Opinie o Medela Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medela Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medela Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medela Polska Sp. z o.o. w Warszawa

konkurecja Nowy wpis

Taka firma i agencja pracy... ja nawet ukraincow mam mam na umowach o prace, widac jest tam jakis Tuskzyd. Dziwne ze ludzie godza sie na to...pewnie stwki ponizej 3000...

Julia Nowy wpis
@konkurecja

A to akurat gratuluję, przynajmniej czują się bezpieczniej. Serio myślisz, że gdyby były aż tak niskie to by się na takie coś godzili? Szczerze wątpię, no ale może niech ktoś z aktualnie pracujących się wypowie?

byly Nowy wpis
@Julia

niestety...sa niskie... pisze jako pracownik. Umowa agencyjna i stawki ponizej ludzkich...

byly

marne grosze...i agencja pracy... jak na tak duza i niby profesjonalna firme....

Maria Nowy wpis
@byly

W sensie, że zatrudniają przez agencję, tak?

Z Sądem pracy to absolutna prawda. Obecny Prezes zaraz na początku swoich rządów zwolnił cały management w bardzo, bardzo złym stylu. Dla nas wszystkich był to olbrzymi szok, że można tak potraktować wieloletnich, najbardziej kompetentnych pracowników, którzy z poprzednim Prezesem stworzyli tę firmę dosłownie od zera i przez lata zbudowali jej markę. Nie dziwię się, że poszli do Sądu. Zaraz po tej aferze, 90% pracowników odeszło a niektórzy musieli brać prochy i wylądowali wcześniej na zwolnieniu psychiatrycznym. Nowy nie tylko nie ma charyzmy, wiedzy ale nie ma też wizji. Jest jedynie wykonawcą rozkazów centrali. Specjalista od burzenia, nie budowania. Szkoda bardzo, że poprzedni Prezes Tomasz złożył rezygnację. To bardzo mądry, pozytywny człowiek i wspaniały manager. Cieszę się, że było mi dane z nim pracować. Teraz nie ma co tutaj szukać

Kamila

Za co pracownicy chcą podać tą firmę do sądu? Jaki jest powód?

kandydat

Swego czasu rozważałem aplikację, ale dowiedziałem się, że "nie halo" w tej firmie...Wieść niesie, że pracownicy pozwali firmę do Sądu Pracy. Ktoś? ...Coś?..

Firma znana i ceniona na rynku. Produkty świetnej jakości, chętnie wybierane przez klientów ze względu na jakość i serwis posprzedażowy oferowany przez przedstawiciela. (usunięte przez administratora)

Eureka
@były pracownik

Hahaha były niespełniony pracownik skomlący bo nie miał efektów normalne . Wszyscy winni tylko nie „były pracownik” Żenada!!! A jak w nowym miejscu wszystko ok????????

@Eureka

Nie wiem dlaczego go work pozwala Tobie Eureko na tak prywatne wycieczki. Ten portal przecież temu nie służy. Tu udziela się rzetelnych opinii a nie "skomle". Ja taką pozostawiłam, Ty zadbałaś aby jej część zniknęła. Ubogi język, treść mało ambitna i nic nie wnosząca do opinii, forma znana mi z dziesiątek maili. Ten wpis to Twoja wizytówka Eureko. U mnie w nowym miejscu dziękuję, bardzo ok. A jak po evencie nad morzem? Z rynku słyszę, że Medela zyskała tam nowy wizerunek. Gratuluję i oby tak dalej

I po co to?
@Eureka

Żeby w tej firmie były zmiany trzeba wiele czasu i mądrego zarządzania. Eureka, efektów po kilku miesiącach raczej się nie zobaczysz i to jest normalne.Uczciwie trzeba powiedzieć, że zmiany mogą być widoczne w perspektywie 3-5 lat. Warunek jest taki, że się je konsekwentnie realizuje. Jeśli jednak w organizacji jest kilku szefów sprzedaży i każdy z inną wizja to nigdy nie dojdzie się do ładu i składu. Pamiętaj, że i kompetencje tych osób były nierówne, co zresztą nadal utrzymuje się w tej firmie. Mądre zarządzanie to podstawa, bez emocji z chłodnym okiem na rzeczywistość i brakiem sciemniania centrali i tego trzeba życzyć tej organizacji.

