logo Polskie Linie Lotnicze LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT

Opinie o Polskie Linie Lotnicze LOT

anonim 2009-03-17 10:08:32
Słowa kojarzące się z PLL LOT S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa i profisjonalna, stresująca zależnie od zajmowanego stanowiska,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dość wysoka, zależnie od stanowiska.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są . w większości przyjaźni.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000
Najbardziej podobało mi się w PLL LOT S.A.: możliwość podróżowania
Najbardziej nie podobało mi się w PLL LOT S.A.: firma rodzinna
anonim 2009-12-04 22:32:44
anonim - 2009-03-17 10:08:32

Atmosfera i ludzie tam pracujący są . w większości przyjaźni.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000
Najbardziej podobało mi się w PLL LOT S.A.: możliwość podróżowania
Najbardziej nie podobało mi się w PLL LOT S.A.: firma rodzinna

anonim czy ty pracujesz/pracowałeś tam???
bo z tego co piszesz to wynika że nie.
Firma składa się z układów układzików jak komuś brakuje komunizmu to niech wali tam jak w dym.

firma nie jest solidna, profesjonalizm: hmm ta firma nie zna tego pojęcia, rozwojowa: tak przez 2 lata dział szkoleni nie miał certyfikatów i nie szkolili nikogo.

nawet nie potrafią zwolnić z twarzą pracowników.
JEDNO WIELKIE BAGNO, CHAMSTWO, DONOSICIELSTWO.

co do pensji ile kosztuje bezpieczeństwo na pokładzie samolotu? nowy pracownik po szkole technicznej kierunkowej 1609zł brutto.
luka 2014-05-20 17:09:20
Właśnie zostałem pracownikiem LOT-u. Nie potwierdzam informacji o rzekomych układach i układzikach. Nie mam w firmie nikogo z rodziny. Dostałem się, gdyż pozytywnie oceniono i dostrzeżono moje kwalifikacje. Dziekuję
PLL123123 2014-08-29 16:09:28
Miałam okazję uczestniczyć w rekrutacji przez firmę zewnętrzną Work Service na stanowisko "Kasjer Lotniczy" w PLL LOT. Pierwszy etap w Agencji pośrednictwa pracy, pełen pofesjonalizm (rozmowa + testy matematyczne) nastepnie dostałam telefonicznie zaproszenie na rozmowę w PLL LOT. I tu zaczeło się coś śmiesznego, pani na recepcji już były złe na nazwisko osoby prowadzącej. Następnie na umówioną ze mną godzinę, pojawiły się jeszcze 3 Panie. Kobieta rekrutująca zaprosiła nas do pokoju "zabaw" i kazała oczekiwać. Wchodziłyśmy pojedyńczo, na każdą osobę do 30 minut. Następnie podczas rozmowy nie padały sensowne pytania mające na celu rekrutację kandydatów. Panie wiedziały wszystko najlepiej, nie sprawdzały wiedzy kandydatów, poziomu języka, wiedziały wszystko z góry. A po zadanym pytaniu, odpowiadały przez kolejne 5 min nie dając dojść do głosu. Obiecano odpowiedź bez zwględu na wynik w 1 tydzień!

Nie polecam, żenujące, brak odpowiedzi :)

Drogie młode dziewczyny, nie traćcie pieniędzy na dojazd i tak nic z tego:)Nikt was nie doceni, a jeszcze poczujecie niesmak!
Bronek 2015-12-03 21:36:21
Nie do końca mogę powiedzieć jak się tam pracuję ale opowiem coś o "rekrutacji' w której brałem udział. Już samo wysłanie CV gwarantowało jakieś przygody. Spodziewałem się jednak podróży wehikułem czasu bowiem warunkiem, jaki należało spełnić był udział w szkoleniu którego data była wcześniejsza niż dzień pojawienia się ogłoszenia. Ale nic, Po jakiś 2-3 tygodniach dzwoni do mnie powiedzmy pan Marcin i pyta czy ja jeszcze jestem zainteresowany... hmmm a niech tam! No jestem. To fajno! To proszę przyjść, spotkanie poprowadzi powiedzmy pani Marzenka. Przychodzę punktualnie, zgłaszam się na recepcję i mówię po co, pani mnie spisuje i mówi czekać! Żadnego proszę tam spocząć, żadnej kawy, wody... notabene to biurowiec klasy A+ a maniery jak wśród chłopów na skupie pod elewatorem lub cukrownią. Czekam czekam, na zegarek patrzę no nie! Taki wielki żeby w 15 minut nie można było do recepcji dotrzeć to on nie jest. Grzecznie się odmeldowałem i udałem się w sobie wiadomym kierunku. Więcej się tam o pracę ubiegać nie będę i będę pamiętał kupując bilety. Niestety, smutek taki, że po raz kolejny niedługo będzie płacz że nasze wrony, orły i sokoły sobie na rynku nie radzą i trzeba z budżetu dołożyć... eh...
misiek 2016-02-29 12:53:29
ile się zarabia w dziale wynagrodzeń ??????????????????
bo słyszałem że dno ale chyba to nie możliwe ktoś coś źle zrozumiał
ktoś 2016-08-03 11:11:16
hejka, czy ktoś może podczas rozmowy kwalifikacyjnej rozwiązywał test arytmetyczny? Napiszcie coś o tym teście proszę
git 2016-08-03 11:13:19
Posiadanie odpowiedniego wykształcenia czy doświadczenia jest czymś oczywistym, ale zarobki jakie są?
Zostaw swoją opinię o Polskie Linie Lotnicze LOT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Linie Lotnicze LOT