BWR Bandos

Gdynia

Opinie o BWR Bandos

zz 2009-08-23 18:50:37
oszust naciaga ludzi mowiac ze dobrze placi a potem albo obniza stawki albo wogóle nie wyplaca zalega kase duzej ilosci osob
2 2009-08-24 21:36:45
Kolega wyzej ma racje uwazajcie na ta firme okolo 40 osobom nie wyplacili pensji a koles ktory jest niby szef to teraz glupa pali zeby tylko pieniedzy nie wyplacic
b 2009-08-25 12:07:51
tak jak koledzy wyżej napisali jest to oszust i nie płaci wynagrodzeń na czas a ostatnio wogule bo jestem jedna z tych 40 osob co niedostali wnagrodzenia za dwa miesiące.
Były pracownik 2009-09-03 20:00:48
potwierdzam
cieć zalega mi jeszcze za cały miesiąc kase mineło już pare miesięcy i cisza nie polecam frajera
szlifierz 2009-09-08 21:12:08
ja tam przyjade do tej gdyni złodzieju i oddasz co do centa . od marca do maja pracowałem za darmo bo buc nie zapłacił a teraz zciemnia że mu pikawa siada ! .(usunięte przez administratora)przyjadą[usunięte przez admina] po mercedesa albo ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiaderko 2009-10-27 13:41:29
ale mam z was beke.trzeba bylo uciekac kiedy byl nato czas a nie siedzieliscie jak najduzej bo smierdzacych euro zalowaliscie-.(usunięte przez administratora),to wy jestescie frajerzy bo daliscie sie.(usunięte przez administratora)
K.M. 2009-12-16 20:59:03
witam,pracowałem w firmie bwr bandos ponad 2 lata i nigdy nie mógł bym powiedzieć co ci ludzie mówią o tej firmie,byłem spawaczem prezes firmy .(usunięte przez administratora)był człowiekiem jak najbardziej w porządku,kiedy ludzie zatrudnieni przez niego przedstawiali mu dokumenty najlepszych pracowników produkcji stoczniowej a okazywało się że tak naprawdę nimi nie są to pan .(usunięte przez administratora)napewno ich nie wyrzucił tylko przydzielił daną osobę do odpowiedniego stanowiska,moim zdaniem osoby które piszą żle o BWR Bandos są idiota-mi,poniewaz trochę pracuje w przemyśle stoczniowym i takiej firmy szukać byłoby długo,a co do tego że prezes firmy nie wypłacił pieniędzy osobom które u niego pracowali,to nie on zawinił to firma MSO z niemczech zrobili go na 250000 Euro,nie wypłacili mu tych pieniędzy,ztego co wiem Wald-ek dawał pracownikom jedne z lepszych stawek,przykład:my 12euro/h inni 6/7 czy 8 euro,a więc proszę nie pisać o tym panu żle ponieważ wszyscy których znam co pracowali w BWr Bandos napewno tak nie uważają,no ale są i ci którzy nie dostali zapłacone za kilkanaście dni,ale wszyscy wiedzieli że w firmie się wali i mogli sami odejść ale nie każdy chciał,ponieważ nie kazdy by znalazł tak dobrą robotę(ponieważ większość przyjmowanych nic nie potrafiła)ja wiedziałem kiedy odejść zauważyłem to jak przyjechały dwa głomby z pomorza,i zaczęli się rządzić,wtedy to nie.(usunięte przez administratora) brał kasę od kontrahenta tylko 2 głomby brali bezpośrednio od niemca,dzisiaj złożyłem podanie do BWR Bandos ale firma jest pod innym zarządem ponieważ pan Wa-lde-mar nie jest już włascicielem firmy przez zjebane MSO Gmbh,Panie .(usunięte przez administratora)zdrowych i wesołych świąt i wszystkiego najlepszego od .(usunięte przez administratora)Świętego Święty Mikołaj .(usunięte przez administratora)Pozdrawiam
adas 2009-12-25 00:19:32
masz 100 % racji
pucek 2010-02-07 14:53:54
dokładnie tak jak napisałeś nie inaczej!
A R 2010-02-10 20:51:17
Wdaje mi sie ze te ostatnie wpisy to Waldek zwany GAMONIEM sam sobie wpisuje.Bo prawda jest taka ze spawaczy to za dobrze nie traktowal i uwarzal nasz zawod za cos co byle debil mogl by robic wiec nie pisz bzdor ze byl wporzadku dla ciebie .Pracowalem przez pol roku u niego i o tym sie przekonalem co to jest za burak a jak d omagalismy sie swojich pieniedzy to nas zwolnil dyscyplinarnie . Dla mnie ta firma nie powinna wogle istniec a Waldek to nie powinien ze szlifierki schodzic bo do tego sie nadaje
magda 2010-11-04 22:04:33
Miałam wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że poszukiwana jest asystentka, która wykona nie tylko prace biurowe ale i obsłuży szefa (szefów)
seba 2011-01-17 20:09:51
wiadro to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Niegłupi 2011-02-18 18:44:42
Powiem wam co macie zrobić , Pan .(usunięte przez administratora) bawi sie w najlepsze za nasze pieniążki razem z ex małżonką .(usunięte przez administratora), udaja w oczach wszystkich ,że nie sa razem ale to była celowa zagrywka fikcyjny rozówd itd dwa mieszkania działka w Gniewinie wszystko scedował na swoją żonkę , jednym słowem został biedny i goły , zapomniał o jednym że żonka takze pracowała w tej firmie i pozbycie sie majatku uchroni ich przed komornikiem w trakcie trwania biznesu

