MediaExpert

Opinie o MediaExpert

MIRKA

W Media Expert w październiku 2019 roku zrobiłam zakupy. Kupiłam pralkę, płytę indukcyjną, zmywarkę, lodówkę. Tak duże zakupy zrobiłam dzięki sprzedawcy, który posiada ogromną wiedzę jeżeli chodzi o sprzęt AGD. Była to wielka przyjemność słuchać jak ten człowiek doradzał opowiadając o możliwościach i zaletach funkcjach działania sprzętu. W grudniu 2019 roku ponownie chciałam zrobić zakupy w tym sklepie. Byłam niemile zaskoczona, ponieważ dowiedziałam się, że człowiek, który mnie obsługiwał już nie pracuje- został zwolniony. Koszmar !!!!! Jest to jedyny człowiek, który w Toruniu posiada wiedzę i zna się na sprzęcie AGD. Dlaczego ludzie, tacy jak ten Pan Mariusz zostają zwolnieni? Czy sklepom nie zależy na sprzedawcach z tak ogromną wiedzą ? Bardzo długo chodziłam po sklepach aby kupić sprzęt AGD. Niewiedza jaką posiadają pracownicy z „ łapanki „ jest ogromna!!! Ludzie kogo zatrudniają ogromne korporacje ? Szkoda słów!!! Pan Mariusz ( takie imię widniało na plakietce ) jest wzorem sprzedawcy i chodzącej inteligencji. Do tego bardzo miły i sympatyczny. To on powinien szkolić tych nieuków, którzy czytają wiadomości z kartek leżących na sprzęcie. Od siebie nic nie są w stanie powiedzieć. Klientka MIRKA.

monika
@MIRKA

Ja też mam swojego ulubionego pracodawcę. A może musiał zrezygnować z pracy, a nie że od razu zwolniony ;) Daj szansę komuś innemu :)

Małgośka

Przed kupnem sprzętu nie można otworzyć kartonu... dopiero po kupnie. Obsługa nie jest do końca przeszkolona albo wcale nie była szkolona w ochronie tajemnicy zachowania danych osobowych RODO.

Olek
@Małgośka

Ja zawsze otwieram karton jeśli widzę że klient jest nastawiony na kupno danego sprzętu,chyba że ten sam towar jest na wystawie to wtedy pytam czy na pewno panu otworzyć bo jest zamknięte fabrycznie.....ale jeśli widzę że ktoś tylko ogląda i raczej nie kupi to wtedy logiczne że pokazuje z wystawy dana rzecz....Co do rodo myślę że każdy wie o co chodzi...

Sebek
@Małgośka

Raczej ty sie doucz. Co ma RODO do otwarcia kartonu w sklepie?

bobek
@Sebek

wlasnie xd

nowicjusz

A może trzeba w pierwszej kolejności pokazać co potrafimy i dopiero wymagać odpowiedniego wynagrodzenia?

dziadu

Wyrażę swoja opinię na temat pracy w Media Expert Terg, mianowicie pracuje tam już 3,5 roku praca jak każda inna "jak się ułożysz tak się wyśpisz". Oznacza to nic innego jak to , że im więcej wkładu twojego jest w sprzedaży tym większą kasę zgarniesz 10-go. Atmosfera w każdym sklepie inna wszystko zależy od ciebie , fajnego albo nie kierownika, fajnego albo nie regionalnego, jeżeli są dogadani to fajnie się pracuje, tak wiec zależy na kogo się trafi. Kasa w mojej opinii fajna jak wspomniałem wyżej ile sprzedasz tyle masz, jest podstawa +premia uznaniowa + premia sklepowa za wyrobienie planu + premia za produkty płatne+ nadgodziny. Ja będąc specjalistą w POK w stosunkowo małym sklepie ostatnio zarobiłem 2650 zł. Pensja waha się tak od 2200-3100 zależy od miesiąca uwzględniając to, że mało sprzedaję na sali. Śmiało mogę polecić ta prace ludziom o mocnych nerwach (klienci), oraz ludziom którzy idą do pracy pracować a nie poleniuchować.

@dziadu

Jak dla Ciebie 2 tyś. To kupa szmalu to nie skomentuję. No chyba,że twoja kobieta płaci za wynajem mieszkania...

