lingua house katowice

Katowice

Opinie o lingua house katowice

ellena 2013-06-18 15:34:33
W moim odczuciu szkoła jezykowa bardzo godna zaufania, mili lektorzy, przygotowani solidnie do zajec z angielskiego metodą colina rose, samą metode też oceniam bardzo pozytywnie. Szkoła godna polecenia moim zdaniem :)
manka 2013-07-02 19:21:34
Z kursu byłam w zeszłym roku bardzo zadowolona, kurs wakacyjny z angielskiego okazał się strzałem w 10-tkę :) mocno podszkoliłam język, bardzo fajna lektorka prowadziła zajęcia i była dla uczących się bardzo przystępna, jasno tłumaczyła, cały kurs był metodą bezpośrednią czyli tzw. direct, oceniam pozytywnie i na te wakacje też mam w planie kolejny kurs na wyższym poziomie :)
Ivon 2016-03-05 20:00:42
Pracuje w tej szkole od wielu lat, i to juz o czymś świadczy że nie chcę zmiany, że nie szukam pracy gdzies indziej. ATMOSFERA i wspolpraca z innymi jest normalna, wpis powyzej pochodzi od konkurencji!!
NolkA 2016-06-01 08:11:00
pracuję ze szkołą już jakiś czas i naprawdę moge pozytywnie tylko się wypowiedzieć - lektorów jest sporo, głównie młodsze osoby ale z doświadczeniem, finansowo jak się dowiadywałam szukając pracy to tak naprawdę w zupełności normalne stawki na rynku
Maletka80 2016-06-22 07:56:31
moim zdaniem także ok - płacone jest na czas, dobra atmosfera na miejscu, jak ktoś lubi uczyć i chce pracować w młodszym zespole to faktycznie również polecam :)
astonne 2016-10-01 19:44:00
Praca jak praca, też tam pracuję jako lektor i wszystko zalezy od podejcia pracowników do szkoły, wg. mnie wszystko jest kwestią nastawienia do pracy. Pracuje wiele lat i czuję sie bardzo dobrze w tej szkole.....POLECAM!
Zostaw swoją opinię o lingua house katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lingua house katowice