Schiffelers Advies B.V.

Goes

Opinie o Schiffelers Advies B.V.

2013-10-23 21:33:52
nic nie warta firma
Pawel 2014-02-13 18:11:18
A niby dlaczego tak yak? Nigdy nie Moslem problemow. Mass zawsze na czas.
pepek 2014-02-13 18:12:57
Kasa na czas. Polecam
Marcin 2014-02-16 18:38:37
Tylko marna kasa na czas a reszta tak jak opisała Jola ,ale prawdę się zawsze usuwa.
Marcin 2014-02-18 11:49:38
(usunięte przez administratora) od rana 6 do 22 nadgodziny jak zwykła stawka,nie ma czasu jedzenia kupić ani odpocząć.za 84 godziny to za dwa tygodnie dostajesz 440 euro na czysto bez ubezpieczenia bo nie opłaca firma .Mieszkanie 85 euro to masakra do zarobków.Miesięcznie dostajesz na rękę 880 euro nadgodziny zdejmuja jak nie masz godzin i jesteś kiwany z każdej strony .Firma Turecka nie ma co się dziwić.
Dreamer 2014-03-24 15:40:52
Witam . Mam zamiar wyjechać do tej firmy czy ktoś tam był i ma więcej informacji na temat tej firmy ????? Wiem że tam stawka na godzine jest 9,25 i tylko płaci się za domek 85 euro i żadnych więcej odciągnięć. Także na tydzień powinno się wyjść z 350 do 400 euro przy 10 ciu godzinach na dzień .
Kasica 2014-05-15 02:55:09
Nigdy nie miałam żadnych problemów przez dwa lata pracy u pana Mustafy. Zdecydowanie polecam ta firme.
kot 2014-06-23 10:50:13
FIRMA TA TO PORAZKA! ZATRUDNIAJA LUDZI A POZNIEJ DO BIURA SIE PRZYJEZDZA OSOBISCIE I BABKA CI MOWI ZE PRACY NIE MA DLA CIEBIE!!! ZE TO POMYŁKA JAKAS! LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TO BIURO!!ostrzegam wszystkich chcacych pracowac dla tej firmy!
Mała 2014-08-21 16:22:23
Hm, pracowałam dość sporo w tej firmie, moim zdaniem warunki są dobre. Polecam jako pierwszą pracę, pierwszy wyjazd za granice. Biuro na początku załatwić wszystkie formalności, tjk założenie konta nl w urzędzie itd. Praca w zależności na jakim stanowisku jest różnie. Jedni pracują od 6-7 do 19 inni na zmiany itd. Fakt cięzko z większym odpoczynkiem i robieniem sobie zakupów. Ale ludzie! Tu przyjezdza się po to żeby pracowac i cos zarobic!! Piszę ze fajna jako pierwsza, poniewaz stawka to krajowa, wypłaty co 2 tyg za 80h pracy ok.440euro czyli ok. 880 za m-c( ok 6euro za 1h bo w tym odliczone jest mieszkanie), jezeli ktos pracuje sporo godz w tyg to po prostu odkładają mu się nadgodziny, które są wypłacane jak się zjeżdza badz jedzie na urlop! i one są za 7,75 liczone. Ludzie mają przy sporej ilosci pracy na koniec np. po 2 m-cach po 300-400h wiec nie narzekajcie! ale roznie kazdemu sie uklada.. a w biurze baardzo pomocna Ewelina, która we wszystkim pomaga i stara się rozwiazac kazdy problem! pozdrawam i POLECAM
grants 2015-02-04 16:57:45
szczerze przyznam , że nie rozumiem osób które jadą za granicę do pracy i nie pasuje im to , że pracują dłużej niż po 8-9 godzin. Przecież ludzie zatrudniani są tam na godziny , a przecież własnie na jak największej ilości godzin powinno im zależeć. To że trzeba się natyrać, to mnie dziwi, jak ktoś wyjeżdża to powinien się z tym liczyć
ŁUKASZ 2015-03-29 13:52:06
WITAM . PRACOWAŁEM TAM KILKA LAT .WYPŁATY TERMINOWE . Z MUSTAFĄ IDZIE SIĘ DOGADAĆ. EWELINA W BIURZE BARDZO POMOCNA
pracownik 2015-05-06 11:45:23
Nie czytajcie opinii kaski i Łukasza to jest rodzeństwo trzymają sztame z Mustafa i Ewelina wiec normalne ze nier powiedzą jak jest. Problem z wyplacaniem wakacyjnego i nadgodzin. Dużo odciagaja za mieszkanie gdzie mieszka się po kilka osób murzyni pracujący u niego mieszkają w 12 na dwóch dużych pokojach oddzielonych kotarami tylko. Sam fakt ze to turas powinien dawać do mkyslenia
Anka 2015-11-16 16:28:21
wcale nie prawda co napisał PRACOWNIK- odciągaja za chatę jak w każdej innej firmie, można ze wszystkimi się dogadać, Mehmet pomaga jak rownież Ewelina nigdy nie odmawiaja pomocy, jedyny minus ze mało płacą, mają baraki po 2osoby w tym jest salon z kuchnią i łazienka,+internet, minus tylko w tym ze na miesiac wychodzi wypłaty 920euro a tak same + pozdrawiam :)
boos 2016-08-24 10:05:32
Powiem tak do firmy nie mam zadnych zastrzezen i nawet na 99 procent moge ja polecic krotko tam pracowalem pieniazki wyplacili mi co do centa bardzo mila Pani w biurze co sie rzadko spotyka w agencjach natomiast co do ludzi hm... jak to Polaczki za granica obgadac itd jest tam taki duren co papryke tnie nawet na pauzie ale tacy tez musza byc w Nl Holendrzy sie ciesza z takich dupolizcow tak E.
Zostaw swoją opinię o Schiffelers Advies B.V. - Goes
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schiffelers Advies B.V.