Kaka
@Ania

A ile byś chciała zarabiać w sieciowce? Ludzie wy mieszkacie w Polsce a nie w Chinach, będziecie dostawać takie stawki, bo tyle się zarabia. Ile byś chciała? 10 tys na miesiąc? To startuj na jakieś stanowisko IT, albo informatyka. Każda praca jest trudna, każdy kierownik będzie wymagać. Tak wygląda praca XXI wieku. Yylko wam takim leniom smierdzacym wydaje się, że tam idziesz stać 12 godzin na kasie i zarabiać po 3 tysiące. Smieszni jesteście.

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ulgrich

Wynagrodzenie zalezy od sprzedazy w glownej mierze a cala reszta zalezy od ekipy z ktora sie bedzie pracowalo i czy praca dobra czy nie jak zaloga nie jest zgrana to i nie bedzie efektu w zarobkach

Jan

grudzień-zarobki najniższe w całym roku, (usunięte przez administratora) a teraz jeszcze grafiki po 4-5 godzin pracujących kto to wymyśla?? Dokąd zmierzamy?

@Jan

Rozumiem, że pewne aspekty pracy w MediaExpert mogą Ci nie pasować, ale i tak obowiązuje Cię regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, iż zawsze powinniśmy wypowiadać się tu, używając kulturalnego słownictwa. Innym osobom zarobki oferowane przez tego pracodawcę mogą już wystarczać. A dostajecie jakieś dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową, itp.?

Alicja

Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi. W każdym razie - nie jest to odpowiedź na moje pytanie. Dlatego też nalegam, żebyś zaczął już skupiać się jedynie na warunkach pracy, jakie oferuje swoim pracownikom firma MediaExpert. Wiemy już, że tamtejsze zarobki nie są dla Ciebie wystarczające. A co z pakietem benefitów? Macie do niego dostęp?

Kuba

Nie polecam!!!

Klara

Jeszcze nigdy nie słyszałam, że kupionego towaru nie można reklamować...ale człowiek cały czas się uczy i głupim umiera Moje sugestie dla MediaExpert: Obsługa pozostawia wiele do życzenia...teraz przed świętami to chyba zatrudniają z łapanki

@Klara

Dobrze, że postanowiłeś napisać tu swoich doświadczeniach z tą firmą. A zgłaszałeś swój problem kierownikowi sklepu? Firma MediaExpert w chwili obecnej prowadzi rekrutację, co możecie zobaczyć na ich oficjalnej stronie internetowej: https://kariera.mediaexpert.pl/oferty Poszukują kandydatów na rozmaite stanowiska, na przykład Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Logistyki, Specjalisty ds. Rozliczeń Podatkowych, czy Doradcy Klienta. Może znajdzie się ktoś, kto zechce do nich aplikować?

Ueti
@Klara

Czego wymagasz od ludzi którzy teraz w grudniu zarabiają grosze????!!!! Że cię dobrze obsłużą???? Hehe, jaka płaca taka praca.

@Ueti

Nalegam, byś jednak pisał w nieco spokojniejszym tonie. Z Twojego posta można wywnioskować, że jesteś pracownikiem firmy MediaExpert. Dlatego też najlepiej byłoby, jakbyś podzielił się z Nami jakimś konkretnymi informacjami, dotyczącymi pracy w tym miejscu. Czy oprócz normalnego wynagrodzenia przysługują Wam też jakieś premie uznaniowe?

Alicja

@Małgośka To przykre, że jesteś rozczarowana usługami świadczonymi przez MediaExpert. Poszłaś z tym problemem do Kierownika, czy postanowiłaś jednak to pozostawić? Na oficjalnej stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy: https://kariera.mediaexpert.pl/oferty Poszukują głównie doradców klienta, ale jest również wakat na Kierownika Elektromarketu. Jeśli ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, to bardzo proszę, żeby nam napisał, w jakiej atmosferze ona przebiegała. Może warto ostatecznie aplikować?

Alicja

@Expert :) Super, że postanowiłeś szerzej opisać nam zasady pracy w MediaExpert - to na pewno w dużym stopniu przyczyni się do pomocy osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą. Skoro jest dla Ciebie źle, to dlaczego wcześniej nie pomyślałeś o zmianie? A na podstawie jakiej umowy jesteście zatrudnieni?

