logo Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

Częstochowa

Opinie o Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

admin 2015-08-06 14:41:17
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Polimex - mostostal Ocynkownia S.A potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
Pracownik 2015-09-14 20:13:59
Witam wszystkich zainteresowanych niestety w moich oczach Ocynkownia w Częstochowie bardzo źle wypadła przede wszystkim kumoterstwo cwaniactwo wysługiwanie się ludźmi pomimo że jest na takim samym stanowisku różnica polega tylko na tym że na przykład zna prywatnie po za pracą brygadzistę lub kierownika i udaje w tym momencie że pracuje myśli że na wszystko mu wolno inaczej mówiąc że jest bez karny. Piją wódę głównie na nocy czasem na drugiej zmianie oczywiście same cwaniaki robią dobre wrażenie do złej gry. Zakład cwaniaków i kolesi nie polecam.
baron 2015-12-26 23:05:30
za Polimexu narzekalem, ale teraz to dopiero jest dno. robimy za bialych murzynow
coc 2016-07-07 20:57:17
a czy umiesz co innego poza narzekaniem?
nie podoba sie to znajdz sobie inna prace
Gość od zlecanie Lab- Baku 2016-11-13 00:58:33
Ja znalazłem sobie inną pracę i odszedłem z własnej woli chociaż miałem biały kask - nie żałuję
Zostaw swoją opinię o Polimex - mostostal Ocynkownia S.A - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimex - mostostal Ocynkownia S.A