CONTROLTEC SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o CONTROLTEC SP. Z O.O.

pik 2015-08-01 11:08:12
Ja pracuje w tej firmie od miesiąca i jest wszystko git godziny i kasa się zgadza warunki pracy ok dbają o pracownika jak się należy potrzebujesz jakiś narzędzi to zaraz masz i maja bardzo dobre kontrakty wiec roboty tez maja
pytania 2016-05-05 09:38:14
Cześć
Student trzeciego roku ma kilka pytań odnośnie firmy:
1. Czy firma zatrudnia studentów na część etatu / absolwentów ???
2. Czy firma realizuje projekty zagraniczne czy tylko Polska ???
3. Jeśli zagranica to jak często, jak daleko, na jak długo ??
4. Projekty wykonywane tylko na sprzęcie Siemens'a czy też Allen Bradley ???
5. Czy większa ilość skończonych projektów to większe wynagrodzenie ???
6. Jaki jest podział pracy w firmie ?? Jedna osoba robi wszystko od wyceny do uruchomienia czy może jest podział na programistę, osoby do wyceny itd. ???

Pozdrawiam.
worker 2016-05-11 14:41:12
Witam,
1) To ile proponuje się na początku zależy od wielu czynników, ale przede wszystkim od wiedzy i doświadczenia osoby aplikującej
2) Firma zatrudnia studentów oraz absolwentów
3) Projekty zagraniczne się zdarzają, co do częstotliwości to nie ma reguły
4) Co do sprzętu to nie ma praktycznie ograniczeń. Jest Siemens, Allen Bradley, Delta ...
5) Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to zapraszamy na rozmowę
6) Nie ma ludzi od wszystkiego, nawet jeżeli chodzi o programowanie są osoby, które specjalizują się w poszczególnych produktach

Serdecznie zapraszam do złożenia aplikacji
Pozdrawiam
stary 2016-11-15 12:41:57
1) Podstawa mała resztę zarabia się na delegacjach, nadgodziny to standard.
2) Tak zatrudnia się dużo absolwentów i studentów bo raz że dobrych ludzi na rynku brakuje a ci starsi to raczej nie chcą jeździć.
3) Głównie Polska.
4) Projekty wykonywane na naprawdę ciekawych platformach a nie tylko klepanie s-1200.
5) Jesteś dobry, dużo pracujesz(nie 8h dziennie a więcej) to i dobrze zarabiasz i to tyle. W porównaniu do branży IT ilość włożonej pracy tu jest znacznie większa żeby zarobić to samo.
7) Jest bardziej specjalizacja aczkolwiek wpaść może coś z pewnej innej działki, ze względu na braki kadrowe bardzo szybko można zostać kierownikiem uruchomienia a później projektu. Z samego programowania człowiek nie wyżyje, trzeba znać technologię.

Generalnie firma dobra na początek, nauczyć się można dużo. Później przeciążenie pracą, i niezbyt ciekawe zarobki względem np. branży IT dają o sobie znać bo tam się w it wkłada mniej pracy za takie same bądź lepsze pieniądze. Zarządzenie jest słabe a terminy z sufitu. Taki Polski standard aczkolwiek jakoś się kręci i są w Polsce firmy dużo dużo gorsze. Technicznie fajna praca, reszta bez rewelacji ale nie ma tragedii.
Dant 2016-12-03 01:21:00
Bardzo ciekawa firma, w której można zapoznać się z wieloma dziedzinami m.in. elektryką, automatyką, mechaniką, pneumatyką czy energetyką. Większość projektów jest niepowtarzalnych, co motywuje do poznawania nowych rozwiązań technicznych - dodatkowo, projektant ma dużą szansę na wzięcie udziału przy praktycznej części realizacji projektu. Jak dotychczas nie spotkałem firmy, która przygotowywałaby tak szeroki asortyment projektów. I prawdą jest, że na pracownika przypada dużo pracy, którą ciężko wykonać w przysłowiowe 8 godz., ale system premiowy rekompensuje włożonych czas pracy. Dodatkowo, atmosfera w firmie jest dobra - panie z administracji są miłe i pomocne, a współpracownicy dobrze nastawieni i skorzy do pomocy (a przy najmniej ci, z którymi miałem do czynienia). Mankamentem firmy jest branie niektórych ryzykownych projektów, które ciężko jest zrealizować w wyznaczonej cenie i w zadanym czasie, co w przyszłości może skutkować dużymi stratami dla firmy.
Zostaw swoją opinię o CONTROLTEC SP. Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTROLTEC SP. Z O.O.