Opinie o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Flex-Employment B.V.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flex-Employment B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex-Employment B.V. w Hr oudenbosch

nicussss

Witam możecie coś powiedzieć o pracy przez tą agencję . Chcę wyjechać z chłopakiem i dostaliśmy ofertę na pakowanie,sortowanie warzyw i owoców. A co do mieszkania do wyboru mamy hotel Tivoli albo mieszkania na Oliemolem .może mi ktoś powiedzieć coś wiecej ?

Mamba

Czesc.! Ma ktos okazje zaczynac prace na sortowni warzyw i owocow? Jaka jest docelowa miejscowość pracy. ? Dostalam oferte od nich. I wlasnie sie zastanawiam. Tylko ze u mnie nieco inaczej bo mieszkam na swoim.

@Mamba

Hej. Wiesz cos juz o tej pracy ?

karol

Atmosfera w pracy jest w porządku czy ciężko się dogadać? I czy faktycznie ( oczywiście jak ktoś jedzie z takim zamiarem) da się odłożyć

honda

Przypomniała mi się pewna anegdota. "Osoba szukająca pracy napisała w swoim liście motywacyjnym: byłem najlepszym studentem swojego rocznika. Oferowano mi stanowisko wiceprezesa banku. Odmówiłem, gdyż nie interesują mnie pieniądze. Jestem uczciwym i szczerym człowiekiem. Nie jestem chciwy, wynagrodzenie nie ma dla mnie znaczenia, cokolwiek otrzymam będzie dla mnie wystarczające. Chciałbym również dodać, że chętnie pracuję 65 godz. w tygodniu. Podczas rozmowy rekrutacyjnej został zapytany: czy nie ma Pan żadnych wad? Owszem tylko jedną....kłamię!"

olop

większość piszących nigdy nie pracowała w tej firmie. jest parę firm o podobnej nazwie wiec ciężko ogarnąć o którą chodzi .

tatatta

Ostrzegam przed Elizą z firmy euro kaktus!! Mial ktos jeszcze z nia doczynienia?

dfg

no wlasnie ja tez się zastnaiwam czy to faktycznie tak ejst

tora

wszystko super! Szefuncio i team leader do rany przyłóż, zawsze służą nieocenioną pomocą i oferują niezliczoną ilość awansów i zmiany stanowisk, w zależności od poziomu znudzenia dotychczasowym zajęciem. Różnorodność tasków pozwala na zdobycie wszechstronnego doświadczenia tuż po studiach i "otrzaskania się " z pracą zawodową. Korporacja daje również możliwość odbycia kursów językowych, studia podyplomowe, dla najlepszych możliwość pracy za granicą. A "doświadczonym" oferuje stabilizację. Polecam.

Mirek

Cześć mam pytanie dostałem ofertę z tej firmy i w następny weekend mam mieć wyjazd nigdy jeszcze nie pracowałem za granicą dlatego wolę się narodzić oni wymagają wysłania skanu dowodu osobistego czy wy też tak mieliście? a druga sprawa to to że pani Magda pytała czy mam numer sofi to powiedziała ze mi wyrobi czy to normalne? bo podobno ten papier z numerem ja powinienem mieć a nie ona go wyrabiać napiszcie pozdrawiam osoby które już miały załatwiane sprawy w tym biurze mój mail:miroslawj7272@gmail.com

Marta iMariusz

Powiem tak razem a dziewczyna bylismy w tej firmie stosunkowo krotko ale praca byla czasem nawet az za duzo pieniazki wyplacili nam co do centa takze my zastrzezen nie mamy...

Mateusz

Na ich stronie jest kontakt od razu do holandii a ja chce kontakt do kogos z polski. Masz moze?

Mateusz

Gdzie można znaleść jakiś kontakt do tej firmy?

ihaho

hej -jesli komus nie pasuje to niech nie przyjezdza-tu sie przyjezdza do pracy a nie na chlanie i cpanie--hotel zniszczony bo polaczki cebulaczki to zrobili-obiady dobre -czasami nie starcza bo skoro kradna sobie kotlety na wzajem -wezme 5 piersi bede mial na kanapki-wiesniaki i zlodzieje-kazdy sobie wrogiem ---pretensje miejcie do siebie **** RODACY***

julka

hej, jedzie ktos teraz do Roosendaal do pracy na pakowanie warzyw i owocow?

nie dają umów a wysyłają do prac

@ Pakowacz 2016-06-07 19:44:41 "Firma jest ok, na start załatwiają wszystkie formalności i dają mieszkanie, pieniadze na polskie konto, zawsze na czas. W sumie kokosow nie ma ale w porownaniu z praca w PL to warunki super."" Nie załatwiają UMOWY o pracę. Ani w Polsce ani po przyjechaniu na własny koszt natychmiast do Flexa. Najważniejszego NIE DAJĄ. Nie dają umowy a wysyłają do pracy! Jedyna taka dziadowska firma, w której pracujesz tygodniami bez umowy! Zdążysz sam odejść zanim ją zobaczysz na oczy! Kilkadziesiąt euro tygodniowo/130 euro tygodniowo w Holandii!! to faktycznie "kokosów nie ma", ale Polacy więcej zarabiają w kraju, więc nie wiem po co narzekać na polskie warunki!

