Omega Code

Opinie o Omega Code

brylant 2016-02-10 22:57
Super FIRMA! Fachowcy od aplikacji webowych i nie tylko. Gorąco polecam. Warto aplikować - można się wiele nauczyć!
ero 2016-05-16 20:51
to aplikuj na Programistę JAVA ponieważ jest etraz ogłoszneie
Piotr 2017-04-10 16:11
Nie ma co liczyć na umowę o pracę. Tylko kontrakty z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Mała firma. Mało rozwojowe projekty, głównie utrzymanie. Brak rozwojowych technologii, którymi by się zajmowali. Głównie open-source. Słabe warunki pracy ( ciasnota, słaby sprzęt, mikro-stanowiska pracy, brak jakichkolwiek szkoleń, a nawet większych szans na naukę - rozwój tylko we własnym zakresie). Brak benefitów dodatkowych - jakichkolwiek (karta medyczna, sportowa, język itp. tylko w pełni płatne lub brak).
Największy problem - pieniądze nigdy nie są wypłacane pracownikom na czas, a całą odpowiedzialność zleceniodawca (bo to nie jest pracodawca) przerzuca na pracowników, więc często się słyszy, że płatność będzie jak klient zapłaci :(
Piotr 2017-04-10 16:12
Krzysiek 2017-05-19 21:45
Nie spotkałem się z tym od ponad 2 lat
Krzysiek 2017-05-19 21:55
Zmieniają sprzęt na nowy. Luxmed i karta mulitisport do tego.
Zostaw swoją opinię o Omega Code - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Code