logo Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

Częstochowa

Opinie o Polimex - mostostal Ocynkownia S.A

admin 2015-08-06 14:41
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Polimex - mostostal Ocynkownia S.A potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
Pracownik 2015-09-14 20:13
Witam wszystkich zainteresowanych niestety w moich oczach Ocynkownia w Częstochowie bardzo źle wypadła przede wszystkim kumoterstwo cwaniactwo wysługiwanie się ludźmi pomimo że jest na takim samym stanowisku różnica polega tylko na tym że na przykład zna prywatnie po za pracą brygadzistę lub kierownika i udaje w tym momencie że pracuje myśli że na wszystko mu wolno inaczej mówiąc że jest bez karny. Piją wódę głównie na nocy czasem na drugiej zmianie oczywiście same cwaniaki robią dobre wrażenie do złej gry. Zakład cwaniaków i kolesi nie polecam.
baron 2015-12-26 23:05
za Polimexu narzekalem, ale teraz to dopiero jest dno. robimy za bialych murzynow
coc 2016-07-07 20:57
a czy umiesz co innego poza narzekaniem?
nie podoba sie to znajdz sobie inna prace
Gość od zlecanie Lab- Baku 2016-11-13 00:58
Ja znalazłem sobie inną pracę i odszedłem z własnej woli chociaż miałem biały kask - nie żałuję
Mm 2017-03-27 18:15
OCYNKOWNIA ŚLĄSK CZĘSTOCHOWA UWAGA! Nie znalazłem nic na temat obsługi czy też opinij klientów więc pragnę podzielić się z innymi tym co mnie spotkało. Pragnąc skorzystać z usług tej firmy wykonałem telefon w celu ustalenia szczegółów gdzie uzyskałem informacje że w przypadku dostarczenia lżejszych przedmiotów (do 100 kg) minimalna kwota faktury wynosi 245 zł trochę szkoda ale co poradzić, przyjęcia od 6 do 21 super. Dostarczyłem 80 kg i Pani po raz kolejny poinformowała że i tak minimalna kwota do zapłaty to by było tyle dobrego. Minął tydzień dzwonie tak gotowe można przyjechać (chyba zapomnieli dać znać ) ale zapłacić można od 7 do 15 i tu zaskoczenie do zapłaty 340 zł !!! Pytam za co tyle nikt nie jest w stanie powiedzieć 80 x 3.2 zł. Bo firmy mają zniżki a Pan nie, a na piśmie przy przyjęciu nie podają kwot pomimo że towar jest ważony przy kliencie tylko informują słownie ile do zapłaty. Teraz jeśli chcesz być oszukany przynajmniej będziesz świadomy.
Zostaw swoją opinię o Polimex - mostostal Ocynkownia S.A - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimex - mostostal Ocynkownia S.A