Opinie o JM Tronik w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JM Tronik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JM Tronik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Tronik w Warszawa

Witam, jakiego konkretnie doświadczenia wymagają wobec kandydata na inżyniera sprzedaży? w jednej z ofert wpisano, że preferują obszar technologii laserowych ale nie podano przy tym wymaganego minimalnego stażu. do tego ciekawi mnie ile teraz w praktyce oferują wynagrodzenia? znam się na spawarkach

JMT

Dzień dobry, wszystkie informacje znajdują się w Internecie. W razie pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Kasandra Nowy wpis

Witam, wyświetlała mi się wcześniej oferta dla inżyniera projektu. czy nabory do tej funkcji będą może jeszcze aktualne? w jednym z opisów wspomniano o pracy przy najnowszej technologii. O jakiej teraz może być mowa?

@Kasandra

Dzień dobry, oferta jest już nieaktualna. Poszukujemy inżyniera sprzedaży w razie pytań proszę o bezpośredni kontakt z firmą jm-tronik.

JMT

Nie wymagamy określonego czasu stażu, dla nas liczą się umiejętności praktyczne. W odniesieniu do wielu komentarzy i opinii - są one kierowane do złej firmy. To forum odnosi się do jmtronik energetyka, która aktualnie jest wykupiona przez Elektrobudowa Sp. z o. o. z siedziba w Koninie.

@JMT

Dzień dobry. wiem, że oferta dla wspomnianego inżyniera sprzedaży jest już wygasła ale w jaki w takim razie sposób weryfikowany jest kandydat jeśli doświadczenie „na papierze” nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia? Jest dzień próbny czy może to dłuższy okres?

@JMT

Ale na jakiej zasadzie obecnie działa jmtronik i czy ta firma jeszcze istnieje i sprzedaje jakieś produkty bo z informacji z sieci to firma widmo odnosząca się do strego jmtronik włącznie ze zdjęciami pracowników którzy obecnie pracują w Elektrobudowa....

JMT Nowy wpis

Dzień dobry, proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny z biurem w tym temacie.

bylyklient

TRAGEDIA, Olewają klienta, brak kontaktu, odpowiedzi nie konkretne po kilka dni czekania na odpowiedz... Finalnie wiciskają coś o czym wgl nie było ustalane

Rysiu

cze, gdzie są aktualne opinie? możecie rozjaśnić mi sytuacje firmy? zwłaszcza zwątpiłem czy jestem na dobrym forum, bo tutaj jak widać po adresie jest wpisana wprost Wapienna a chyba w ostatnim wątku ktoś pisał o tym, że to nie jest forum dla firmy z Wapiennej? Bo jeśli tak to w tej tutaj co się dzieje, że jest taka cisza?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JM Tronik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Wdrożeniowiec IT/Specjalista ds. wsparcia technicznego.
Helena

co można napisać o aktualnych warunkach współpracy? jeden Pan w ostatniej z opinii sprzed roku niezbyt specjalnie je chwalił. na stronie widziałam wzmiankę o tym, że podobno 97% klientów jest zadowolonych z oferowanych maszyn. A co z tymi 3%? odbywa się jakaś reklamacja? mają tu specjalny dział od tego? i co z sytuacją handlowców, w ubiegłym roku wiem, że szukali. są chętni klienci? jakie ostateczne zarobki w tym roku wychodzą?

Informacja
@Helena

Dzień dobry, Odnosi się Pani do zupełnie oddzielnej firmy, która produkuje plotery cnc pod logiem jmtronik, na wapiennej ale prawnie i co ważne, kadra również jest zupełnie oddzielona. Mam nadzieję, że rozjaśniłem sytuację.

Czy istnieje możliwość rozwoju w JM Tronik?

