Camconnect

Chorzów

Opinie o Camconnect

Ewa 2011-10-25 19:19:46
Dziewczyny, super praca naprawde!! Robią sesje zdjęciową, można być videomodelką w elastycznych godzinach praca fajna, lekka i przyjemna, zarobki zróżnicowane od zaangażowania, nic lepszego nie znalazłam do tej pory :)
malina666 2011-12-10 00:57:16
Dziewczyno nie znalazłaś bo nie szukałaś !!!Ja pracowałam w takim studio i wiem na czym praca polega.Zaangazowanie to nic innego jak rozbieranie sie i wdzieczenie do panow po drugiej stronie kamerki a sama nie wiesz co pisze za ciebie moderator i czy nie jestes nagrywana z drugiej strony a zarobki nie sa duze jak za taka prace
Dagmara 2011-12-10 21:11:06
Jakie wdzięczenie się? Nikt Ci nie każe sie wdzięczyć i rozbierać, no chyba masz jakieś traumatyczne przeżycia, ja też u nich pracuje i nie narzekam wcale. Spoko szef i wyluzowana atmosfera
Kasia 2012-05-29 18:25:33
Ja również polecam, robie co chce, sama wyznaczam sobie granice, elastyczne godziny pracy i miła atmosfera.
Polecam
aga 88 2012-06-28 18:59:11
mozecie cos wiecej napisac o tej firmie bo zast nad taka praca
ela 2016-04-22 15:46:02
A czy na pełny etat przyjmują tylko czy na polowę atatu, mi by pasowała połowa etatu pnieważ mam dodatkową pracę Zuz' długo pracowałaś?
Zostaw swoją opinię o Camconnect - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camconnect