Alicja

@Halina Masz w zupełności rację. Mniemam, iż sama jesteś zatrudniona w MediaExpert? Jak z własnej perspektywy oceniłabyś tego pracodawcę? Czy ingeruje on w rozwój swoich pracowników, organizując na przykład jakieś szkolenia? Proszę napisz nam jeszcze, jak wyglądają właśnie te kwestie.

Expert ????
@Alicja

@Alicja, długo by opowiadać aby ocenić pracodawcę uczciwie, bo narzekać na wszystko to każdy potrafi, taka mentalność narodu Polskiego... Ale ja po 3 latach pracy, mam dość i moja obiektywna opinia nie jest pozytywna... Nie poleciłbym tego pracodawcy niestety po tym co przeżyłem u niego... Pozdrawiam

Expert :)
@Alicja

Ktoś pytał o ubezpieczenie itp. Tak jest ubezpieczenie grupowe do którego można przystąpić... są warianty do wyboru i odciagają Ci stawkę od wynagrodzenia z automatu... Ostatnio powstała nawet jakąś fundacja, która ma pomagać pracownikom w potrzebie... Ludzie/ pracownicy mogą przekazywać pieniądze jeśli mają taką chęć... Co do szkoleń... Dla mnie to totalne nieporozumienie, byłem na chyba 3 lub 4 organizowanych przez w sumie można by rzec samych producentów, ale nic ciekawego się tam nie dowiedziałem... Promowanie własnych produktów i to co szkolenie jedno i to samo... Sam mógłbym je poprowadzić bo znałem już wszystko z poprzedniego. Od niedawna porobili szkolenia prowadzone przez samych pracowników, którzy są teraz coś jak by trenerami.. I śmigają po sklepach, ale odbywa się to w godzinach pracy, więc co chwilę musisz podchodzić do klientów i guzik z tego szkolenia wynosisz oprócz wpisania się na listę uczestników niestety.... Także samoksztalcenie to podstawa inaczej niczego się nie dowiesz... Zgadzam się z opinią jednej z osób co do... pogoni za wynikami, coraz bardziej nierealnymi planami, mnóstwem zbędnych zadań itp. a tabelek excelowskich to naogladasz się, że starczy Ci do końca życia... Nie ma już wręcz czasu na pracę z klientem, pracowników za mało.. ale nie dziwota... A co dzień słyszysz z uporem maniaka : Plany!!!! Wyniki!!! Plany!!! Wyniki!!!! I szlag Cię trafia.... Od kąd tam pracuje święta straciły swój urok, bo ciągle jestem w pracy i nie mam czasu dla dzieci i żony... Także czas na zmiany...!!! Pozdrawiam

Zuzia

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania o pracy?

Mizeria
@Zuzia

Atmosfera akurat leży totalnie,pogoń za celami non stop,do tego kierownik miłośnik tabelek i korpometod,jeśli chcesz spędzać całe dnie w pracy i codziennie tłumaczyć się,dlaczego masz takie a nie inne wyniki to jest to wymarzona praca! Poza tym na umowie masz 1500 brutto (XD) reszta to premia uznaniowa,którą tną aż miło,no i premie za wyniki (których nie da sięzwykle zrobić,bo amc to umieralnia a nie galeria

Halina
@Mizeria

Nie ma już 1500 Brutto.. Co najmniej 2100 Brutto na umowie musi być, jeśli umowa jest na pełen etat.

Alicja

@Eryk Jak najbardziej, MediaExpert to prężnie rozwijająca się firma, a zatem prowadzi otwartą rekrutację. Zobacz tutaj https://kariera.mediaexpert.pl/oferty Jakie stanowisko spełniałoby Twoje oczekiwania? @A. Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię na temat tego pracodawcy. Skupiasz się na kwestii zarobków i atmosferze tam panującej - a czy pracodawca oferuje Wam ubezpieczenie? @Zuzia Od Twojego wpisu upłynął już jakiś czas. Zdecydowałaś się już może aplikować?

