Opinie o Sonoco w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sonoco. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sonoco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco w Łódź

Natalia Skrzypińska Nowy wpis

Tragedia,trzymajcie się szerokim łukiem od tego miejsca,humoru przełożonych,bierna agresja,warunki pracy przypominające współczesny (usunięte przez administratora),ochraniacze na stopy"noski" z średniowiecza za małe lub za duże,praca w wymuszonej pozycji,nudna,mało płatną na śmiesznej umowie zlecenie,atmosfera zależy od tego jak zawieje wiatr i przez co akurat przechodzi kadra czyli krzyk,odgryzanie i ogólnie wielką niewiadoma,przygotujcie się,że mogą odwołać wasza zmianę w ostatniej chwili lub,że pojedziecie do pracy i okaże się,że nie ma was na liście mimo,że się napisaliście. Jeśli macie jakikolwiek szacunek dla siebie to trzymajcie się zdała od tego miejsca i sfrustrowanych emerytów na dorobku

Co jaki czas w Sonoco można ubiegać się o podwyżkę?

Łucja Nowy wpis

ktoś napisze coś więcej w temacie tych wspomnianych znajomości? podobno tylko przy nich można tu liczyć na dobre warunki pracy. to prawda? a ktoś napisze o tym coś więcej? jakie są planowane nabory na kolejny rok?

Kam. Nowy wpis
@Łucja

JAK CIE obejrza w szatni przez kamerke jak sie przebierasz znajomosci zapewnione.

Bartek

Facet bez znajomości jest tam traktowany jak (usunięte przez administratora) na polu bawełny w 19 wieku.

Anka

Brak kurtury i szacunku w tej firmie

Adala
@Anka

Problemem jest również i to, że kultury i szacunku do siebie nawzajem i innych osób, wśród pracowników też ze świecą szukać.

Duży Pracownik
@Anka

Oj Anka masz rację oj masz rację żeby Ukrainiec tobą Rządził w twoim Kraju to jest Śmiech na Sali

Obcy
@Duży Pracownik

Chciałbym aby w moim kraju rządził mądrzejszy. Jeśli to będzie Ukrainiec, proszę bardzo. Jeśli będzie kompetentny, empatyczny i kulturalny to ja przy nim zarobię i pracować będzie się wszystkim lepiej.

@Obcy

Ciekawa zmiana tematu... To chyba sytuacja w kraju musiała mieć duży wpływ na waszą firmę, co? Dużo Ukraińców przyszło do was do pracy?

Agregon

Powiedzą że nie chcemy pracować. A tym ludziom muszą pomóc, podać ręke.

Agregon

Sugeruję dyrektorom hal w Strykowie ściąganie Ukraińców z przytulisk dla uciekających przed wojną. Może są jakieś dotacje. Nie interesuję się tym za bardzo. Niech kadry ogarną. Kiedyś biedni Polacy ze wsi i miasteczek. Potem uciekający przed biedą Ukraińcy, Gruzini, Mołdawianie, niepełnosprawni. A teraz ofiary działań wojennych. Inaczej nie będzie. Każdy orze jak może. W końcu i nas etatowych pozwalniają.

KAMIRA1997

Witam. ✋???? Obecnie pracuje w tym miejscu, przez Agencję. Ale zaczyna mnie denerwować, ciągłe sms-y że dzisiaj nie przychodzimy. Myślę o przejściu na umowę, o pracę ale gdy pytam o pensje każdy, mówi inne sumy... Dodam że już pracowałam na umowie, ale 5 lat temu, i z pewnych przyczyn musiałam się na 3 lata wyprowadzić i opuścić firmę. Teraz wróciłam. Wiem jaka pensja była na umowie 5 lat temu... ................................ A więc, w tym roku ile się zarabia Truvant 2021r? Jeżeli : 1.Nie odprowadzam podatku do 26 roku życia. 2.Posiadam własne ubezpieczenie ZUS. 3.Jestem osobą uczącą się zaocznie. 4.Interesuje mnie etat od Poniedziałku do Piątku. Nikt nie potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie.

Anka
@KAMIRA1997

W strykowie pakowacz ma minimalną 2800 brutto, plus dodatki: za brak zwolnień 100 brutto/m-ce, na święta po ok 500-600 2x na rok, roczna premia 500 jak się nie chodzi na zwolnienia do 20 dni na chorobowym. Wychodzi to ok 2100 netto na miesiąc. Są też soboty od czasu do czasu. Więcej niż 2700 z dodatkami jak wpadną raczej nie ma. 2100-2700 pakowacz

Prawda
@KAMIRA1997

Nie marnuj się w tym miejscu, znajdź coś innego

@Anka

Idź ty z tą swoją pensją do (usunięte przez administratora), udajesz kogoś kim nie jesteś, i pisz prawdę

Olga
@KAMIRA1997

a przez jaką agencje pracujesz?