Konstruktor

Pamiętam, że był ciekawy projekt zaprojektowania modułowego sterownika. Myślałem, że w końcu będziemy mieli coś, czego konkurencja nie ma i pozwoli nam wypłynąć na powierzchnię. Niestety na jednym ze spotkań usłyszałem od Pana Prezesa, że "nie mam pokory w stosunku do konkurencji" i że mój projekt "jest zbyt innowacyjny". Myślałem, że na tym to polega - bycie innowacyjnym. Był też pomysł reaktywowania liczników z nowymi opcjami, ale brakowało miejsca na moduły. I usłyszałem, że nie możemy zmienić obudowy, bo forma jest droga i trzeba wykorzystać starą. Po krótkim czasie zwolniłem się i pracuję w firmie, która nie oszczędza na innowacyjności. Pozdrawiam wszystkich ciepło, a w szczególności Was, Przemku i Bartku :)

Projektant konstrukcji owalnyc
@Konstruktor

Firma jest rodzinna i stawia na szybki i dynamiczny rozwój na polskim rynku. Produkowane sa konstrukcje szkieletowe przez inżyniera Pana Jałosze, które cieszą się powodzeniem na Targach gminnych w Otwocku. Na parkingu jest dużo miejsca, można przyjechać autem, rowerem swojej zony, hulajnodze, na koniu, krowie i na wózku inwalidzkim. W poniedziałki nie jest sprawdzany wydech z buzi po weekendzie.

były
@Konstruktor

pracowałem tam kiedyś, to była lipa

Krzysiu

Chciałbym serdecznie podziękować osobom, które zdecydowały parę miesięcy o tym, że ja oraz kilkanaście innych osób jesteśmy niepotrzebni tej firmie. To była naprawdę świetna decyzja dla nas i zapewniam, że każdy z ludzi, którzy wtedy poczuli się niepotrzebni znaleźli lepszą pracę i poukładali sobie życie zawodowe. Szkoda jedynie kolegów, którzy tam zostali, bo zostawiliście ich tylko po to, by wycisnąć jak cytryne i by dokończyli tematy, teraz w nagrodę są bez pensji, bez oficjalnych informacji co Dalej. Nie wiem czy menagement firmy zdaje sobie sprawę, ale temat upadku tej firmy jest tematem numer jeden.

Kzysiu
@Krzysiu

Nie wiem czy menagement firmy zdaje sobie sprawę, ale temat upadku tej firmy jest tematem numer jeden NA RYNKU.

Nikt Wazny
@Krzysiu

Krzychu popieram Twoja opinie. Zostalem zwniony bo uslyszalem od Bartusia ze mije dziecko za czesto chorowalo i za czesto bylem z twgo powodu na zwolnieniu. Nie zycze nikomu tego co przeszlismy z zona podczas choroby corci " chociaz czasem przydal by sie co niektorym" taki strzal w pottlice na odmolenie. Poki co dziecko jest zdeowe a ja mam zaeombista prace na lotnisku. Uciekajcie stamtad ziomki z dzialu elektrycznego....

Jaką umowę oferuje JM Tronik dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko przedstawiciel handlowy.

ppp

Oferują umowę z kuroniówką

Jan
@ppp

Co masz na myśli pisząc że umowa z kuroniówką? Mógłbyś wyjaśnić?

Dobra nowina

Dzięki tarczy inflacyjnej spółka JM tronik może mieć ponad 100 tyś zł dodatkowego przychodu. Dzięki temu programowi firma może nadal się rozwijać oraz tworzyć nowe miejsca pracy. Polski rząd wspiera polski biznes i chroni nasz wspólny interes krajowy.

Lolo
@Dobra nowina

A długów ile tysięcy? (a raczej milionów?)

Jerzynier
@Lolo

Teraz w EB będzie wam jak u mamy

Masza

Sa jakieś szanse na normalne wypłaty?

Grisza

Zmiana miejsca pracy

Grisza

Jedyny skuteczny sposób w przypadku tej firmy.

Cyrk
@Grisza

Optymistyczne.

Pomocnik kucharza
@Grisza

Ta firma bardzo dobrze sobie radzi w czasach pandemii. Pracuje dużo ludzi, więc pracy jest sporo. Jeśli komuś nie pasuje praca na rozdzielniach to w takim razie do żadnej roboty się nie nadaje. Tronik nie jeden kryzys przetrwał i wyszedł obronną nogą.

