzi ,ale mam dla pana pracę w Hamburgu .W ciul kilometrów dalej .PARODIA.Banda oszustów

Podpowiedzcie a jak wygląda sprawa znajomości języka obcego?

kazik

jestem piaskarzem, pracowalem juz prawie w kazdym kraju europy. natrafilem jakies 4 miesiace temy na ogloszenie lukloka na piaskowanie wagonow towarowych w miejscowosci niesky. jestem zadowolony, wszystko zgadza sie.

Deny
@kazik

Kazik napisz jak wygląda praca ile godzin pracujesz czy na zmiany czy 1 zmiana jak z pracą w likendy . jaka umowa o prace jaka stawka na umowie i jak wygląda sprawa z mieszkaniem .

Deny
@kazik

Kazik czy można jakiś kontakt z tobą ??Email czy coś byłbym wdzięczny ??

pick up

jestem zadowolony. moje podsumowanie: pracuje w niemieckiej firmie bezposrednio z niemcami. bardzo milo mi sie pracuje. opinie, ze jestesmy w niemczech drugim sortem, nie rozumie.

Robinus

Wyjechalem przez firme LUKLOG do Austrii w styczniu, do teraz wszystko ok, kasa sie zgadza, jest na czas, troche problem z ubraniami do roboty, ale ogolnie jest ok

Lokomotywa

Bylem i jestem zadowolony z firmy LUKLOG. Pracuje w Bombardier Bautzen, mieszkam w Zgorzelcu w polsce i zarabiam 4 razy wiecej jak przed wyjazdem przy lakierowaniu pojazdow szynowych. Lubię atmosferę w LUKLOG za: Szczerość!!!

Niki

wyjechalem przez firme luklog juz 3 raz do Niemeic, zawsze bylo w sumie wszystko ok, wlasciwie prawie wszystko bylo tak jak mnie informowali. Jakies drobne nieporozumienia sie zdazaly ale nic wielkiego i do wyjasnienia. Ci zadowoleni raczej opini nie pisza, ja tez nie pisalem ale kolega mi powiedzial zebym przeczytal sobie w necie co o tej firmie pisza. Moim zdaniem sa ok! Ogonie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o LUKLOG - Magdeburg

• Jak się pracuje w LUKLOG?

Zobacz opinie na temat firmy LUKLOG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKLOG?

LUKLOG