kolok

Państwo nieustannie poszukiwać nowoczesnych rozwiązań. W całym tym zamieszaniu jest jeszcze miejsce na misję? Działamy w otoczeniu konkurencyjnym, ale nigdy nie zapominamy o podstawowych zasadach dotyczących współpracy i uczciwej konkurencji. Zarówno w relacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych ze swoimi interesariuszami, Comarch hołduje uniwersalnym wartościom, promując uczciwość, pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, oraz jakość i innowacyjność jako cele indywidualnie postawione własnej pracy, otwartą współpracę dla dobra wspólnego, budowanie i utrzymywanie zaufania wśród współpracowników i partnerów biznesowych, a także szacunek, wyrozumiałość i pomoc, bez wzglę...

mała mi

ta firma to totalna porazka

Pakowacz

Firma jest ok, na start załatwiają wszystkie formalności i dają mieszkanie, pieniadze na polskie konto, zawsze na czas. W sumie kokosow nie ma ale w porownaniu z praca w PL to warunki super. Co masz dokładnie na myśli pisząc że kokosów nie ma. Ja również zastanawiam się nad współpracą z Dobra Praca i chciałem dowiedzieć się jak najwięcej. Ile można zarobić tam średnio za cały miesiąc pracy? Jak ta firma traktuje osoby które za ich pośrednictwem wyjeżdżają do pracy? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc . szkoleń składa się standardowo z 3 etapów. Każdy z nich weryfikuje inne umiejętności czy cechy psycho-osobowościowe kandydata. Ocenie poddawana jest całościowa sylwetka, a decyzję o akceptacji zatrudnienia podejmuje kierownik danej jednostki wraz zespołem HR. Jeśli kandydat nie zostanie zatrudniony na stanowisku na które aplikuje, a w trakcie rekrutacji stwierdzimy, że jego kompetencje odpowiadają naszym oczekiwaniom w innym zakresie, możemy mu zaproponować inne stanowisko. Naszej firmie zależy na tym, aby kandydat czuł się u nas dobrze podczas spotkań rekrutacyjnych, zgodnie z założeniami panującej kultury organizacyjnej. Zarówno rekruterzy jak i kierownicy zwracają ogromną uwagę na sposób komunikacji miedzy kandydatami a Gowork, a każdy z kandydatów otrzymuje informacje zwrotna o procesie w którym aktualnie bierze udział w terminie ustalonym indywidualnie. Jednak bardzo dziękujemy za cenne spostrzeżenia i uwagi odnośnie procesu rekrutacji, gdyż cały czas staramy się doskonalić i pracować nad jak najwyższym standardem spotkań prowadzonych w naszej firmie. Jeśli wypowiedzi na forum nie pozwalają na rozwianie wszelkich wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z osobą prowadzącą Pani proces rekrutacji.

tomek

a jak cie zmuszala,miales pistolet przy glowie? pewnie jestes po studiach prawniczych i tak sobie tylko szukasz roboty

klops

Są wysokie koszty stałe [hotel maksymalnie drogo (w prawie holenderskim jest ustalone, że opłata za hotel nie może być wyższa niż 20 procent zarobków a na osobę musi przypadać minimum 10 metrów kwadratowych), obowiązkowo płatne niesmaczne obiady, dojazdy mimo czekania po pracy nawet 3 h na powrót i wyjazdu nawet już 2 h przed pracą, kary za cokolwiek wymyślą, nie z twojej winy oraz „pomyłki księgowe” zawsze na twoją niekorzyść, na przykład podwójne opłaty, niepotrzebnie naliczone dodatkowe koszty i w efekcie zarabia się tylko kilkaset euro miesięcznie przy dodatkowo bardzo wysokich cenach w sklepach. Flex obiecuje pracę na min 40 h i nawet tego nie daje a co dopiero normalne 50-60 h. W pracy na riderkerku jest okropnie, bo pracownicy agencji Flex krzyczą na nowych, nie pomagają im, nie tłumaczą pracy, karzą kobietą nosić ciężkie skrzynie i zdejmować je z góry palety, znad głowy nawet i ciągle pospieszają, przez co można się przewrócić z taką skrzyniom jak stało się to mojej koleżance. Pracownicy innych agencji na riderku pracują miło, na luzie, normalnie i dźwigają tylko mężczyźni a kobiety sortują. Kierowcy Flexa nie zabierają pracowników zaraz po pracy a jeden nie chciał zabierać ludzi czekających na niego w kantynie tylko kazał im czekać o 1-2 w nocy nawet godzinę czy dwie na siebie w zimnym busie na parkingu. Ciekawe czy tak surowo będzie teraz traktował swoje nowo narodzone dziecko… Agencja Flex Employment zatrudnia nowych, którzy od razu deklarują chęć pracy we wszystkie soboty, a w sumie są do dyspozycji cały tydzień a dostają ledwo kilkadziesiąt euro tygodniówki. Prawie nikt więc tam nie zostaje i po pół miesiąca czy miesiącu wracają do Polski. Właściciele agencji nie płacą za pracę u siebie w nocy i weekendy dodatkowo, a nawet w podstawie dają mniejsze stawki niż na ridderkerku. Ściągają setki nowych ludzi, nie dając dużo pracy poprzednim, tak aby ludzie zarabiali tylko na opłaty za ich śmierdzący hotel z nieszczelnymi oknami, ohydne niezdrowe obiady, zagrażający zdrowiu i życiu rozklekotany transport, absurdalne kary, a nic dla siebie nie zyskiwali.

Zostaw merytoryczną opinię o Flex-Employment B.V. - Hr oudenbosch

• Jak się pracuje w Flex-Employment B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Flex-Employment B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex-Employment B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex-Employment B.V.?

Kandydaci do pracy w Flex-Employment B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex-Employment B.V.