Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

karolcia

Napiszcie, doradźcie szczerze jak jest w tej firmie na dzień dzisiejszy?

daroo

znacie adres hotelu pracowniczego w oudenbosch nalezacego do biura flexx?

terak

ja na poczatek jest ok ,ale zawsze pozostaje czynnik ludzki ,jak omijasz slazakow to wszystko będzie dobrze.co do narzekaczy bardzo mi jest przykro ze trzeba pracować a nie pic piwo pod blokiem

SSS

Szkoda zawracać sobie głowę tą agencją. Wszystko tu działa nie tak, jak powinno. A pracownicy są straszni. Hołota i wredota, ludzie z wyrokami. Codziennie obgadywanie, jakieś pogruszki, imprezy do samego rana. Syf, kiła i mogiła. Tylko karaluchów brakuje. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!

jakos

Napiszesz cos więcej na maila

od judyna

Wg mnie to ściema ludzi sporo przyjęli chodzi sie do pracy na kilka godzin głównie starzy pracownicy. Reszta z nowych w domu. Srednio 3 dni siedzenia w domu płacić trzeba kasy Malo i zalezy jak trafisz na lokum i ludzi.Do szczęścia tylko godzin brak 40h i do ręki 130€ po odbiciu za wszystko troche chore.. O więcej ilości nie ma co chyba marzyc... Ot taka wymarzona praca wziolem tygodniówkę żonę pod rękę i podziekowalem temu towarzystwu..

trezerk

Mógłbyś prywatnie podzielić sie opiniami

Żenada
@trezerk

Podpisuję się pod każdym słowem. (Z wyjątkiem tego, ze Sara jest w porządku. Niestety znam ją od tej gorszej strony) Ogólnie żenada. Już nie wspominając o chamskich i zawistnych polaczkach, którzy najchętniej wszystkich by wygryźli, żeby samemu zbijać kokosy. Póki co, zbijać sobie mogą je na własnych głowach, bo cudów to się tu nie zarobi. PS. A jakie jest jego prawdziwe imię? :)

Repsol

Witam. Jakiś czas temu zakończyłem pracę w Tej firmie:) szczerze? hmmm człowiek pracujący tam jest marionetką w rękach szefa Tomka. do puki z nim ładnie rozmawiasz i liżesz mu tyłek to jest ok, a jeśli zorientuje się że domagasz się swojego to zaraz zaczyna swoje dyskusje, a umie dyskutować bo to były policjant... dużo obiecuje... jeśli nie ma godzin bo przeważnie tak bywa to tłumaczy że średnia godzin z 12 miesięcy jest ponad 30 więc supeer:) tylko bywały tygodnie że nie było za co żyć...zdażały się też takie że było 60 godzin ale suma sumarum to lipa. w starym klasztorze jedzenie niedobre schudłem sporo, moja żona też... czasami jedliśmy pizze zamiast cuchnącego mięsa na obiad. czesto z nocki na dniówkę musiałem zostać a pózniej brak godzin i na jedno wychodziło... Dziewczyny w biurze Sara i Niki ok, tyle że pod ręką Tomka. jego słowo święte chociaż szkodziło innym a one chociaz wiedziały że nie ma racji to kłamały i ulegały bo zwolnił by Je tak jak mnie... byc kierowcą nie warto... jesteś ciągle wykorzystywany... a praca 80 km od hotelu... zawiez tego jedz po tamtego...ehhh pracowałem 1,5 roku i NIE POLECAM... SYTUACJA MNIE ZMUSIŁA W TRAKCIE POBYTU TAM ALE NIE WARTO APELUJE DO WSZYSTKICH NIE WARTO... PRAWIE ROK ZAROBKÓW NA POZIOMIE POLSKICH... AŻ WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ PS.Tomek tak na prawdę to nawet nie Tomek ma na imię, niby szef a w kulki leci, po prostu ludziom potrzebującym wodę z mózgu robi...

Justynaa

Witam, jedzie ktoś do pracy do Holandii w ten weekend tj.10.09? do pracy przy sortowaniu warzyw i owoców? A dodatkowo był tam ktoś i mieszkał w mieszkaniu o nazwie Oliemolen ? Podzielcie się opinią, warto jechac przy stawce 7.72 Euro/brutto ?

mit

witam jedzie ktos do holandii przez flex do kurczaków na ten weekend polecacie wyjazd przez tą agencję tylko szczerze napiszcie.

jacek

co ty opowiadasz,w Polsce jeśli ktoś pracuje w delegacji nie płaci za mieszkanie,a praca w Holandii to nie delegacja,czy Polacy to azylanci ?