Paulina

Czy ktoś kto już pracuje w Medela i streści ,jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do biura? Jakich pytań można się spodziewać?

@Paulina

Bardzo standardowych.

Czy pracodawca Medela Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Inspiring

Jedyną motywacją jest to "musisz więcej i więcej" w zamian usłyszysz, że kiedyś będzie lepiej. Nie polecam.

Inspiring

Niestety informację, które krążą po rynku są prawdziwe. Proszę uważać na tę firmę. Dla osób świadomych biznesowo, które otarły się o wysoką kulturę pracy ta organizacja nie ma nic do zaoferowania.

zadowolony

Spokój na forum to tylko potwierdzenie, że bardzo dobrze się pracuje i nie ma maruderów.

fałszerz podpisów

Dobra firma, alej ja tu nie o tym ... Można się tu dostać ? :-) patrz nick :-)

Abc

Bardzo dobre produkty

@Abc

Miałeś okazję korzystać z produktów, które oferuje firma Medela Polska? Możesz przedstawić, jak to się stało, że trafiłeś akurat na produkty tej firmy? Może współpracujesz z nimi i będziesz mógł opisać, jak ta współpraca wygląda? Zachęcam do opisania Twoich powiązań z omawianą firmą.

Dariusz

To, co napisałeś, to poważne oskarżenia względem tego, co dzieje się w firmie Medela Polska. Czy masz na to jakieś dowody, czy są to tylko Twoje przypuszczenia? Pamiętaj, że tego typu oskarżenia nie powinny być dodawane, jeżeli nie potrafimy ich odpowiednio uargumentować. Możesz sprecyzować swój komentarz i odpowiednio go uzasadnić?

Dariusz

@Abc, dlaczego twierdzisz, aby uważać na firmę Medela Polska? Twój komentarz jest z poziomu klienta, czy może osoby która pracowała w tej firmie? Uzasadnij swoją wypowiedź tak, aby była jak najbardziej zrozumiała. @Kandydatka, oceniasz rozmowę rekrutacyjną do pracy w firmie, jako trudną, czy możesz przybliżyć, jakie konkretnie pytania zadawała osoba rekrutująca? Były to zagadnienia ściśle związane z pracą w tej firmie, czy może ogólny test wiedzy i umiejętności, które ma osoba zainteresowana pracą w tej firmie?

Kandydatka

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko przedstawiciela. Jeszcze nie mam odpowiedzi czy przeszłam do kolejnego etapu. Rozmowa...nie powiem, trudna, ale profesjonalna i merytoryczna. Ciekawa jestem czy nie przesadziłam w oczekiwaniach co do zarobków bo chciałabym tam pracować. Ma ktoś jakieś informacje na temat podstawy przedstawiciela? Dzięki

Abc

Du***pa zbita. Komentarz sponsorowany... uważaj na ta firmę...

Xyz

Jak wyglądają warunki pracy w firmie ( czas pracy, wynagrodzenie, samochód) na stanowisku handlowca?

wieloletni pracownik

Świetne miejsce do pracy - po zmianie zarządu widać, że firma zaczyna mieć jasną strategię, równo traktuje pracowników, wdraża nowoczesne rozwiązania i narzędzia pracy. Jest szansa rozwoju dla każdego. Świetne produkty.

admin

Macie nowe opinie o firmie Medela Polska Sp. z o.o., pracy i szefie? Czekamy na Twój komentarz, napisz nam jakie zalety i wady ma firma i praca w niej.

Zostaw merytoryczną opinię o Medela Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medela Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medela Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medela Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medela Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medela Polska Sp. z o.o.