Solwit S.A.

Opinie o Solwit S.A.

fakej 2013-12-22 15:42:36
Jest OK
Karol 2014-07-07 19:22:28
Bardzo przyjemna atmosfera, zarobki wysokie, zdecydowanie polecam.
Employee 2014-11-18 13:45:51
Fajna firma, dobra atmosfera i ambitne zadania. Firma zalożona przez szefów Intela, wiec prezentuje klasę w zarządzaniu. Polecam.
były 2014-12-17 21:15:38
Popracowałem u nich i nie polecam. Obiecują kokosy i fajne projekty a w rzeczywistości wrzucają cię w nudne starocie. Na sensowną podwyżkę nie ma co liczyć. Firma nie interesuje się pracownikami, to zwykły pośredniak.
Marek 2015-03-12 22:19:00
Chce złożyć CV do tej firmy. Jakich zarobków tam się można spodziewać?
Devit 2015-10-10 07:01:13
Bardzo szybko rosną, są porządni i uczciwi, płacą dobrze + akcje
Coś między startapem i korporacją - 100 ludzi
Wysokie wymagania, fajni managerowie, różne projekty
Godni polecenia i naśladowania
Olaf 2015-10-18 00:07:31
Polecam
Patrząc jak rosną to myślę, że wiedzą co robią
Byłem w paru firmach ale tutaj zatrzymam sie na dłużej
fsfg 2016-03-30 16:15:37
Do wyboru macie umowę o pracę lub kontrakt.
Nowy 2016-04-27 23:11:01
Jest super. Kulturalnie i bezpiecznie. Nie zawiodłem sie.
krakus 2016-05-07 00:17:04
przeprowadzam się do gdańska w lipcu (.NET) - jaką firmę polecacie?
rozważam solwit, kainos, intel, sii
czy znacie ich plusy/minusy?
kariera 2016-05-12 16:07:05
hej, w Kainos zaproponujemy Ci pakiet relokacyjny przy przeprowadzce z Krakowa. mamy kilka benefitów które mogę Cię zainteresować, wszystko znajdziesz na kainos.pl/kariera. jeżeli masz jakieś pytania, to daj nam znać - kariera@kainos.com
Michał 2016-07-01 12:46:48
Sii jest super, naprawdę, jeśli chodzi o atomosferę, ludzi, imprezy etc.
Natomiast kwestia wynagrodzeń często kuleje... Na pewno zależy od stanowiska oraz klienta, dla którego się pracuje. Nie mniej jednak POLECAM gorąco jeśli pensja będzie odpowiednia ;)
kasia 2016-09-12 19:46:37
coś duża tam rotacja ostatnio i ciągle szukają pracowników, biedronka dla IT ?
Marian 2016-10-21 12:32:34
Na spotkaniu intro dla nowych mówili, że są podejrzewani o częstą rotację, bo ogłoszenia ciągle wiszą.
Ale ta firma tak szybko rośnie, już ponad 150 ludzi ma.
Jestem tu pół roku i jest fajnie. Kasa nie najgorsza, ale też nie najlepsza. Za to dużo różnych benefitów dla pracowników. Ale dla mnie najważniejsza jest bardzo dobra atmosfera. Dużo szacunku dla ludzi, dobre warunki. Najbardziej bałem się dojazdów (z Wrzeszcza), ale okazało się, że zawsze jadę w kierunku przeciwnym niż korki. Śmiać mi się chce, jak widzę ludzi stojących w kilometrowym korku do Wrzeszcza, bo "liczy się praca w centrum miata". Mnie dojazd zajmuje kilkanaście minut i chyba nigdy jeszcze w korku nie stałem. Dużo ludzi dojeżdża autobusem albo kolejką, bo przystanki są bardzo blisko, ale mnie się nie chce (a parking za free). Ogólnie, polecam bardzo.
Żona mówi idź tam 2016-11-01 22:30:47
zdaje się, ze blisko współpracują z Intelem. To dobrze czy źle? Nie chcę wpaść w kierat korporacji gdy mogę byc niezależny. Oczywiście żona woli stabilizację ale ja się waham. Jakieś rady?
Michal 2016-11-02 13:01:16
Hej,
W przyszłym roku planuję relokację ze Śląska na Pomorze, czy Solwit to dobra opcja do pracy w Trójmieście, może ktoś z Państwa zna inne opcje na stanowiko senior admin/siem lub virtual?
Może ktoś z Państwa zna inne ciekawe firmy, gdzie można z satysfakcją pracować i spokojnie żyć ?
Pozdrawiam
alec 2016-12-01 15:59:19
Firma z gatunku Janusz Biznesu. Pośredniak z gorszej ligi.

Dużo obiecanek, klepania po ramieniu, broń boże upominania się o swoje.
Zaraz zarobi się opinię niedostosowanego i szkodliwego dla teamu (naciski, straszenie).
Zarobki kiepskie do przeciętnych. Realnych szans na podwyżki raczej brak.
Technologie to 5% nowości, 10% buble z którymi nie wiadomo co zrobić, 85% starocie.
Duża rotacja (co widać po ilości ogłoszeń na wciąż te same stanowiska).
Bardzo niekompetentny i arogancki HR. Podobnie jak śliscy i fałszywi manago. Pseudo-korpo.

Firmy z czystym sumieniem nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Solwit S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solwit S.A.