Jola

Za tamten rok było tys. zł do 10 dni na zwolnieniu

Agata

W ramach systemu motywacyjnego w Truvant Stryków dostałam od marca do listopada ok 50 pln. Na święta jak znalazł. Na szczęście dodali Żabkę. Jak to się mówi lepszy rydz niż nic. Na zleceniówce nie było nic. Tylko goła stawka godzinowa.

Marlena
@Agata

Na święta dali wszystkim po 150 złoty ;)

@Marlena

To niewiele, ale zawsze coś. Nie ma co tak narzekać. A są też inne benefity? Takie jak prywatna opieka lekarska? Dają takie dodatki do wypłaty?

Agnes
@Adam

Tak są. Mamy pakiet usług refundowanych w przychodni enel med w łodzi. Można z czegoś skorzystać np zdjęcie usg itp

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sonoco?

Agata

Jeśli chodzi o mnie i moją halę naprawdę w porządku. Mam fajnego lidera linii i obszaru. Kierownik zmianowy też niczego sobie. Można się z nimi dogadać urlopy itp. Mam pewne zastrzeżenia do zachowania pracowników wyższego szczebla ale dopóki się nie odzywają tylko złowrogo spoglądają spode łba to pisać nie będę. Mają pewnie jakieś ale zachowane dla siebie. Pewnie uważają że zarządzanie i zakład super tylko ludzie tacy a nie inni. Żartuję. Nawet nie sądzę aby tak myśleli(zarządzanie i zakład).

Nie polecam pracy w Sonoco (Truvan) szczególnie na hali SCC12 na zmianie gdzie liderem obszaru jest Marlena Leszczak jest to osoba nie kompetentna na tym stanowisku. Jedynie jest miła i uprzejma dla swoich kumpli od kieliszka a na pozostałych się wyrzywa

Oni
@Anonim

Ty chyba na Głowacką nie trafiłeś :D to jest kobieta demon, kazdy się jej boi.

Renia
@Oni

Nie wiem kto się jej boi. Lepiej przytaknąć i mieć święty spokój. Porzundzi i sobie pójdzie a my mamy spokój. Zdajemy sobie sprawę że w tej firmie stawia się na ludzi niekompetentnych bo nie mają nic do powiedzenia i są posłuszni. To jest chyba polityka Julka i Leżajskiego bo kogo innego. A alkoholiczek w tej firmie nie brakuje. Sama się zastanawiam kogo oni chcą w tej firmie mieć. Trzeba było się zastanawiać 13 lat temu.

@Renia

A najlepsze jest to że ta osoba co tak lubi % to by tylko latała i donosiła a niech na siebie spojrzy najlepiej. Kumpela Głowackiej. Cała firma wie nawet dyrektor to się pewnie czuje i pod innych by dołki kopała. Podobno do Ameryki teraz leci. Szkolić ale ciekawe w czym jak ona angielskiego nie zna. Takie rzeczy to wszyscy potrafią. Powtarzam niech każdy pilnuje swojego nosa a tym bardziej jak się za kołnierz nie wylewa.

Oni
@Anonim

Jak masz dobre plecy to wrzucą cię na automaty, tam się nic nie robi tylko owijasz paletę i siedzisz :D, śmiać mi się chce z operatorów i pseudopomocników.

pis

jezeli masz silne nerwy i nie dajesz sie wyprowadzic z równowagi to tam dasz sobie rade

Pffu

Nie, tylko nie ta firma, wszędzie lepiej tylko nie tam, o nie, nie polecam,

Xmend

Nie polecam, głupia firma, na głupim miejscu, z głupimi zakłamanymi ludźmi

Xyz

Mam może takie pytanie,bo coś słyszałam że ktoś się powiesił na nowym Józefowie czy to prawda,że to sprawa z tamtego tygodnia

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Xyz

Weź zastanów się co piszesz

Xyz
@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Z pewnych źródeł słyszałem takie rzeczy,że sie człowiek powiesił w sonoco na nowym józefowie,no chyba że zataili przed co nie którymi pracownikami o tej sprawie

wee
@Xyz

Czytałem gdzieś o tym, ale to chyba nie było w sonoco, tylko u sąsiadów

@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Xyz

Wejście pieprzcie się wy naprawdę jesteście nienormalni wypisywać brednie ale cóż takie ludzie brak logiki w głowie i pojęcia

