KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC

Opinie o KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC? Oddzwaniają zawsze?

Czy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jeśli chodzi o formę zatrudnienia jesteśmy elastyczni. W zawodzie prawnika wiele osób preferuje umowy zlecenia B2B i respektujemy te preferencje. Adwokaci zaś mają ustawowy zakaz zawierania umów o pracę i w ich wypadku umowy B2B są jedynym rozwiązaniem. Niezależnie jednak od typu umowy wszystkich pracowników i współpracowników Kancelarii traktujemy równo zapewniając im ochronę - np. gwarantowany okres wypowiedzenia zgodnie z ustaleniami stron, i benefity takie jak 26 dniowy wymiar urlopu, ubezpieczenie zdrowotne LUX MED z bezpłatną opieką dentystyczną, karta Multisport czy kursy językowe z native speakerem. Co istotne nie stosujemy umów czasowych. Oznacza to, że po umowie na okres próbny od razu proponujemy umowę na czas nieokreślony.

@KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC

A można wiedzieć, jaki jest średni staż pracy ludzi zatrudnionych u Państwa? Ktoś wcześniej wspomniał o częstym zatrudnianiu młodych, co może wskazywać na dużą rotację. Inna sprawa, że tamten wpis powstał parę lat temu. Czy firma wprowadziła może od tamtego czasu jakieś nowe benefity dla utrzymania lub rozwoju swoich pracowników?

Nowy wpis

Średnia stażu pracy w Grupie Skarbiec wynosi 4 lata i 2 miesiące przy czym w związku z rozwojem firmy w ostatnich miesiącach zatrudniliśmy kilka nowych osób, co znacznie obniżyło tę średnią. Staż pracy pracowników i współpracowników najdłużej pracujących w firmie oscyluje między 9 a 12 lat. Młodzi pracownicy są obejmowani mentoringiem bardzo doświadczonych zwierzchników – managerów poszczególnych obszarów.

@KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC

I jak długo wtedy pracuje się pod okiem bardziej doświadczonych? Chodzi mi dokładnie o czas kiedy można działać zupełnie samodzielnie. Czy w tym roku będą ogłaszane jakieś staże, nie wiem czy czekać czy szukać innegocmiejsca?

Nowy wpis

Czas mentoringu jest uzależniony od potrzeb i postępów podopiecznego. W naszym wspólnym interesie jest, by młodzi pracownicy zyskiwali doświadczenie i usamodzielnili się przejmując odpowiedzialność za wyznaczone projekty. W kancelarii nie prowadzimy programów stażowych – zatrudniamy adekwatnych kandydatów. Zachęcam do śledzenia naszego profilu na LinkedIn gdzie ogłaszamy rekrutacje: https://www.linkedin.com/company/kancelaria-prawna-skarbiec-pl/posts/?feedView=all

Lolek

czy jest tutaj ktoś kto korzystał z usług kancelarii?

Aj
@Lolek

Tak, wyciąganie pieniędzy w prawniczo ubranej formie. Za pierwszą rzecz tyle, za kolejna tyle a jeżeli pierwsza nie wyjdzie to i tak nie z ich winy więc trzeba znów płacić.

@Aj

Proponując rozwiązania prawne dla naszych Klientów zawsze przedstawiamy dostępne opcje i naszą rekomendację rozwiązania. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość przygotowanych rekomendacji, ekspertyz i dokumentów, jednak nie możemy wziąć odpowiedzialności za decyzje sądów/referendarzy. W przypadku braku zadowolenia z realizacji dotychczasowego zlecenia, bądź chęci zakwestionowania zapłaty za kolejne etapy realizacji zlecenia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i złożenia reklamacji na adres: sekretariat@kancelaria-skarbiec.pl

Kancelaria Prawna Skarbiec
@Aj

Czy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC zatrudniani są obcokrajowcy?

Mery

Z tego co przeczytałam tutaj w opiniach, kiedyś pracownicy mogli liczyć na umowe zlecenie. Wiecie jak teraz wyglądają kwestie umowy? Jaka jest na start? Czy po jakimś czasie ( po jakim?) można liczyć na umowę o prace? Na jaki czas jest zawierana?

