Getin Online

Opinie o Getin Online

happy men 2011-10-22 22:52:54
Uwaga, [usunięte przez moderatora] i porzucą. Ciągłe parcie na target, który jest całkiem z [usunięte przez moderatora] Dają niską podstawę, bo niby można osiągnąć wysokie premie - ha, ha, ha. Tragety zmieniają się jak w kalejdoskopie. Sposób naliczania prowizji jest na tyle skomplikowany, że trudno się doliczyć, ile się zarobiło. Trzeba się również przygotować, że koordynator stoi nad tobą i ciągle (de)motywuje do osiągania wyników.... żenada.
nvfdn 2012-06-15 13:03:16
popieram opinię powyżej, wyciskają jak cytrynę i nie tylko pracowników ale i klientów, to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , warunki pracy to typowe [usunięte przez moderatora]
katarzyna mam na drugie 2012-09-25 10:17:25
koordynatorzy? haha to zwykłe podlotki bez ambicji i własnego zdania, szczekają to co \\\\\\\"góra\\\\\\\" im powie, ślepo wierząc że to ma jakis sens
dalej pracuje 2014-05-29 08:47:36
targety faktycznie wysokie ale da się wypracować premie; mówicie ze podstawa niska to zapraszam na rozmowy do innych firm a zobaczycie jak mało można zarabiać mam porównanie bo bylem na rozmowach w innych firmach(np AXA lub PLT)

Na sprzedaży zawsze jest ciśnienie i parcie na target ale przynajmniej uczciwie i zawsze wypłacają i podstawę i premie
dalej pracuje 2014-06-16 10:55:09
wyniki za sprzedaż hmmm target ilościowy i progowy im więcej podpisanych umów z klientami tym większa stawka są zawodnicy którzy 3000-5000 brutto profki zgarniają ale to są roboty nie pracownicy normalnie 2k podstawy+ 1,5-2,5k profki oczywiście brutto ale są lepsze i gorsze miesiące

a czy polecam... hmmm trudno powiedzieć praca dla wytrwałych można zarobic ale to nie jest gwarantem jak i samo zatrudnienie bo wylecieć tez łatwo jak nie masz wyniku
pracownik1 2015-01-06 01:41:53
witam wszystkich.

Myślę ze moje kilka zdań przyda się komuś kto chce podjąć prace w getinonline

pracuje tu już od lutego 2014r nie jest to praca marzeń jak się może wydawać.

wbrew pozorom bardzo łatwo jest się tutaj dostać, lecz niestety cięzko zarobić godziwe pieniądze.

jesli celujecie w 2000-3000 tyś jest szansa żeby tyle uzyskać oczywiscie pracą, mnie osobiscie denerwuje podejscie przełożonych. przez ten okres kiedy tu pracuje przez moją grupę przewineło się sporo nowych osób większość zaczynała pracę w tej brażny niestety szkolenia oraz pomoc w pierwszym okresie jest niewielka. tak naprawdę sam uczysz się na swoich błędach wiec okres 3 miesięcy jest wyjęty z życia nie uzyskasz wysokiej premii. wiec zostaje Ci podstawa 1450 na ręke co w warszawie jest dosyć niskim wynagrodzeniem.

Na pewno jest to praca w której sam wiele się możesz nauczyć przez obserwowanie innych. walka o swoje, walka o to dlaczego dział jakości za złe jedno słowo chce uciąć Ci 20 % premii

co mi się tu zawsze podobało/

produkty!

rachunki osobiste lokaty są w stosunku do innych banków w moim odczuciu lepsze.

mój post nie jest po to żeby oczerniać bank respekt dla prezesa że stworzył taką spółke z której czerpie dobre zyski, lecz czyimś kosztem.

wiadomo nie spróbujesz nie potwierdzisz moich słów a może wam się spodoba.

pozdrawiam i powodzenia :)
asd 2015-03-09 21:29:43
masakraa, zero profesjonalizmu, brak możliwości rozwoju, wszystko się pieprzy, ciągłe zmiany. zdecydowanie odradzam
raz 2016-05-14 08:30:52
Premie się trafiają do podstawy zarobków @edek, więc nie jest tak źle.
Zostaw swoją opinię o Getin Online - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Online