Hahahahahaha
@wee

To co dlatego firma zmienia swoje logo na turvan by ukryć swoje słabości, normalnie śmiech na sali ale przecież tego i tak nie ukryją bo się kryją nad nową nazwą nazwą firmy ale w środku firma jest taka sama

@Hahahahahaha

Wszędzie w internecie można przeczytac czemu pracujemy w truvancie, a już nie w sonoco. Sonoco tak jak i truvant są firmami amerykańskimi tylko sonoco specjalizuje się w produkcji opakowań, nie samym pakowaniu. Zakłady w Polsce obsługują klientów jak Duracell, gillette czy ranir i jest to już inna specjalizacja. Przez pandemie sonoco miało globalnie krótkie straty i sprzedali europejskie zakłady. Tyle historii. Obie firmy są płynne finansowo, nie robią machlojek. Wszystko można sprawdzić jak się wie gdzie szukać.

Robol

Ile można zarobić na stanowisku lidera Lini pakującej?

Renata
@Robol

W Strykowie ok 3,5-3,8 tys brutto. Z tego co wiem liderzy nie mają więcej niż 2,8 na rękę. Chyba że dodatki, soboty itp :) Operator maszyny ok 3,3 brutto, pakowacz minimalną 2,8 brutto. Za prowadzenie linii pakowacz, operator maszyny dostaje dodatkowo ok 30 pln brutto dniówki

Nie dla mnie

W tej firmie pracują tacy którzy boją się zmian, i tylko krytykują innych, jak dla mnie to odradzam tam pracy wam, nie polecam nikomu, jeżeli chcecie zobaczyć co to (usunięte przez administratora) to proszę bardzo idźcie i się przekonacie. Stare baby drą mordy, kierowniczka nie na tym stanowisku jakby niewiadomo co, liderzy bez wykształcenia, jakość nic nie robi tylko sobie gada, administracja udają ze pracują. A jeszcze firma zmieniła swoje logo i kryje się pod nową nazwą na TURVAN, czyżby coś ukrywali ?

Ripl
@Nie dla mnie

A po co liderom wykształcenie? skoro nawet w jakości go nie mają.

@Ripl

To po co piszą w ofertach że średnie, jak ponoć mają gimnazjalne, gdzie indziej to by ich na liderów nie zatrudnili. A ponoć dodam że firma Truvant w Strykowie to tylko są to ludzie którzy boją się iść gdzie indziej, a jak ktoś powalczy z nimi o prawdę to i tak oni są nie winni a tamtej osobie jeszcze tak pogorszą ze nie znajdzie nigdzie pracy. W życiu takiej firmy nie widziałam, niektórzy to się nawet boją na nich naskarżyć bo się ich boją a przecież kierownik i tak stanie za liderem nawet jak kogoś bardzo zrani słowem. Nie chcę wam wszystkim poszukujących pracy rządzić ale ja wam mówię przemyślcie swoje zdanie zanim tam pójdziecie, zastanówcie się 100% czy chcecie taką pracę dla siebie. Bo firma Truvant to jeszcze firma która jak zatrudni osoby bo druga osoba ją poleci a na początku mało jej wychodzi to jest lepiej ta osoba taktowana niż osoba która przyjdzie jako sama się starająca, nawet jeśli ta sama więcej umi to tym niepaszujaczym razi jej blask w ich oczach. Więc firma niech się weźmie za siebie jak najszybciej za ten Wyrzysk i niech zatrudniają a nie przebierają. Taka prawda.

@Ripl

A chcę jeszcze dodać że agencje tymczasowe, taka jedna HSS WOSS spiskują po kryjomu z niektórymi osobami w Truvant, żeby z jedną osobą się nie kontakrowali bo żeby prawda o nich nie wyszła na jaw, boją się ze ta osoba powie prawdę o nich, ale ta osoba ma dużo więcej mózgu od nich i tylko chce mieć pracę gdzie wcześniej pracowała a nie marnować komuś pracę, bo oni tak tej osobie zrobili że nie może znaleźć przez nich nowej pracy. Taka prawda, nie zebym miała coś do ludzi ale taka prawda.