@Mery

Jeśli chodzi o formę zatrudnienia jesteśmy elastyczni. W zawodzie prawnika wiele osób preferuje umowy zlecenia B2B i respektujemy te preferencje. Adwokaci zaś mają ustawowy zakaz zawierania umów o pracę i w ich wypadku umowy zlecenia są jedynym rozwiązaniem. Niezależnie jednak od typu umowy wszystkich pracowników i współpracowników Kancelarii traktujemy równo zapewniając im ochronę i benefity przynależne pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę – w tym 26 dniowy wymiar urlopu, okres wypowiedzenia umowy oraz dostęp do benefitów pracowniczych takich jak ubezpieczenie zdrowotne LUX MED z bezpłatną opieką dentystyczną, karta Multisport czy kursy językowe. Co istotne nie stosujemy umów czasowych. Oznacza to, że po umowie na okres próbny od razu proponujemy umowę na czas nieokreślony.

Bardzo profesjonalna obsługa klienta .Gorąco polecam.

Byly pracownik

Zaczne od plusow: dosc duza swoboda w wykonywaniu obowiazkow i godziny pracy (9-17, nie ma potrzeby pracowania ponad standardowy czas pracy). Natomiast pracodawca, a raczej osoba zajmujaca sie HR-em nie wywiazuje sie ze zlozonych na rozmowie kwalifikacyjnej obietnic dot. rozwoju zawodowego, podwyzszania kwalifikacji czy mozliwowosci zarobkowania. Do tego dochodza smieciowe umowy jako forma zatrudnienia. "Bogaty pakiet swiadczen pozaplacowych" to do wyboru Multisport lub Luxmed. Absolutny brak jakichkolwiek szkolen czy innych form mozliwosci rozwoju. Pracodawca zapewnia raz w tygodniu lekcje angielskiego POZA godzinami pracy. Bogaty wystroj kancelarii widziany przez klientow dosc mocno kontrastuje z dostepnymi narzedziami dla pracownikow. Jedna wiecznie psujaca sie drukarka na cale pietro, stare komputery, problemy z serwerami. Kancelaria duzo pieniedzy inwestuje w to, zeby byc postrzegana jako prestizowa, natomiast zarobki sa zdecydowanie ponizej sredniej, brak realnych mozliwosci zwiekszenia swojego wynagrodzenia, brak bonusow/premii rocznych, a tam gdzie sie da to wynagrodzenie czy i tak smieszne premie sa obcinane. HR nie inwestuje w rozwoj pracownikow, nie stara sie w zaden sposob zatrzymac juz pracujacych osob oferujac np. nowe stanowisko pracy. Powszechna praktyka jest natomiast zatrudnianie nowych osob, ktorych szkolenie zrzucane jest na osoby juz pracujace. Poza brakiem szkolen zewnetrznych, brakuje tez osob wewnatrz firmy, ktore moglyby udzielic porady, wesprzec, przekazac merytoryczna wiedze lub wcielic sie w role "mentora". Osoba w zarzadzie jest znanym specjalista w swojej dziedzinie, natomiast nie oznacza to, ze dzieli on sie ta wiedza->mozna sie czegos nauczyc. Kompetencje drugiej osoby z zarzadu nie sa znane, zadaniem jej wydaje sie byc dbanie o to, aby w firmie pracowaly tylko osoby osiagajace targety. Kto jest managerem lub osoba zarzadzajaca praca w kancelarii ciezko powiedziec, wydaje sie jednak, iz prawo to uzurpuje sobie HR i kierownik marketingu. Warto wspomniec, ze kancelaria znajduje sie 10 km od centrum Warszawy, brak miejsc parkingowych czy restauracji, do ktorych mozna by wyjsc na lunch. Podsumowujac, po ponad roku pracy w kancelarii ZDECYDOWANIE ODRADZAM to miejsce.

Mirosław Maczyta
@Byly pracownik

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Najgorsze jest to, że narzekania zaczynają się po zakończeniu pracy, a nie w trakcie. Ja jestem niezmiernie wdzięczny Kancelarii Skarbiec za pomoc, jaką od nich otrzymałem i otrzymuję do dzisiaj i to bez zapłacenia ani jednej złotówki- wszystko pro publico bono. Pomoc Kancelarii trwa do dzisiaj i jestem bardzo, bardzo zadowolony. A byłemu pracownikowi doradzam zacząć od siebie - dlaczego odszedłem z pracy, czy wywiązywałem się z nałożonych na mnie obowiązków itp, itd

Black&White
@Mirosław Maczyta

W jaki celu istnieje właściwie to forum? Kto przedstawia tu swoje opinie? Byli pracownicy? Byli pracownicy, którzy odeszli sami czy poprosili ich o odejście? Odeszli bo nabyli wiedzę i w ramach rozwoju postanowili kontynuować rozwój osobisty gdzie indziej? Ci raczej nie piszą na takich forach jak to. Tutaj wyzłośliwiają się Ci, którzy najnormalniej NIESPROSTALI wyzwaniu i nie mając merytorycznych argumentów dają upust swojej frustracji. Czy ich opinie mogą być obiektywne? To forum ma inny cel. Tak się tylko zastanawiam czy właściciel GoWork czerpie korzyści za usuwanie wpisów? Poczytajcie wpisy o samym GoWork. Wszystkie to laurki... :)))

Sylwia
@Black&White

Aha, czyli według Ciebie narzekają tylko ci, którzy nie sprostali oczekiwaniom tej firmy :) A co to są za wyzwania i oczekiwania i czy dobrze płacą za nie? :)

@Byly pracownik

Śmieciowa umowa, czyli zlecenie to faktycznie duża niedogodność. Czy przez cały czas pracy taką dają? Nie ma możliwości po okresie próbnym zmiany na stabilniejszy kontrakt na czas określony? Próbowałeś negocjować?

Brandenbur
@Black&White

No niekoniecznie. Problem jak człowieka traktują w czasie pracy i przy odejściu. RNG wali.jakimis niemiłymi tekstami a jak człowiek go zaczyna nie lubieć za to to się mści. Przy odejściu zazwyczaj jest jeszcze jakieś upokorzenie które RNG nie wykonuje sam lecz zleca to któremuś z pracowników. Obrzuci człowieka mięsem wywali z roboty z hukiem i jeszcze dziwo się że się go nie lubi. Zero empatii i czystą megalomania jako to ja właściciel super kancelarii jestem wspaniały.

Wektor

Bo jest prawdziwa.

Ewelina
@Wektor

Czyli ze wszystkim się zgadzasz? A może widzisz jeszcze więcej plusów niż on wymienił?

(Nie)zadowolony klient
@Mirosław Maczyta

Naprawdę trudno zrozumieć dlaczego krytykować łatwiej po odejściu? Jako klient mogę powiedzieć, że gotowi są wziąć każde pieniądze i dobrze uzasadnić dlaczego czegoś nie byli w stanie zrobić. Jeden wielki PR w mediach, kompetencje miałkie.

Czy pracownicy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC dogadują się między sobą?

Xxx

Zależy z kim i jaki humor ma druga strona.

Ewelina
@Xxx

A dużo jest konfliktów między ludźmi? Jak się je tutaj rozwiązuje?

Xxx
@Ewelina

Nie rozwiązuje.

Paulina
@Xxx

To czy możesz opisać co się wówczas dzieje? Jak jest konflikt, to właścicielom czy jakimś szefom nie przeszkadza niejasna sytuacja między pracownikami?

bnm

Każdy kij ma dwa końce... Miłe biuro. Sympatyczna, rodzinna atmosfera wśród pracowników, ciekawa praca pełna wyzwań, ale... Chaos, brak organizacji pracy, bardzo wysoki poziom nierówności i niesprawiedliwy system wynagrodzeń, nagradzajacy nie tych, którzy mają realne wyniki, ale tych, którzy zajmują kierownicze stołki. Do tego śmieciowe umowy. Brak zaufania i szacunku ze strony kadry zarządzającej. Silnie zaznaczona feudalna hierarchia. Dobre miejsce dla początkujących aplikantów czy osób jeszcze przed aplikacją, ale nie na długo.

Fratezi.
@bnm

Bo jest jak najbardziej trafna.

Strach się bać… Szczególnie ze główny specjalista R. N. mentor i założyciel… we wrocławskim areszcie. Ponadto w kancelarii skarbiec we wrześniu i październiku prowadzone były przeszukania przez CBŚ policję itp.

