Opinie o Bwr Bandos Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bwr Bandos Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bwr Bandos Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bwr Bandos Sp. z o.o. w Gdynia

Igor Nowy wpis

A ile zarabiają spawacze ?

gonzo Nowy wpis

a co ty chcesz od spawaczy @andy. To najczęściej świetni , dobrze opłacani fachowcy

xxx Nowy wpis

firma ma innego właściciela

andy Nowy wpis

głupi spawacz nie zrozumie że na świecie był wielki kryzys gospodarczy i mnóstwo firm poupadało, nie wypłaciło pieniędzy pracownikom bądź ledwo ciągną spłacając kredyty.

Firma Bwr Bandos Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
andy

Izi

I co udało się w końcu coś ustalić czy w Gdyni dalej ta firma działa? Chciałbym poszukać czegoś niedługo i rozeznaję rynek w Gdyni i Gdańsku. Szukam optymalnego rozwiązania dla moich potrzeb. Moglibyście mi podpowiedzieć czy warto dla dodatkowych benefitów składać do nich swoje papiery, czy jest info potwierdzone że zakończyli swój żywot.

bioły

wiesz , co @jędrek. Ogólnie jeśli chodzi o Twoje pytanie to firma raczej funkcjonuje choć i ja już od pewnego czasu nie mam z nią kontaktu. Mimo wszystko widnieje we wszystkich oficjalnych miejscach na internetowej mapie firm, więc jako twór pewnie istnieje. A co tu się naprawdę dzieje...może ktoś wie?

sdsf

uważajcie na.(usunięte przez administratora)z Gdyni bo to .(usunięte przez administratora)która kopir dołki pod dziewczynami

Niegłupi

Powiem wam co macie zrobić , Pan .(usunięte przez administratora) bawi sie w najlepsze za nasze pieniążki razem z ex małżonką .(usunięte przez administratora), udaja w oczach wszystkich ,że nie sa razem ale to była celowa zagrywka fikcyjny rozówd itd dwa mieszkania działka w Gniewinie wszystko scedował na swoją żonkę , jednym słowem został biedny i goły , zapomniał o jednym że żonka takze pracowała w tej firmie i pozbycie sie majatku uchroni ich przed komornikiem w trakcie trwania biznesu złodziejskliego , p[osiadaja nieruchomosci na ul partyznantów w Gdyni na ulicy zeliwnej dziaałka w Gniewinie przez Pana miałem mase problemow pracowałem ciezko tylko po to zeby usłyszec jak go niemcy oszukali biedak.(usunięte przez administratora)mam swietnego adwokata sprawa jest bardzo szybko do ugryzienia , i zrobię wszystko zeby te mieszknaka zostały sprzedane i wypłacona została uczciwie pesnja nam ludziom którzy pracowali na tych ludzi luxsusy a oni trafili za kratki obydwoje zwłaszcza filar tego matactwa Pani.(usunięte przez administratora).Koniec kłamstwu matactwom Tej parze ..Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych

seba

wiadro to (usunięte przez administratora)

magda

Miałam wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że poszukiwana jest asystentka, która wykona nie tylko prace biurowe ale i obsłuży szefa (szefów)

A R

Wdaje mi sie ze te ostatnie wpisy to Waldek zwany GAMONIEM sam sobie wpisuje.Bo prawda jest taka ze spawaczy to za dobrze nie traktowal i uwarzal nasz zawod za cos co byle debil mogl by robic wiec nie pisz bzdor ze byl wporzadku dla ciebie .Pracowalem przez pol roku u niego i o tym sie przekonalem co to jest za burak a jak d omagalismy sie swojich pieniedzy to nas zwolnil dyscyplinarnie . Dla mnie ta firma nie powinna wogle istniec a Waldek to nie powinien ze szlifierki schodzic bo do tego sie nadaje

pucek

dokładnie tak jak napisałeś nie inaczej!

adas

masz 100 % racji

K.M.

witam,pracowałem w firmie bwr bandos ponad 2 lata i nigdy nie mógł bym powiedzieć co ci ludzie mówią o tej firmie,byłem spawaczem prezes firmy .(usunięte przez administratora)był człowiekiem jak najbardziej w porządku,kiedy ludzie zatrudnieni przez niego przedstawiali mu dokumenty najlepszych pracowników produkcji stoczniowej a okazywało się że tak naprawdę nimi nie są to pan .(usunięte przez administratora)napewno ich nie wyrzucił tylko przydzielił daną osobę do odpowiedniego stanowiska,moim zdaniem osoby które piszą żle o BWR Bandos są idiota-mi,poniewaz trochę pracuje w przemyśle stoczniowym i takiej firmy szukać byłoby długo,a co do tego że prezes firmy nie wypłacił pieniędzy osobom które u niego pracowali,to nie on zawinił to firma MSO z niemczech zrobili go na 250000 Euro,nie wypłacili mu tych pieniędzy,ztego co wiem Wald-ek dawał pracownikom jedne z lepszych stawek,przykład:my 12euro/h inni 6/7 czy 8 euro,a więc proszę nie pisać o tym panu żle ponieważ wszyscy których znam co pracowali w BWr Bandos napewno tak nie uważają,no ale są i ci którzy nie dostali zapłacone za kilkanaście dni,ale wszyscy wiedzieli że w firmie się wali i mogli sami odejść ale nie każdy chciał,ponieważ nie kazdy by znalazł tak dobrą robotę(ponieważ większość przyjmowanych nic nie potrafiła)ja wiedziałem kiedy odejść zauważyłem to jak przyjechały dwa głomby z pomorza,i zaczęli się rządzić,wtedy to nie.(usunięte przez administratora) brał kasę od kontrahenta tylko 2 głomby brali bezpośrednio od niemca,dzisiaj złożyłem podanie do BWR Bandos ale firma jest pod innym zarządem ponieważ pan Wa-lde-mar nie jest już włascicielem firmy przez zjebane MSO Gmbh,Panie .(usunięte przez administratora)zdrowych i wesołych świąt i wszystkiego najlepszego od .(usunięte przez administratora)Świętego Święty Mikołaj .(usunięte przez administratora)Pozdrawiam

wiaderko

ale mam z was beke.trzeba bylo uciekac kiedy byl nato czas a nie siedzieliscie jak najduzej bo smierdzacych euro zalowaliscie-.(usunięte przez administratora),to wy jestescie frajerzy bo daliscie sie.(usunięte przez administratora)

szlifierz

ja tam przyjade do tej gdyni złodzieju i oddasz co do centa . od marca do maja pracowałem za darmo bo buc nie zapłacił a teraz zciemnia że mu pikawa siada ! .(usunięte przez administratora)przyjadą[usunięte przez admina] po mercedesa albo ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

potwierdzam cieć zalega mi jeszcze za cały miesiąc kase mineło już pare miesięcy i cisza nie polecam frajera

b

tak jak koledzy wyżej napisali jest to oszust i nie płaci wynagrodzeń na czas a ostatnio wogule bo jestem jedna z tych 40 osob co niedostali wnagrodzenia za dwa miesiące.

Kolega wyzej ma racje uwazajcie na ta firme okolo 40 osobom nie wyplacili pensji a koles ktory jest niby szef to teraz glupa pali zeby tylko pieniedzy nie wyplacic

Zostaw merytoryczną opinię o Bwr Bandos Sp. z o.o. - Gdynia

Bwr Bandos Sp. z o.o.