Zadowolony
@Masza

Normalne czyli jakie? Na produkcji średnie zarobki wynoszą 4.200 netto,na PM były ostatnio podwyżki, więc nie wiem co masz na myśli. Za takie pieniądze można godnie żyć i odkładać na większą emeryturę. u konkurencji zarobisz 2.400 netto, więc Jm Tronik pod tym względem jest na najwyższej krzywej zarobkowej.

Zadowolony ściemniacz
@Zadowolony

4200 netto, teraz to poleciałeś. Chyba brutto i to liczone razem z kierownikiem i dyrektorem ????

Czy zadowolony i pomocnik kucharza to są wpisy piekarza? Poważne pytanie.

Nick 2

Sądząc po wypowiedziach to raczej on znowu broni pracodawcę. Teraz robi się trudna sytuacja na rynku pracy, a piekarz zawsze będzie mógł montować rodzielnice na piekarni.

Donald
@Nick 2

Odsetek zadowolonych na pewno wzrośnie jak Jacek kupi sobie dezodorant.

Czarodziejka
@Donald

Teraz mamy upalne dni i wychodzą u niektórych osób zaniedbania higieniczne. Przyjdź do biura i wejdź do pokoju z konstruktorami. Można się zatruć oparami.

aaaauto
@Pomocnik kucharza

Nie ciesz się tak bo każdy kryzys ma to do siebie, że ten "właściwy" nadchodzi dopiero po czasie na co obecnie masz dobitne dowody.

Iii
@aaaauto

Jakie?

Michal
@Zadowolony

Chyba kolego pomyliles brutto z netto. 4200 to chyba kierownik ma hehe

Prosty
@Masza

Jak ktoś chce 2tyś to jest.

X
@Zadowolony ściemniacz

Skæd ty się urwałeś?? Oczywiście ze w Wwa na prodykcji srednio zarabia sie w rym momencie 4000 netto, przepracowalem ponad 15 lat

Czy rozmowa rekrutacyjna w JM Tronik odbywa się również w języku angielskim?

Zadowolony że w porę odszedłem

A z kim Ty tam chcesz rozmawiać po angielsku bo chyba nie z zarządem….

Pozdrawiam chłopaków z działu PM a w szczególności Przema Jerzego i Mariana no i tego krzykacza debeściaka.....

Jaki jest styl zarządzania w JM Tronik?

Pyskaty

Stylu to ty nie masz...

Były

Albo się zgadzasz, albo(usunięte przez administratora)

Dżokej

Chce pracować w tej firmie ale chciałbym dojeżdżać do niej na koniu. Czy jest możliwość pod siedzibą zostawienia gdzieś swojego konia? Jak to wygląda?

KRÓL WYPIEKÓW
@Dżokej

W obecnej sytuacji raczej będą przyjmować wszystkich co popadnie. A Ci co tam zostali jeszcze to słabo ich przyszłość widzę .

Kołodziejczyk
@KRÓL WYPIEKÓW

Ale brak tam miejsca wiec :) byle gdzie panie i panowie ;) ile pozwoli korpo !!! :P

@Dżokej

Są dwie wiaty. To kuń nie zmoknie jak by padało. Tylko czy ty zarobisz na pasze dla konia , żeby nie zdechł z biedy .

....
@Dżokej

Miejsca są dwa ale od dawna nie ma SIANA.

STYCZNIOWA WYPŁATA
@....

Panowie i Panie jutro wpłynie nam KASA ZA STYCZŃ. 04,03,2021. Powodzenia

.......
@STYCZNIOWA WYPŁATA

Niestety jeszcze sobie poczekasz ... :)

Uczciwy pracownik
@STYCZNIOWA WYPŁATA

Nic nie wpłynęło :)

@Uczciwy pracownik

Kolejny dzień bez pieniędzy. Trzeba się zawijać.

