Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sonoco

Pracowałeś w firmie Sonoco i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Poniżona - 2009-11-12 10:35:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
SONOCO-STRYKÓW ( LEGO )
Szkoda zdrowia na ten zokład czy też [usunięte przez admina]y bo tak można go nazwać.Nigdy nie dostałam tak w tyłek jak tam.Umowa Zlecenie bardzo małe zarobki.Zły stosunek do człowieka.
zdjecie uzytkownika
antal - 2010-02-01 19:39:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zarobki jak zarobki a gdzie jest lepiej mozna to wiedziec a praca ok ja tu niecały rok ale trzeba sie dostosowac po co pisac bzdury jak lepiej to [usunięte przez admina]
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonoco

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Sonoco?
Zadaj pytanie
x