Opinie o Hermes w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hermes. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hermes o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes w Poznań

tygrys

Kierownik Produkcji zrezygnował ???

Gosc
@tygrys

Tak zrezygnował. Szukają nowego.

oooooo....
@Gosc

To widzę, że nawet Kierownik produkcji w Hermesie wytrzymać nie może... To mówi wszystko jak tam jest...

no tak...

Hermes, który zajmuje się materiałami ściernymi i narzędziami jest tylko jeden w Polsce w Gądkach i takiego stanowiska nie posiada. Pozdrawiam

ziom 1

Ale to może inny Hermes bo Hermesów jest dużo z różnych branż. W Warszawie chyba nie mamy oddziału żadnego

gość

Oczywiście że asfalt można szlifować papierem ściernym , tak samo jak beton. Papieru używa się do specjalnych szlifierek... Ile zarabia się u was na produkcji??????

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Tygrys

Szparagi się obiera nożem. Szparagow się nie szlifuje papierem!

Może...

może czas przestać odbębniać osiem godzin i dowiedzieć się czegoś po za to co robisz na co dzień... Zapytaj w firmie może udzielą Tobie tej odpowiedzi...:-)

Tygrys

Pozdrawiam kolege. Ja tez lube ogorki!!! BAUER mi obiecal robote przy ogorkach jak sie skoncza szparagi.

Ja tez lubię ogórki:-))

Wszystko co napisałeś/aś się zgadza, po za jednym: asfalt jednak szlifuje się papierem ściernym! Jeśli tam pracujesz to jest to papier o nazwie "Hermesit". Reszta to szczera prawda, zresztą nie tylko ona się tam uważa za lepszą od innych...

XXX
@Ja tez lubię ogórki:-))

Hermesit to papier wyglądający jak asfalt. Asfaltu się nie szlifuje!

AA

Głosujcie dalej a PO to będziecie mieli dobrobyt i kasy mnóstwo :)

@AA

Za lezy jak zbierasz szparagi. Srednio w HERMESIE wychodzi trzy cztery razy mniej niz przy szpagagach. Szparagi sie koncza. W tym roku na szparagi juz sie nie zalapiesz. Ale BAUER szuka ludzi do ogorkow.

Edek

śmiać mi się chce jak czytam te wasze wypociny. Pokażcie najpierw co potraficie, bo wkładać rolke czy pas do maszyny to można małpe nauczyć, a jak już trzeba coś ustawić to wasza nieudolność poraża, kupa śmiechu i nic więcej :) potraficie tylko narzekać i tyle :) więc cieszcie się, że Hermes was jeszcze trzyma!, a ci co już tam nie pracują widocznie nie mogą znaleźć pracy i w akcie desperacji wylewają tu swoje żale, żenujące

@Edek

Malpa jest za droga w utrzymaniu. Za pensje z Hermesa malpa zdechnie.

byle co i byle jak...

Chcielibyście zarabiać ponad średnią krajową jako szeregowy pracownik, dostawać premie świąteczne (mikołajki, wielkanoc i boże narodzenie), premie za tzw. "wczasy pod gruszą", umowa o prace po okresie próbnym na czas nieokreślony, a dodatkowo konkursy i imprezy integracyjne gdzie nagrodami są smartfony, tablety, laptopy i pieniądze oraz co najważniejsze premie okazjonalne (np. za magistra, z okazji ślubu, itp.) ???????????????????????????????????????????????????????? Na pewno nie dostaniecie tego w tej firmie... w tej firmie się nie dba o pracownika!!!! Jak jest pozostawię bez komentarza... Miłego dnia w Hermesie;-p

Greg
@byle co i byle jak...

A w jakiej firmie tak jest? Z tego co wiem to chyba nigdzie?

@Greg

HERMES Gmbh no i u Bauer'a na szparagach.

Byle co i byle jak...
@Greg

No i tu się grubo mylisz... Jeżeli Hermes to Twój szczyt marzeń, TO GRATULUJE;-) DOTARŁEŚ DO SWOJEGO CELU:-) ale są firmy, które jak już było napisane powyżej dbają o pracowników i nie jest tam jak w moim nicku: byle co i byle jak... a tym co szukają pracy proponuje nie ustawać w poszukiwaniach, bo życie jest za krótkie by pracować w firmie, w której nigdy się nic nie osiągnie i żyć od pierwszego do pierwszego (ledwo)!!!

tygrys

Edek przyjezdzaj na szparagi!!! Robota pewna i dobrze platna. Przez 3 m-c zarobisz tyle co w rok w Hermesie.

tygrys

Dzieki. Jade zbierac szparagi.