Rafał

O rety... wiesz coś więcej na ten temat? Możesz napisać?

Robinson

RNG siedzi? Jeden z najbardziej wpływowych gentlemanów w Polsce i wschodząca gwiazda prawa...

Pawel
@Robinson

Tak. Pomimo kaucji 2 mln. Od września znów w Aś Wrocław.

@Pawel

Chyba zszedł parasol ochronny.

@Pawel

Zastanawia mnie czemu dopiero teraz.

Bill Proofy

Kasyna online i handel na rynku Forex mogą być bardzo stresujące. W obu przypadkach wymagana jest duża dyscyplina, umiejętności i doświadczenie. Mogą również prowadzić do strat, jeśli nie będziesz ostrożny. Hazard online jest ogólnie regulowany, ale nadal istnieją ścisłe zasady, których należy przestrzegać. darmowe gry automaty barowe https://onlinecasinoprofy.com/pl/automaty-barowe/ Jedną z rzeczy, którą dzielą między sobą zarówno kasyna online, jak i handel, jest możliwość handlu wirtualnymi pieniędzmi. Ułatwia to życie ludziom, którzy lubią grać, ale nie mają zbyt wiele czasu lub pieniędzy. Na przykład, hazardziści mogą grać we wszystkie rodzaje gier kasynowych z różnych krajów i o różnych porach dnia. Nigdy nie ma limitu czasowego, kiedy gra się na prawdziwe pieniądze. Jak już wcześniej wspomniano, kasyna online są regulowane przez prawa rządowe. Oznacza to, że hazard online musi spełniać ścisłe wytyczne. Wiele kasyn online zostało stworzonych właśnie po to, by sprostać tym regulacjom. Głównym celem regulacji hazardu online jest uczynienie go bardziej legalnym i bezpiecznym. Aby być częścią tej regulacji, kasyna online muszą przestrzegać różnych zasad i przepisów. Kolejną rzeczą, którą hazard online ma wspólnego z hazardem offline jest użycie oprogramowania szyfrującego. Szyfrowanie jest używane, aby zapobiec przedostawaniu się jakichkolwiek informacji do Internetu. Dzięki temu hakerzy nie mogą uzyskać dostępu do Twoich danych osobowych. Wszystkie transakcje są bezpieczne i poufne. Przepisy dotyczące kasyn online mówią również, że hazard online musi być zgodny z pewnymi zasadami. Musisz mieć ważną licencję na prowadzenie kasyna online. Każdy, kto otwiera konto w kasynie online, musi przestrzegać wszystkich obowiązujących zasad. Jeśli prowadzisz kasyno online, które nie spełnia tych przepisów, możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Zarówno w kasynach online, jak i w kasynach offline można grać za darmo. Jest to świetny sposób, aby nauczyć się grać online. Nie ma żadnych kosztów związanych z grą w kasynach online. To sprawia, że jest to świetne miejsce dla tych, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji bez wydawania dużych pieniędzy. Jedno z bardziej popularnych kasyn online, które oferuje darmowe gry, nazywa się Playmoney. Do rejestracji potrzebna jest karta kredytowa, ale gry, które oferuje to kasyno są zabawne i każdy może w nie zagrać. W Playmoney można grać w wiele różnych form hazardu, w tym blackjacka, ruletkę, bakarata i kości. Jest nawet video poker i automaty do gry dostępne w tym kasynie online. Więc, co mają ze sobą wspólnego? Internet. Hazard online pozwolił wielu ludziom na całym świecie wziąć udział w tym ekscytującym hobby bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz również skorzystać z darmowych gier, które większość kasyn online oferuje jako sposób na nauczenie się podstaw hazardu online. Kolejną z wielu korzyści płynących z gry w kasynie online, które oferuje darmowe gry jest to, że nie będziesz narażony na czas oczekiwania i darmowe drinki, które oferuje większość stacjonarnych kasyn. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i chcesz szybko zarobić, to może to być właśnie to, czego potrzebujesz, aby przeczekać do następnej wypłaty. Przekonasz się również, że kasyna online mają lepszą reputację niż ich stacjonarne odpowiedniki, jeśli chodzi o obsługę klienta. Oznacza to, że twoje wątpliwości zostaną rozpatrzone szybko i profesjonalnie, tak abyś mógł wrócić do gry bez żadnych dodatkowych problemów. Teraz, kiedy jesteście gotowi do rejestracji konta w kasynie online, możecie się zastanawiać, gdzie znajdziecie najlepsze oferty. Prawda jest taka, że można znaleźć kilka wspaniałych ofert poprzez zakupy w Internecie. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to zrobić listę kasyn online, które są zainteresowane grą. Kiedy już będziesz miał tę listę w ręku, będziesz mógł spojrzeć na różne kasyna online i porównać różne oferty, które oferują. Jedną z korzyści płynących z darmowych gier, o której większość ludzi nie wie, jest to, że często można w nich wykorzystać wirtualne pieniądze. To sprawia, że gra jest przyjemniejsza dla każdego. Kiedy zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze, jednak okaże się, że istnieją pewne duże różnice. Oprócz tego, że nie masz pieniędzy do gry, nie masz również żadnych kredytów do wydania. Oznacza to, że nie możesz grać na pieniądze - musisz wpłacić zaliczkę, zanim będziesz mógł zacząć. Krótko mówiąc, kasyna online to łatwy i przyjemny sposób na grę w gry, które kochasz, bez kłopotów, które wiążą się z wyjazdem do Las Vegas. Oferują one również te same rodzaje bonusów, które można znaleźć w kasynie stacjonarnym. Tak więc, jeśli lubisz grać w ruletkę, bakarata, kości lub nawet automaty do gry, powinieneś rozejrzeć się za grą w Internecie. Same kasyna są bardzo bezpieczne, a do tego można w nich grać za darmo - dlaczego więc nie spróbować?

