Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rubin

Łódź

Opinie o Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rubin

qwerty 2014-11-13 14:18:25
jeśli chodzi o pracę na recepcji - na rozmowie proponują zlecenie na okresie próbnym, zrównoważony system pracy, zmiany po 8 ale i po 12h. zapierają się że oddzwonią w ciągu tygodnia jednak tego nie robią.
ona32 2016-01-19 12:19:39
witajcie chciałabym sie dowiedziedz jak wyglada praca w rubinie w lanch bar mam tam podjac prace i ciekawa jestem jak traktija pracownika czy to co mowia to tak rzeczywiscie jest podzielcie sie swoimi opiniami:)
kwazi 2016-03-06 22:08:57
Warunki na rozmowie kwalifikacyjnej: miodzio, za dużo nie mogą dać bo nie jest się wdrążonym w znajomość programu czy samych umiejetności, gdy mija okres ponad 3 miesiecy (najpierw daja troche zlecenia poźniej 3 m-ce probnego) nic nie podnoszą, nie oferują nawet rozmowy w ktorej czlowiek przedstawia to co osiagnal. Generalnie dno, polityka zaściankowa... kolejny przyklad firmy, w ktorej aby mieć coś więcej, trzeba zmienić na inną...
Kamila 2016-05-10 09:48:37
Jeżeli chodzi o kelnerki czy o kuchnię to wszystko jak najlepiej.

Jeżeli chodzi o umowę to po miesiącu macie umowę o pracę a wypłata wynagrodzenia to ani jednego dnia zwłoki.
Atmosfera również ok. ze względu na to że osoby pracują tu po kilka lat i dobrze umieją współpracować. Jak się wiele dziej trzeba sobie pomagać!

Jak wszędzie są plusy i minusy ale co ważne w CKB Rubin tych ostatnich jest niewiele. Ja bardzo dobrze wspominam pracę w tym obiekcie i wszystkim mogę polecić!
Zostaw swoją opinię o Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rubin - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Konferencyjno-Bankietowe Rubin