@uciekinier z tronika

Będą, lada dzień, zapewne w tym tygodniu. Zaraz ten hejt na tronika się skończy bo się amonicja skończy dla tych co tutaj wylewają swoje żale nie wnosząc żadnej konstruktywnych uwagi... patrząc na to i czytając to co tu się odwala to strasznie dużo jadu jest w tych wypowiedziach... może i firma ma problemy, ale historia tronika od 10 lat jest taka jak by zaszłe sprawy cały czas bolą... polecam (usunięte przez administratora)a w tym roku firma obchodzi 40 lecie, nie którzy co piszą to jeszcze w pieluchy robili jak tronik już działał... BTW. Teraz czekam na super, konstruktywne komentarze :) czekam aby poczytać ten jad - jedziecie !

Ja też

Najlepiej z art. 55 KP. Należy się wtedy poza wypłatą wynagrodzenia za należny okres wypowiedzenia także odszkodowanie w wysokości 2 miesięcznych poborów.

Zdruzgotany sytuacją
@@uciekinier z tronika

To jest bardzo ciekawe kto tu pisze o tym jadzie bo na korytarzu tronika i na produkcji toczą się rozmowy kiedy kto odchodzi bo już złożył wypowiedzenie, kto i gdzie był na rozmowie o prace, ludzie polecają sobie ogłoszenia o pracę. A teksty o 40 leciu i jadzie to tylko z zarządu i rady nadzorczej słychać. Ciekawe że skoro jest tak super to pieniędzy jak nie było tak nie ma. Na produkcji praca też nie idzie na bieżąco mimo krótkich terminów bo brakuje pieniędzy na materiały .

Już zmieniłem prace
@Zdruzgotany sytuacją

Z tego co słychać z tronika wewnątrz i od klientów to ta firma długo już nie pociągnie. Tak się właśnie kończy jak niewykształcone dzieci które nigdzie nie pracowały biorą się za zarządzanie firmą. Jak się ma pieniądze to trzeba było syna świetnie wykształcić i do pracy wysłać a nie samochody wyścigowe mu sponsorować.

Ja nie
@Ja też

To co tu jeszcze robisz, jedziesz chłopie z rana do Sądu i składaj pozew, nie rozumiem, sypiesz artykułami a za kompem głowę wkładasz w monitor zamiast zając się swoim życiem i piszesz swoje wypociny... a działania brak. Nie widzę konsekwencji w twoim działaniu.

@zdruzgotany sytu...
@Zdruzgotany sytuacją

To krzyż na drogę, idź na L4. Poza tym jak widzę piszesz głupoty. Szkoda tracić czasu na komentarz. Miłego wieczoru.

@Juz zmieniłem pr...
@Już zmieniłem prace

Skoro już masz fantastyczna nowa prace, bo co tracisz swój cenny czas na pisanie tych dennych komentarzy. Napisz coś więcej, ciekawe co piszesz. Widzę (usunięte przez administratora) boli :)

Już na wypowiedzeniu
@@Juz zmieniłem pr...

Upsss chyba kogoś zabolało

Ja też
@Ja nie

Skąd wiesz że pewne działania nie zostały już podjęte?

@Już na wypowiedzeniu

Ja też mam fajną robotę ... ;) I cieszę się że ten przybytek juz pada tak kończy firma konfidentów,kapusi i nieudaczników życiowych ... ci pomiatają ludźmi . Fajnych ludzi pozwalniali bo się dogadywali z innymi,robili robotę a konfideci zostali

Pyskaty

Poziom dyskusji widzę nadal na poziomie szkoły podstawowej...

Zszokowany poziomem dyskusji
@Pyskaty

@doswiadczony proszę nie obrażaj uczniów szkół podstawowych. Poziom dyskusji jest poniżej jakiegokolwiek poziomu...