Czy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC występują paczki/bony świąteczne?

xxx

Nie

Jarek

Powiedzcie czy dużo zmian wprowadziła firma kiedy pandemia zagroziła nam wszystkim?

Czy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC są szkolenia zewnętrzne?

Byly pracownik

Nie

drobiazg

Trzeba być dobrym pracownikiem to nie będzie powodu do narzekania bo firma jest ok!!

śmieciowe umowy , dobra praca na początek kariery zawodowej.

Prawda

Firman is inwestuje w pracownika liczy sie budzet

@Prawda

To że dla firmy liczy się budżet i zyski to nic dziwnego, jednak szkolenie pracownika i inwestycja w jego kwalifikacje, też jest ważna. Czy gdybyś wystąpił z inicjatywą i zaproponował kurs, który da Ci nowe uprawnienia może pracodawca zmieni zdanie. Jak wygląda wynagrodzenie i czy jest motywujące? Chciałbym się tego dowiedzieć.

Natalia

KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC w dalszym ciągu poszukuje nowych kandydatów na stanowiska: Prawnik o specjalności prawo podatkowej, Prawnik ds. obsługi rynków zagranicznych i Adwokat/Radca prawny. Zachęcam Was bardzo serdecznie do odwiedzenia ich witryny internetowej: https://kancelaria-skarbiec.pl/kariera/ Znajdziecie na niej wiele przydatnych informacji, na przykład odnośnie samego procesu rekrutacji. Czy ktoś z Was poczuł się zachęcany i w niedługim czasie zechce spróbować tam swoich sił?

Nick Nickowski

Z zewnątrz nieźle to wygląda, ale dlaczego nic nie ma o prawnikach, zespole? Tylko szef i szef, a reszta personelu?

Natalia

@Stella, w celu sprawdzenia ofert pracy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC odsyłam Cię do wskazanego przeze mnie linku: https://kancelaria-skarbiec.pl/kariera/ Zgodnie z treścią strony internetowej poszukiwani są aktualnie: prawnik o specjalności prawo podatkowe, prawnik ds. obsługi rynków zagranicznych i adwokat/radca prawny. Czy któreś z tych stanowisk mieści się w kręgu Twoich zainteresowań i jest zgodne z kwalifikacjami zawodowymi? A może jesteś już w trakcie procesu rekrutacyjnego w tej kancelarii?

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC - Warszawa

• Jak się pracuje w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC?

Zobacz opinie na temat firmy KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC?

Kandydaci do pracy w KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KANCELARIA PRAWNA SKARBIEC