Daniel Gładki

Jakość sprzętu, obsługa, i cały personel, to jedna wielka TRAGEDIA !!!, w sklepie na ul. Kolumny 6/36, 93-342 Łódź, nie oddają pieniędzy jak się zwraca popsutą z winy producenta rzecz !!!, sprzęt się sam rozleciał bo okazał się bublem, a Oni proponują tylko i wyłącznie wymianę towaru na nowy, ten sam wadliwy bubel. Jak się prosi o zwrot gotówki, po kilku dniach użytkowania sprzętu, który się sam popsuł, to pracownicy śmieją Ci się w twarz, i bezczelnie mówią, że w grę wchodzi tylko naprawa albo wymiana, a jak Ci coś nie pasuje, to możesz sobie iść do Rzecznika Praw Obywatelskich czy Konsumenta, i tam sobie zgłaszać. Więc poszedłem do Rzecznika, i powiedzieli Mi, że powinni bez problemu oddać całość pieniędzy, i jeszcze przeprosić, a nie bezprawnie wprowadzać klienta w błąd i utrudniać. Sprawa jest dla Media Expert z góry przegrana, bo prawo stoi po stronie konsumenta, i na pewno będą musieli oddać tą gotówkę, tyle tylko, że przez mało rozgarniętych ludzi, trzeba się niepotrzebnie nachodzić po urzędach, i naczekać na odpowiednie dokumenty, papiery, i decyzje. Mi jednak nie zależy na czasie, więc jak oddadzą te pieniądze nawet za pół roku, to i tak mi obojętne, a opinia o całym Media Expert już pójdzie w świat, i nikt od nich kupować nie będzie.

Eryk

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Grzegorz

Szkoda, że tak rzadko zaglądacie na forum. Może ktoś jednak napisze jak się pracuje?

tola z terespola

witam jakie zarobki na stanowisku pracownik informacji

Mirek

Jak ktoś zaczyna karierę zawodową to zawsze jest mało. Jak się wykażesz to będzie dobrze!

HenkelBydgoszcz

Hej. W markecie w Focusie w Bydgoszczy straty inwentaryzacyjne są coraz większe. Kierownictwo nic nie robi aby temu zapobiec wręcz ma w tym interes aby to zatuszować przed pracownikami i kierownictwem wyższego szczebla. Pracownicy i tak za to zapłacą. A co najlepsze to giną same drogie rzeczy. Trudne do wyniesienia przez klientów. Moja opinia jest taka że ktoś ma w tym interes że ten towar ginie. Pozdro

Kolega z branży
@HenkelBydgoszcz

Czyli sugerujesz, że Ty lub twoi koledzy kradną, tak? Sprytna sugestia podważająca kompetencje i uczciwość twoją, jak i twoich kolegów. Skoro tak jest jak piszesz, a Ty jesteś taki sprytny i to wykryles, powinieneś to zgłosić komórce w firmie odpowiedzialnej za tego typu sprawy, a nie wykrzykiwać na forum. Gdyz w tej chwili to bardzo źle świadczy o wszystkich pracownikach tego sklepu. Może to w przyszłości wpłynąć na wasze kariery. Pzdr

HenkelBydgoszcz
@Kolega z branży

Nie napisałem aby ktoś kradł z załogi. To dopisałeś sobie sam.

SZalony Iwan
@Kolega z branży

Od zgłaszania takich rzeczy jest kierownik skoro on też musi o tym wiedzieć:)

Pati
@Kolega z branży

Właśnie mojemu znajomemu przyszedł papier z inwentaryzacji za okres(usunięte przez administratora)Jak chcesz zbankrutować to zatrudni się do Media Expert. No chyba że chochliki albo krasnoludki kradną.

Pati
@Kolega z branży

Za okres od lutego do połowy maja

Alicja

@Alasz - czy udało Ci się zdobyć poszukiwane przez Ciebie informacje? Jeśli tak, mógłbyś się nimi podzielić? Obecnie firma MediaExpert rekrutuje na kilka stanowisk: Kierownik Regionu ds. HR, Kierownik Elektromarketu ,Doradca Klienta ,Area Sales Manager. Ktoś już może był na rozmowie kwalifikacyjnej i może podzielić się wrażeniami? A może ktoś pracuje na którymś z ww stanowisk i podzieli się opinią o pracy na nim? Pamiętajcie, że Wasze opinie pomogą innym w podjęciu decyzji o pracy w MediaExpert.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Toruń

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MediaExpert