fabian kudra

pracowalem w tej firmie i fakt ze bylo troche kulawych akcji np. z Tomkiem ktory dziala w wspolnie i w porozumieniu z szefem. mialem kilka smiesznych sytuacji typu:ze nie moge jechac na inny hotel do znajomomych po pracy bo Tomek nie zyczy sobie lecz nic sobie z tegonie robilem poniewaz jestem wolnym czlowiekiem i moge robic co mi sie podoba. praca byla nudna ale dalo sie wytrzymac zarobki w tym okresie tez nie byly tragiczne. lecz wkorzylo mnie jedno. w dzien zjazdu do polski na urlop zoorientowalem sie ze nie mam portwela z dokumentami i karta. okazalo sie ze ukradli mi go moi wspollokatorzy (dowiedzialem sie tego juz od kolegi ktory napisal mi to jak juz bylem w polsce) zglosilem ten fakt do tomka i szefa lecz nie mogli nic poradzic. mialem wrocic za 2 tyg lecz wyrobienie dowodu trwa troche w naszym kraju. zadzw do mnie szef i powiedzial ze nie mam po co wracac bo nie dotrzymalem terminu przyjazdu i to chyba jedyne co moge powiedziec o tej firmie zjego z tamtego okresu. do wszystkich tych ktorzy pisza zle komentarze . radze wziasc sie za robote bo po to sie wyjezdza a popeline robcie u siebie pod kladka bo prace maja moim zdaniem maja lekkie i naprawde nie trzeba byc na koksach czy wspomagaczach zeby je wykonywac a wiem co mowie jestem bodowlancem i w porownaniu z moim fachem to w flexie to byla zabawa a nie prawdziwa praca fizyczna. pozdro dla miezeja i reszty z starej ekipy z flexa.

orkia

Nie napisalam, ze wszyscy ludzie bedacy w Holandii naduzywaja alkohol, ale wiekszy i% tak wlasnie robi. I moja odpowiedz na pani post nie miala na celu wywolania dyskusji, ale pokazania drugiej strony, gdyby ta firma byla taka beznadziejna, to nie pracowaloby tam tyle ludzi. Ja bynajmniej mam jak najbardziej pozytywne wspomnienia apropo flex-employment. i jeszcze sprawa Pani solarisa, to nie wiem co chce Pani tym udowodnic, ze firma nie ukrywa odciaganych kosztow? Za hotel, za ubezpieczenie? To chyba normalne,ze za takie rzeczy sie placi. W Polsce nikt nie zapewnia czlowiekowi mieszkania, by mogl pracowac. Nikt nikomu za darmo nie daje noclegow. Zreszta nie moja sprawa.

malwineczka69

Witam, Jadę razem z chłopakiem w sobotę (do pakowania warzyw i owoców). Kto jeszcze jedzie?? Malwina.

Martusia3027
@malwineczka69

Dostalam ta sama oferte na która się wybierasz

Dominik
@Martusia3027

Witam i pojechala pani przzez ta agencje do pakowania tych owocow i warzyw prosze o kontakt i przyblizyc jak to wyglada

Patka

Witam! Czy jakaś para wyjeżdża w sobote do pracy z firmy Flex employment?

Martusia3027
@Patka

Hej. Dostałam właśnie oferte pracy wyjazdu do Holandii z tego biura , Wyjazd w sobote, ale nie mogę się zdecydować..

tora

Nie wiem jak sciagnieciem takiego psa czy mozesz, jednak na takie psy trzeba miec pozwolenie w UK. Najwazniejsze to miec transport, pies musi otrzymac szczepionke przeciw wsciekliznie min 21 dni przed przejazdem przez granice. Musi miec wszystkie szczepienia, byc zaczipowany i musi byc to zaznaczone w paszporcie Twojego pupila. Musi tez byc zaszczepione przeciwko tasiemcowi w okresie 120-24h przed przejazdem przez granice. Jesli bedziesz plynela promem pamietaj o klatce dla psa, bo psa nie mozesz zabrac z auta, jadzac tunelem nie musisz miec klatki.

tornado

wniosek jest jeden.jeśli chcesz zarobić uczciwie to można śmiało jechać. jeśli jesteś menelem z pod bloku albo slazakiem gdzie praca to ściema to darujcie sobie. tak jak wszędzie trzeba pracować a nie kombinować jak by tu zioła zjarać i flaszkę zrobić.a potem zdziwiony ze wywalili z kolejnej roboty .czy7tajac te posty to wydaje mi sie ze większość tam nigdy nie była i tylko pisze aby dop...c. tak z natury naszej polskiej.jesli macie wykształcenie i jakieś umiejętności nie bendel nawet pisal o podstawach jakiegoś języka to zawsze sobie poradzicie .a jeśli nie posiadasz nic co by mogło zainteresować pracodawce to powodzenia :)

Ugabuga

!!!!!!!!!!!!! ~~THIS IS SPARTA~~ !!!!!!!!!!!!!

uciekinier

Po 1- Jeśli chodzi o pary to bez sensu. Po 2- Nie masz żadnych praw, jesteś uzależniony, umowa na 0 godzin Po 3- Jesz czy ne kase Ci odliczają większość żarcia do kosza ale zdarza się git Po 4- Totalny brak poszanowania człowieka oraz jego wartości przez biuro tylko z szefem można się dogadać. Po 5- Syf syf syf ale znośny Po 6- Zdarza się problem z transportem po pracy po 7- Za wszystko kary, masz żryć, robić i nie narzekać. Firma jak dla kogo jeśli ktoś umie się dostosować da radę.

tyrman

Bardzo duże różnice gdy zatrudnia gdy zatrudnia Cię firma matka, a co innego jak zatrudnia Cię któraś z jej agencji .Kto ma podstawy języka i umiejętności to zawsze znajdzie robote

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.