Zastępca kierownika produkcji

Jm tronik daje możliwość rozwoju przyszłym pracownikom. Firma z tradycją i wykwalifikowaną kadrą. Na stanowisku kierowniczym byłem kilka lat, miałem pod sobą szereg obowiązków. Praca nie należała do najwygodniejszych, ale ze swoimi pracownikami wyszedłem na sam szczyt moich możliwości. Podczas mojej misji gdy byłem zastępcą kierownika produkcji rozdzielnic nasza współpraca między pracownikami była najlepsza i najefektywniejsza. To są chwile kiedy nigdy nie wygasną. Polecam pracę w JM Tronik. Firma przyszłości P.J.

@Zastępca kierownika produkcji

Firma z tradycją zwalniania pracowników produkcyjnych hurtem kiedy kończy się nawał pracy. Firma, w której pracownik traktowany jest jak zło konieczne. Premia, nie dość że mizerna, to obcinana z przeróżnych powodów, często niezgodnych z kodeksem pracy. Firma przyszłości? Czyjej?

Grzybica
@Zastępca kierownika produkcji

Paweł był świetnym zastępcą kierownika, każdy problem był dla niego pryszczem, można było przyjść do niego z każdą zagadką i wszystko w 5 minut było poukładane niczym puzzle z tysiąca kawałków. Zaczynał pracę w międzynarodowej korporacji gdzie jego poczynania skutkowały wejściem na madrycką giełdę. Pierwszy dzień przyniósł ogromny sukces, akcje poszybowały w górę, spółka po tygodniu miała 207mln euro zysku. O sukcesie Pawła pisał nawet Washington post czy The Wall Street Journal. Dzięki niemu produkcja osiągała niewyobrażalne obroty, moc przerobowa osiągnęła 150% normy. Takich ludzi brakuje na rynku pracy. Jego doświadczenie oraz układy w branży pozwoliły na dokształcenie Bartka, który przy Pawle uczył się zegarmistrzowskiej precyzji niczym lądowanie Gagarina na księżycu.

vcurviony
@Zastępca kierownika produkcji

"Po plecach moich pracowników wszedłem na sam szczyt swoich możliwości"

Longer

Pytanie do pracowników . Czy. Poprawiła się sytuacja finansowa w firmie? Warto tam wrócić czy to strata czasu?

Gładki
@Longer

No właśnie, dycha to jeszcze?

Produkcyjny
@Longer

Nic się nie poprawiło mamy tylko jeden kontrakt. Co kilka dni nie ma pracy na produkcji bo brakuje materiałów. Rozwój i handel rozwalony wiec zostały tylko niedobitki z innych działów co się co miesiąc wykruszają

Jeszcze chwila i za burtą
@Produkcyjny

Znowu kolejne wypowiedzenia jeśli chodzi o biuro to zostały tylko niedobitki :-)

Na jakie wsparcie w JM Tronik mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

AntyBot

Kobiety w ciąży mają zagwarantowane osobne biuro, prywatną toaletę, masażystkę oraz transport na koszt firmy z i do lekarza.

Gienadij
@AntyBot

To wszystko prawda. Pod warunkiem, że zaciążyła s szefem i podzieli się 500+.

Lolo

Co tam u Was? Nowy miesiąc i nowe odejścia pracowników?

Olol
@Lolo

Wszyscy znajomi już gdzie indziej, więc raczej brak w miarę wiarygodnego źródła z wewnątrz.

zdzisiek

Byłem ponad 20 lat temu kierownikiem d/s technicznych w tej firmie, Jurek to super gościu jest, wytrzymałem pół roku Pozdrawiam serdecznie

Janusz
@zdzisiek

Chyba tez z WOŚP. ;) albo spawacz! Pozdrawiam

zdzisiek
@Janusz

matołku multimuz wziĄł siĘ z kanadyjskiego mulitiline Ge , NAZWA PRZYNAJMNIEJ, ZUCHU OBCIĄGNIJ SOBIE, O TVAC NAWET NIE CHCE MI SIE PISAC :)

Zostaw merytoryczną opinię o JM Tronik - Warszawa

• Jak się pracuje w JM Tronik?

Zobacz opinie na temat firmy JM Tronik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Tronik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JM Tronik
1.9/5 Na podstawie 292 ocen.
  • Wapienna 43/45
    04-691 Warszawa