Edek
@tygrys

pewnie, że są, a Tygrys głupoty pisze, że aż głowa boli ;)

tygrys

Firma szuka Technika ds. Utrzymania Ruchu. W ogloszeniu wymagaja duzo. Na co mozna liczyc w tej firmie??? 3000 netto jest realne ?? Na poczatku roku tez szukali. Ktos sam zrezygnowal czy umarl z glodu???

Doradca
@tygrys

Nie masz na co liczyć w tej firmie. Dostaniesz około 2100 netto i po trzech miesiącach się z Tobą pożegnają. Tak się dzieje z każdym, który przychodzi na to stanowisko. Na dodatek tyrasz jak wół, często zostając w pracy po godzinach.

Zapomniałeś dodać, że 800-1200 zł jest kwotą brutto. Na rękę wychodzi około 500-900 zł i dostajemy je dopiero po powrocie z urlopu a nie przed ;)

Etharin

Pracowałem tam 3 lata, premii to na święta było z 200zł nic więcej praca różnie zależy jak Cię potrzebują no i to Ty jesteś dla firmy a nie współpraca. (usunięte przez administratora)

Atan
@Etharin

a o tym że jest kasa na wakacje zapomniałeś/łaś ? zależnie od dochodu jakoś od 800 - 1200 (dokładnie nie wiem - tylko dla osób zatrudnionych przez Hermesa a nie agencję - czyli jakoś ponad połowa ekipy dostaje) a na święta też było różnie od 150 do 400 jakoś (też zależnie od zarobków na osobę w rodzinie) Więc sądzę że jest pod tym względem ok. (zawsze mogło by być więcej ale nie sądzę by wiele firm więcej dawało)

A.

Były pracownik - 2013-09-25 20:01:53 A. - 2013-09-24 09:51:32 [usunięte przez moderatora] bzdury! Jak na [usunięte przez moderatora] nie jest źle. Kasa koło 1600 na rękę, dwie przerwy śniadaniowe. Atmosfera też jest dobra, ale zawsze się znajdzie jaka (usunięte przez administratora) której coś nie pasuje. Pozdrawiam :) Pracuję na zmianie [usunięte przez moderatora] ;)A co to w dzisiejszych czasach jest 1600 na rękę. Może dla osoby mieszkającej jeszcze na garnuszku u Mamusi to jest dużo, ale spróbuj zacząć żyć na własny rachunek. No i rzeczywiście u [usunięte przez moderatora] na zmianie jest trochę lepiej, bo [usunięte przez moderatora] się nie nadaje na to stanowisko, które zajmuje "Mistrz produkcji" czy jakoś tak. CHA CHA.W porównaniu z innymi [usunięte przez moderatora] gdzie o 10 zł netto mogą ludzie pomarzyć, Hermes wypada chyba nie najgorzej. Co do przełożonych to się zgadzam, ale u innych jest gorzej :) [usunięte przez moderatora]

WOW
@A.

Jeżeli to jest Twój szczyt marzeń to POWODZENIA!!! Żal mi Ciebie... Praca byle jaka, kto chce mieć coś dobrego do wpisania do CV to byle dalej od tej firmy!!! NIE POLECAM!

Ach tak...

A. - 2013-09-24 09:51:32 [usunięte przez moderatora] bzdury! Jak na [usunięte przez moderatora] nie jest źle. Kasa koło 1600 na rękę, dwie przerwy śniadaniowe. Atmosfera też jest dobra, ale zawsze się znajdzie jaka (usunięte przez administratora) której coś nie pasuje. Pozdrawiam :) Pracuję na zmianie [usunięte przez moderatora] ;)To dziwne,bo ani trochę nie wspominam dobrze tej firmy!!! Jak komuś się tam podoba to albo ma zero Ambicji i pracuje, bo tam ma najbliżej albo jest człowiekiem, który nie ma innego wyboru!!! Do dobrego pracodawcy to Hermesowi daleko i na pracodawcę roku w zupełności się nie nadaje!!!

A.

Były pracownik - 2013-09-15 08:31:53 Zauważyłem że od jakiegoś czasu jest dostępna nowa strona internetowa firmy Hermes Polska. Po przepracowaniu tam trochę ponad półtora roku śmieszy mnie bardzo co jest tam napisane w zakładce Polityka personalna: cytuję: "Nasze wartości to: szacunek zaufanie partnerstwo W działaniach skierowanych do pracowników ważne jest dla nas: Odpowiedzialność za rozwój indywidualny i zespołowy Uświadamianie powiązania własnych działań z innymi procesami Dzielenie się wiedzą Motywowanie" Ha Ha, dobre sobie dawno nie widziałem tak bardzo różniącego się opisu o firmie, a tego jak jest w rzeczywistości. BZDURA!!!!!!!Ciekawe że najwięcej mają do powiedzenia byli pracownicy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes?

Kandydaci do pracy w Hermes napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes