Groner Harnecker Logistik

Chemnitz

Opinie o Groner Harnecker Logistik

anonim 2011-10-22 15:05:47
Totalny syf (usunięte przez moderatora) czas pracy na tacho nie istnieje praca nawet po 20h samochody zabytkowe. Firma zapewnia mieszkanie za które potrąca 235eur. mieszkanie to odnowiony 1 pokój a właściwie przerobiony zaadoptowany strych po dawnej oborze w którym wstawiono 10 łóżek i wszyscy śpią i jedzą w jednym pokoju. NIE POLECAM!!! Jeżeli macie jakieś pytania slaw76@wp.pl
kolarz 2014-09-13 21:31:44
Podzielam opinię kolegi. SYF to jest jedno z najmniej obelżywych słow jakimi to coś można określić. Obiecują na początku fajne warunki pracy, a w rzeczywistości tylko patrzą jak cię wydymać na choćby 3 euro. Po przyjeździe jesteś informowany o tym, że pierwsze 2 - 3 dni jest w ramach szkolenia darmowe, po tym okresie zaczynają się wymówki , że umowa jeszcze nie dotarła itp. Słowem j.e.b.i.e.s.z. tydzień jak nie lepiej za frajer. Wielka łacha z wszystkiego od urlopu po śmieć człaonka rodziny najlepiej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Ludzie jeżeli choć trochę siebie szanujecie , omijajcie szerokim łukiem ten kołchoz.
pracownik 2015-01-31 17:04:50
Fausz pracuje 2lata wyplata na czas hotel ma kilka pokoi w centrum małego miasteczka czysty zadbanylazienka kuchnia 2pokoje na dolnej czesci i w 2 klatce popokój kuchnia lazienka.osoba która to pisze mija się mocno z prawdą, zawsze mogę pokazać dla szewfa te wypociny ifirma na pewno wyciągnięcie konsekwencje,
pracownik 2015-01-31 17:10:09
Kolarz uważaj bo jak pracowałeś i dales ciała to uważaj bo napisze cię z nazwiska kierowco z bozej łaski, z tego co wiem to juz 5 firm zaliczyles w ciągu pól roku,!
igor 2016-04-21 23:50:50
indian, akurat o magazynie nic nie wiem, ale jak czytałem na innym forum to kierowcy w Groner Harnecker Logistik pracując w Niemczech potrafia spokojnie wynegocjowac stawkę 10-12 euro za godzine i do tego sa jeszcze dodatki jak diety, czy premie. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Groner Harnecker Logistik - Chemnitz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groner Harnecker Logistik