PH Mass

Poznań

Opinie o PH Mass

Jacek Sobuś 2010-09-07 10:01:56
Pracowałem dla Mass'a (w punkcie w Szczecinie) przez prawie 2 lata, bardzo dobrze wspominam ten czas.
Warunki są jasne i przestrzegane na codzień. Jeśli pojawiają się jakieś zmiany - na gorsze czy lepsze - pracownicy są o tym informowani.

Wszystko oczywiście zależy też od atmosfery w salonie i od kierownika ale ja trafiłem bardzo dobrze.

Manager - [usunięte przez moderatora]. dba aby wypłaty były na czas, jeśli pracownik stara się - czasami zdaży się jakaś premia, zwykle malutka ale to miły akcent.

Zarobki są zależne od zaangażowania w prace i trochę od stażu. Kształtują się na takim poziomie, że spokojnie można się z nich utrzymać żyjąc z rodzicami lub na spółkę.

Praca sporo uczy - przede wszystkim kontaktów z Klientem i zachowania w zróżnicowanych sytuacjach.

Ocene ogólną wystawiam na dobry - jedyne minusy jakie widzę, to fakt, że pieniążki za te wymagania mogły by być lepsze (ale gdzie nie :)) no i po pewnym czasie praca staje się dość monotonna. Poza tym, jest OK.

Gdybym miał okazje - na pewno aplikował bym tam ponownie.
ex sprzedawca 2012-11-13 10:49:00
nie jest tak kolorowo jak kolega jacek napisal...
każą wciskać produkty w innym wypadku nie będzie premii przez co traci się w oczach klientów.
jeżeli nawalisz myster shoppera tez Ciebie zwolnią bo tracą prowizję.
obowiązków mase a czasu na wykonywanie praktycznie zerowo
h 2016-05-04 22:50:04
hej! czy ktos tu w ogóle zagląda? Jakies świeże opinie o PH Mass?
Zostaw swoją opinię o PH Mass - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PH Mass