Aneta
@Ripl

To ja dodam że na jednej z hal chcą zatrudniać pakowaczy z orzeczeniem o niepełnosprawności a i tak to robią od dawna tylko że teraz jest już informacja nawet w ogłoszeniu. A potem szukaj takiego stanowiska gdzie taki się nadaje. Na dwa stanowiska ze 100 się nadaje. Nie mam nic do niepełnosprawnych ale pod warunkiem że się nadają do roboty a reszta mnie nie interesuje.

@Aneta

Nie wypowiadaj się w nie stosownym stosunku, wypowiedź się na ten temat

Eb
@Nie dla mnie

Truvant jak coś xd

Duży Pracownik

Co ja napiszę to napisze chciałem iść do takiej pracy żeby zarobić a od innych słyszę że potrafią ci SMS napisać że Pan. Nie przychodził na drugi dzień bo pracy nie ma pracowałem tylko 1 dzień i już wiem że tam nawet 2 tys zł bym nie zarobił za cały miesiąc bo nie które osoby tyle. Kasy nie widzieli a jeszcze jestem Polakiem i żeby Ukrainka mną żeby rządziła w Moim kraju to jest śmiech na Sali 80% to Ukrainy są napisze tak jak macie nerwy z stali to. Praca dla. Twardych ludzi ale ja w takim klimacie nie będę pracował. Tam tylko można sobie dorobić a nie zarobić pozdro

Ona
@Duży Pracownik

Są takie dzieje kiedy nie ma pracy, niestety, cięzko zrobić cały etat pracy przez agencje przeważnie jest do 10 dni albo 14 dni pracy, widełki by dostać umowę o pracę to 1000 albo 500 godzin, na kazdym magazynie jest coś innego, inni ludzie, inna atmosfera, raz jest cięzko bardzo, a raz jest tak że nie ma co robić i tak leci 8 godzin. Tragedii nie ma, nie polecam agencji hss bo tam są kary finansowe jak się nie przyjdzie do pracy a z tym różnie bywa :). Często warto się nie odzywać. Praca generalnie by dorobić, by nie zostać z niczym, jak ktoś ma rodzinę i dzieci to tutaj wiele nie zarobi i wiele nie odłoży

Idealna praca dla desperatów i osób zacofanych w życiu którzy w życiu nic nie osiągnęli i dla egoistów myślączych tylko o sobie Masakra

XXL

Jest tam Pewien kierownik wróć za duże słowo,A.pracuje w DUR . Nie szanuje swoich.pracownikow A wręcz wykorzystuje . Jest tyranem pracy. Nie liczy się człowiek tylko praca i pieniądze jak chciałeś odmówić pracy w weekendy bo porostu i siły brak i chęć spędzenia czasu z rodziną to.mowil prosto w oczy.ze w takim razie musimy się pożegnać A człowiek ma kredyty zobowiązania każdy.wie jak jest. To się ulegalo i co człowiek podupadl trochę na zdrowi.pojawily się infekcji zwolnienia lekarskie dodam ostanie szpitalne . Co pan Krzysztof Ć. Zrobił po pierwszym dniu po powrocie z me zwolnienia dał mi do podpisu wymowienie i powiedział że takich pracowników nie pottzebuje. Pracowałem uczciwie w tym zakładzie byłem prawie zawsze na weekendy zaniedbywalem rodzinę dziecko żona A on od tak mnie zwolnił. Bardzo nie ładnie postąpił i było dużo innych żeczy które nie były zgodę z zasadami bhp które musieliśmy wykonywać ale za dużo pisania i szkoda moich nerwów. Powiem tak zostałem potraktowany jak śmieć i moi koledzy i wszyscy zostaliśmy zastapieni pracownikami z Ukrainy bo takich owy pan ,potrzebuje praca pi 12 godzin 31dni w miesiącu.to nawet cyborg by tego nie wytrzymał .ps nie pozdrawiam tego Pana oj to za duże słowo po prostu osób.

Majer
@XXL

To strasznie dużo godzin w miesiącu. Czyli rozumiem że żadne kodeks pracy nie jest tam respektowany?

@Majer

Odpowiedz sobie sam na to pytania bo odpowiedz jest jedna oczywista.

Majer
@XXL

To nie lepiej zgłosić coś takiego jeśli nie byla przestrzegana odpowiednia ilość godzin ?

@Majer

Bylo i ci cisza

Robi
@XXL

Ile teraz zarabia mechanik DUR? Czy warto jeszcze tam pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco - Łódź

• Jak się pracuje w Sonoco?

Zobacz opinie na temat firmy Sonoco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonoco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sonoco?

Kandydaci do pracy w Sonoco napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sonoco