fagor-mastercook

Wrocław

Opinie o fagor-mastercook

jawiem 2013-07-23 15:00:02
Ruszymy z kopyta po wolnym? Zapomnij! Nigdy w historii tego zakładu tak nie było, wręcz odwrotnie. Sezon jesienno zimowy zawsze jest ciężki. To że teraz jest lipa na frontach i zmywarkach nie wynika z faktu, że nie ma zapotrzebowania. Zapotrzebowanie jest. Po prostu pieniądze za komponenty przelewane są z dużymi poślizgami a żadna firma nie dostarczy nam detali, jak nie będzie miała na czas kasy na swoim koncie. Tyle.
dziewczyna 2013-07-26 23:17:29
praca ciężka, płacą mało... zdecydowanie za mało jak za pracę na 3 zmiany, ale kierownik na topach jest bardzo ok i brygadziści raczej też :) pozdrowienia dla przystojnego brygadzisty [usunięte przez administratora] ze szczelności :* który pewnie nigdy tego nie zobaczy ;p
Anonim 2013-08-05 05:15:05
Jak wygląda kwestia urlopów w fagor-mastercook Wrocław?
anik 2013-08-07 19:17:55
ale o co Ci chodzi z urlopem? fagorowcy przychodzą 19 sierpnia do pracy a tymczasowcy wtedy kiedy im powiedzą przez tel. czy sms..
anonim 2013-08-08 16:54:39
Witam mógłby mi ktoś napisać na czym polega praca na tzw.topach ?
Nina 2013-08-30 18:04:49
Takie molochy jak Mastercook,Whirpool czy Wabco to [usunięte przez administratora] pracy.Więcej inżynierów i biurowych niż produkcyjnych.Prawda jest taka,że robi się coraz gorzej.Ludzie po szkołach obejmujący wysokie stanowiska, to tumany do potęgi nie mający żadnego doświadczenia.Jeden mądrzejszy od drógiego.Szkoda słów na to wszystko.Albo wyjdziemy na ulicę,albo nas zajadą,że nikt emerytury nie doczeka.
2013-10-11 21:00:31
Od kiedy dawny Wrozamet polonczyl sie z fagorem jest coraz gorzej i gorzej wszystko sie wali i zmierza do upadlosci taka jest prawda fagorMastercoock to juz historia, tam juz prokurator siedzi i ponoc cbos. oddajcie zwloki chinczykowi(hajerowi) on juz dokonczy dokopie lezacego
kolega 2013-11-13 21:04:07
Wlasnie GW podala,ze firma upadla.
Artur 2013-12-17 12:18:05
fagor-mastercook upadł???to kipesko,bo chciałem tam startować do roboty,ale widzę,ze w takim przypadku musze sobie darować,pozdrawiam.
Dostawca 2013-12-21 19:01:40
Teraz dostawcy FagorMastercooka maja problemy i zwalniają pracowników, tragedia:
ZainteresowanY 2014-01-09 16:32:38
Witam,

Czy ktoś może napisać jak wygląda obecna sytuacja w firmie?
Czy jest już nowy inwestor?
Co z fabryka chłodziarkozamrażarek? Będzie coś z tego pod inna marka czy temat jest definitywnie zamknięty?
ciekawy 2014-01-17 12:19:55
Czy ktoś mi powie co z tym biednym mastercookiem się wyprawia?
Może nie warto pytać? Czeski film?
Grzybek 2014-01-20 09:02:22
W firmie cały czas trwają tzw. ukryte zwolnienia tzn. nie przedłuża się umów o pracę , zwalnia się w pierwszej kolejności osoby z czasowymi umowami o pracę. Teraz zbliża się pora na zwolnienia tych z umowami na czas nieokreślony.Dział sprzedaży jest w likwidacji....Czyli odpowiedzcie sobie sami co dalej.
ciekawy 2014-01-23 17:24:34
Dzięki, dzięki za informacje. To było do przewidzenia w naszych realiach .
Na wszystkich przyjdzie kolej prędzej czy później, takie mamy czasy.
zenada 2014-01-23 21:01:57
betony do betonów.dla nas zawsze jest robota
ciekawy 2014-01-26 11:47:24
Właśnie przez takich mądralińskich mamy taką sytuację w naszym kraju. Egoistów nie brakuje.
edzia 2014-01-28 08:50:50
Hej! Mam pytanie jak to w końcu jest z Fagorem ponieważ dziś znalazłam ogłoszenie z Interkadry że szukają do Was do pracy na (usunięte przez administratora).Dzięki za odpowiedz:)
Andrzej 2014-01-31 20:15:14
Pracuję w tej firmie już kilkanaście lat.Pracuję...bo pomimo ogłoszonej upadłości nadal prawnie jestem pracownikiem,choć nie wiem jak długo i czy wogóle ruszymy. Przez te lata pracy przechodziłem przez różne stanowiska, przez prawie wszystkie fabryki. Ogólnie powiem tak: Łatwo nie było...NIe raz mnie szlag trafiał...Miałem dosyć..Ale teraz wam powiem,że jak zabrakło mi tej pracy, bo już pięć prawie miesięcy siedzę w domu, to znów mnie szlag trafia bo mi brak tej pracy...Chętnie już bym wrócił. Widocznie już taka jest natura niektórych ludzi. Firma sama w sobie niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych takich fabryk. Wszędzie trzeba zapieprzać bo to jest produkcja, wszędzie występuje chamstwo i wyzysk. W mojej rodzinie ludzie pracują w Toschibie oraz LG. Z porównania wiem,że Fagormastercook nie wiele różni się od tamtych. Być może jest drobna,że tak powiem różnica w płacy ale zasady są identyczne. Pracownik ma zapier....i nic wiecej nie ma do powiedzenia. To standard w takich firmach.
były 2014-02-04 07:32:57
Totalne nieporozumienie, nieludzkie normy (usunięte przez administratora) Mam dosyć szukam czego innego!
radziu 2014-02-04 18:14:41
Firma leży i czyja to wina???? Wywalil bym tych wszystkich kierowników co się snują jak( usunięte przez administratora )po katach!! Jak wszystko walnie to oni sobie poradza a zwykli pracownicy na bruk!!!!!
Pietrek Top 2014-03-11 00:10:07
Witam jak Góral jest przystojny(usunięte przez administratora)
lili 2014-04-15 11:19:07
No to już po Fagorze...1200 osób na bruk;/
patriota 2014-04-15 11:26:23
hiszpany wykończyły polski dobry zakład
ciekawy 2014-04-15 13:55:39
To było do przewidzenia że będzie padaczka, przy takim kierownictwie nie ma się co dziwić.Generalicja da se radę a robole na bruk.
ciekawy 2014-05-19 11:15:54
co słychać w szerokim świecie mastercooka? Czy ktoś jest zorientowany?
viva 2014-06-29 10:28:36
Ztego co słyszałam to teraz na 1 zmiane pracuja...
? 2014-07-04 08:37:35
Czy już wiadomo coś nt tego kto przejmie Fagora?

AMICA?
BOSCH?
...
zenon 2014-08-27 11:55:23
Topy - to taśma na której jest montowana pralka ładowana od góry, Fronty - Ładowana od przodu.
kewlar 2014-08-27 15:01:49
@?, a to już pewne , że Fagor zostanie przejęty? słyszałem , że w firmie ostatnio działo się delikatnie mówiąc nie najlepiej, ale nie wiedziałem , że do tego stopnia, aby musieć sprzedawać cały zakład. Choć faktycznie zakładka z ofertami pracy czy stażu już od dawna na stronie firmy świeci pustkami .
topowy 2014-09-03 10:19:11
( usunięte przez administratora ) ludzie nic z tego zakładu nie będzie! SZUKAJCIE SOBIE INNEJ PRACY BO TEGO ZŁOMOWISKA NIKT NIE KUPI! od pół roku ( usunięte przez administratora ) o sprzedaży,terenia załatwiła zlecenie po to żeby sobie zarobiła i jej ( usunięte przez administratora ) ,żeby pospłacać dłużników itd i żebyśmy my mieli na odprawy i kopa w dupę dostaniemy w grudniu lub z początkiem stycznia ja czekam bo im odprawy nie popuszczę
Piotr 2014-10-07 23:57:39
Witam - Poszukuje do pracy w UR pracowników z firmy Fagor Mastercook.
W razie zainteresowania polecam kontakt na numer 536 868 789. pozdrawiam Piotr
co to co to 2014-10-22 18:22:10
co to za praca jest propononowana panie piotrze, bo niestety brak konkretów. ja poszukuje pracy jakiekolwiek i myslalem wlasnie o mastercooku ale nie wiem czyt firma jeszcze przyujmuje i czy generlanie to jeszcze cos robi. mam nadzieje, ze mi pomozecie i napiszecie o tej ofercie i w koncu znajde jakas prace
ARS 2014-12-16 15:46:48
Jeśli ktoś chciałby zrealizować szkolenia zawodowe, dowolne i bezpłatnie, żeby potem znaleźć lepsza pracę jest taka firma w Legnicy, która może sfinansować takie szkolenie. Jest tam już sporo osób zwolnionych z Mastercook...
szkoda ,że sama firma nie zapewniła takiego wsparcia
ARS 2014-12-16 15:50:03
szkoda ,że sama firma nie zapewniła takiego wsparcia
MALA 2014-12-16 15:51:45
JAKA TO FIRMA?
ARS 2014-12-16 15:55:11
AGENCJA ROZWOJU SPOŁECZNEGO NA KOŚCIUSZKI 25 W LEGNICY , REALIZUJĄ PROJEKT UNIJNY I WSPIERAJĄ ZWOLNIONYCH LUDZI PŁACĄC IM ZA SZKOLENIA I INNE RZECZY. MAJĄ JESZCZE PEWNIE MIEJSCE NA SZKOLENIA, Z TEGO CO WIEM DO LUTEGO CHYBA SĄ TE SZKOLENIA CZY DO KWIETNIA. WYSTARCZY SIĘ DO NICH ZGŁOSIĆ, DAJA KASĘ NA SZKOLENIA I ZA UDZIAŁ JAKIES STYPENDIA
ARS 2014-12-16 15:57:15
jo 2014-12-16 18:55:40
cala załoga do zwolnienia, ciekawe czy otrzyma odprawy i po jakim czasie bosch zacznie przyjmować do pracy czy będą to miesiące czy też lata?
dżokejka 2014-12-29 14:18:15
na serio w fagor-mastercook są teraz takie dużed zwolnienia? interesuje mnie bardzo czy to w takim razie oznacza nowe duże zatrudnienia? bo ja teraz chcę akurat prace znaleźć i myślałem nad tą firmą bardzo więc jeśli ktoś ma jakieś dobre rozeznanie w sytuacji to bardzo proszę o pilną odpowiedź, daję okejkę
co to co to 2015-01-15 18:41:17
no to moze teraz bedzie szansa na zatrudenienie co? bo ja szukam pracy i moge wziac mniejsze pieniadze niz ci ktorzy pracowali ostanio ale zostali zwolnieni. mam nadzieje, ze ktos mi na to odpisze najlepiej tutaj i powie jak mam sie dostac do pracy. ile tam moge dostac jesli bede chcial zarabiac mniej ?
prawix 2015-01-20 21:23:45
Ja po ośmiu latach pracy tam, zarabiam obecnie 1500 zł, jeśli interesuje cię zarabianie jeszczę mniej to gratuluje ambicji i pozdrawiam :)
jacko 2015-01-31 15:47:59
chyba ambicji nie powinno się oceniać, bo przecież każdy ma inne i też każdy czegoś innego oczekuje od życia i co innego mu wystarcza, dobrze byłoby gdybyście wzieli to pod uwagę zanim zacznie ktokolwiek kogokolwiek oceniać. Mnie to ciekawi na jaką umowę zatrudnia fagor-mastercook? jest to może moja wymarzona umowa o pracę?
yu 2015-02-03 11:08:15
Z tego co wiem to fagor istnieje do konca kwietnia a reszta na bruk, znisczyli zaklad....
Krycha 2015-02-06 15:05:02
Nie mogę zrozumieć co się dzieje w naszym kraju,wszystko co dobrze prosperowało zostaje niszczone a ludzmi nikt się nie przejmuje,że mają rachunki do płacenia i dzieci do wykarmienia-co robi nasz kochany Rząd?Czy w końcu ten Rząd weźmie się do roboty?jak obiecywała Pani Premier,bo jak do tej pory to same obiecanki.
tymnkoko 2015-02-16 13:57:29
tylko nie rozumiem co rząd ma z tym wspólnego? jakos inne firmy moga normalnie funkcjować, a oni jedni nie? no tez to nie jest chyba tak do końca z tego co mi się wydaje.. czekam jeszcze na komentarze w sprawie właśnie tych wszystkuch ofert, bo firma działa w branży już jakiś czas przecież i mają dobra pozycję.
kasia 2015-03-04 18:51:14
no własnie mają dobrą pozycję, tylko to jak się prezetują w onternecie czy z perspektywy inwestorów to moze też inaczej wyglądac niż jak od strony pracowników to jest naprawde. Mam nadzieje, ze jednak to będzie tak, z enapiszecie chociaz ile mozna przykładowo zarobic u Was, pozdrawiam pracowników obecnych! :)
Ewa 2015-03-04 19:18:00
czy na fagorze działa jeszcze produkcja pralek - zwłaszcza operatorzy wtryskarek?
moknog 2015-08-24 19:56:28
Na to pytanie ciężko będzie mi odpowiedzieć, no ale wydaje mi się, że jeśli jeszcze niedawna właśnie taka produkcja miała miejsce to chyba nie mieliby powodów żeby coś w tej firmie zmienić, oczywiście mogę się mylić, no ale firma trzyma się dosyć mocno na rynku co może świadczyć o dobrych warunkach pracy.
M 2016-04-12 19:41:37
Też mi się zdaje, że produkcja pralek jeszcze działa @Ewa.
3erf 2016-05-11 17:55:54
@M no mysle ze dziala tylko zastanwiam sie dlaczego nie ma od dluzszego czasu zandych nowych opinii/ komenatrzy tutaj na temat firmy nikt sie nie wypowiada..przeciez z cala pewnsocia ktos tu pracuje :-)
Zostaw swoją opinię o fagor-mastercook - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fagor-mastercook