BAZA Lech Budzyński

Chełm

Opinie o BAZA Lech Budzyński

Nick 2011-10-24 19:33:45
[usunięte przez moderatora] właściciel, który cholerycznie reaguje na wszelkie pomyłki. Uważa się za Boga, zaś innych ludzi traktuje jak śmieci. Nie panuje tam na pewno przyjemna atmosfera!!! A zarobki? Jeśli będziesz pracował od 7 do 19 to może 2.000zł dostaniesz (wszystko idzie "pod stołem"). A na papierku minimum socjalne!!! Jeśli chcecie psychicznie się wykończyć [usunięte przez moderatora] jest na porządku dziennym), jest to znakomite miejsce!!! W innym wypadku, nie polecam!!!!!!!!!!!
anonim 2011-11-02 16:04:57
o tak, zgadzam się z poprzednią opinią. Pracowałam tam 3 miesiące i wiem dokładnie, jak funkcjonuje firma. Pełno nieprawidłowości i wszystko temu zgredowi uchodzi na sucho... Że też US, ZUS ani PUP nie dobrało się jemu do skóry. A pracownicy podlizują się na każdym kroku!! To najdłuższe i najgorsze miesiące w moim życiu!!!!!!!!!!!!
2013-09-06 19:47:06
Witaj: oto odpowiedź na pytanie:
1) warunki pracy w firmie Baza L.Budzyński - [usunięte przez moderatora] ludzi
2) atmosfera: [usunięte przez moderatora]szufladkowanie ludzi, lizusostwo
3) pensja jest na czas, pod stołem i na czarno, jeśli da Ci umowę to będzie to na 1/4 etatu a będziesz pracował 8-12h od pn-pt i 6h w sobotę
nick 2016-05-01 19:41:50
Dowiadywałam się i nie poszukują nikogo do pracy.
Zostaw swoją opinię o BAZA Lech Budzyński - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAZA Lech Budzyński