PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k.

Ujście

Opinie o PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k.

xxx 2015-04-29 18:30:12
warunki ok ale kieroenictwo wtryskowni do bani duzy stres w pracy małe zarobki
Byly pracownik 2015-07-08 12:34:49
duzy stres, male zarobki , A i umowy na zlecenie nawet jak robisz 2 lata :) firma upada , szef produkcji nawet odchodzi, to mowi duzo za siebie
nowy 2015-09-13 17:57:50
Witam. Jakie warunki są na wtryskowni i ogólnie w zakładzie? Staram się o etat na stanowisko ustawiacza maszyn wtryskowych, moje doświadczenie to blisko 20 lat pracy w tym zawodzie. Firma kusi wysokimi zarobkami ale jak to jest tam naprawdę wolę sie dowiedzieć od Was. I co z tymi umowami na stałe czy na zlecenie? Dzięki z góry za wszelkie opinie.
em 2016-01-31 18:19:58
witam, może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w plastwilu? Jakie zarobki i jaka stmosfera? Zamierzam tam złożyć papiery na stanowisko inżyniera. Będę wdzięczny za jakieś informacje..
spedytor 2016-04-24 13:21:36
atmosfera i generalnie warunki pracy w plastwilu są bardzo dobre i na pewno jak na ujście to lepiej trafić nie można, szukają sporo zawodowców jak np. elektrycy czy kontrolerzy jakości, ale i np. specjalisty ds. logistyki
byly 2016-12-08 23:34:25
Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie.
Zostaw swoją opinię o PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k. - Ujście
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k.