Outsourcing24 Sp. z o.o.

Opinie o Outsourcing24 Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 11:03:54
Wiesz jak się pracuje w firmie Outsourcing24 Sp. z o.o. i czy szef przyjmuje do pracy studentów? Czekamy na Twoją opinię.
asd 2016-01-12 09:28:23
Firma zatrudnia zarówno studentów jak i osoby z doświadczeniem. Płaci adekwatnie do posiadanych umiejętności, więc osobom jeśli ktoś zarabia mało powinien się zastanowić nad tym co napisałem. Zdecydowanie pomaga w rozwoju kariery. Praca jest różnorodna, jest dostęp do najnowszych technologii. Można zebrać również doświadczenie w biznes IT. Dobra atmosfera i warunki w pracy. Możliwość szybkiego rozwoju jest okupiona ilością włożonej pracy, której jest dużo. Jest to jedyny minus.
MAJ 2016-05-11 16:45:25
Nie do końca fer. Miałem tą przyjemność współpracować no i niestety nasza współpraca zakończyła się z niesmakiem. Nie rozliczono się uczciwie. Nie polecam.
Kleber 2016-08-16 14:41:49
Pracowałem w firmie kilka lat. Żeby nie wyjazd, pracowałbym zapewne do dzisiaj . Praca jest spoko i kasa jest ok. Pozytywna atmosfera. Jeśli chcesz się uczyć, nauczyć, wykazać to warto. Pracy dużo, ale można ogarnąć. Zgrany zespół ludzi pozytywnie nakręconych, w tym Prezes pasjonat. Firma z typu przyjaznych. Polecam
Zostaw swoją opinię o Outsourcing24 Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Outsourcing24 Sp. z o.o.