Opinie o Gmg-Serwis Michał Gotowski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gmg-Serwis Michał Gotowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gmg-Serwis Michał Gotowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gmg-Serwis Michał Gotowski w Bydgoszcz

Dawid Nowy wpis

Czy firma się rozwija czy stoi w miejscu ?

anonymous Nowy wpis

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

anonymous Nowy wpis

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Wojciech Nowy wpis

M.H., mimo, że pisałeś już na ten temat dawno temu to chciałbym zapytać, czy z wysokości zarobków też byłeś zadowolony? Skoro zostałeś w Gmg-Serwis to prawdopodobnie tak było ale zawsze warto to potwierdzić i mieć opinię od osoby, która ma rzetelne informacje.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gmg-Serwis Michał Gotowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
M.H.

Pracuję tu prawie dwa lata i jestem bardzo zadowolona z zakresu moich obowiązków i całej atmosfery w Firmie GMG SERWIS -MICHAŁ GOTOWSKI . Życzę całej Firmie pomyślności w 2017 roku!

Matii

Firma jest bardzo stabilna i bezpieczna . Rozwój i rzetelność. Polecam.

Maniek

[usunięte przez moderatora] !Firma GMG jest OK!

pozdro

Czesc Rychu! Firma nasza do tragicznych nie nalezy rozwija sie ale zarobki sa male!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajcie zarobic ja chce sie uczyc i doskonalic fach w reku ale prosze dajcie zarobic.A tak to jest w GMG SERWIS calkiem dobrze[usunięte przez moderatora]

COLT 45

DNO DNO DNO to samo co Kormost bo ten sam koleś dowodzi jak najdalej od nich

Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu.Zajmują się antykorozją przemysłową i nieruchomościami szeroki zakres ale naprawde radzą sobie wyśmienicie!

Zostaw merytoryczną opinię o Gmg-Serwis Michał Gotowski - Bydgoszcz

Gmg-Serwis Michał Gotowski