złodziejskliego , p[osiadaja nieruchomosci na ul partyznantów w Gdyni na ulicy zeliwnej dziaałka w Gniewinie przez Pana miałem mase problemow pracowałem ciezko tylko po to zeby usłyszec jak go niemcy oszukali biedak.(usunięte przez administratora)mam swietnego adwokata sprawa jest bardzo szybko do ugryzienia , i zrobię wszystko zeby te mieszknaka zostały sprzedane i wypłacona została uczciwie pesnja nam ludziom którzy pracowali na tych ludzi luxsusy a oni trafili za kratki obydwoje zwłaszcza filar tego matactwa Pani.(usunięte przez administratora).Koniec kłamstwu matactwom Tej parze ..Proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych
sdsf 2011-02-26 14:12:17
uważajcie na.(usunięte przez administratora)z Gdyni bo to .(usunięte przez administratora)która kopir dołki pod dziewczynami
bioły 2015-01-25 03:14:50
wiesz , co @jędrek. Ogólnie jeśli chodzi o Twoje pytanie to firma raczej funkcjonuje choć i ja już od pewnego czasu nie mam z nią kontaktu. Mimo wszystko widnieje we wszystkich oficjalnych miejscach na internetowej mapie firm, więc jako twór pewnie istnieje. A co tu się naprawdę dzieje...może ktoś wie?
Izi 2015-03-27 20:12:04
I co udało się w końcu coś ustalić czy w Gdyni dalej ta firma działa? Chciałbym poszukać czegoś niedługo i rozeznaję rynek w Gdyni i Gdańsku. Szukam optymalnego rozwiązania dla moich potrzeb. Moglibyście mi podpowiedzieć czy warto dla dodatkowych benefitów składać do nich swoje papiery, czy jest info potwierdzone że zakończyli swój żywot.
andy 2016-04-16 04:22:20
głupi spawacz nie zrozumie że na świecie był wielki kryzys gospodarczy i mnóstwo firm poupadało, nie wypłaciło pieniędzy pracownikom bądź ledwo ciągną spłacając kredyty.
andy 2016-04-16 04:22:39
xxx 2016-04-16 04:24:26
firma ma innego właściciela
gonzo 2016-05-20 17:39:01
a co ty chcesz od spawaczy @andy. To najczęściej świetni , dobrze opłacani fachowcy
Zostaw swoją opinię o BWR Bandos - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BWR Bandos