United Oilfield Services

Toruń

Opinie o United Oilfield Services

kociokwik morski 2012-06-03 11:11:18
witam
mam okazje wypowiedzieć się jako pierwszy na forum .....
na dzień dzisiejszy to jest O.K bdb. umowa , odpowiednia stawka godzinowa , bdb. warunki BHP
czas jedynie pokaże jak długo będą zlecenia na wykonanie projektów , bo w tej branży bez zleceń to oznacza bez pracy ..
dark mechanic 2012-06-26 23:23:53
Witam.
Czy ze szkołą elektroniczna, doświadczeniem w hydraulice i mechanice.Angielski w stopniu komunikatywnym. Oraz 3 letnim stażu pracy jako mechanik/elektryk przy wiertnicach,palownicach i dźwigach mam szanse na rozsądna prace w powstającym oddziale w Łowiczu?
pazur 2013-09-24 22:11:57
Chciałem zapytać obecnych pracowników jak wyglądają warunki pracy w tej firmie tzn. socjal, traktowanie przez przełożonych, stawki itp. Czy firma obecnie poszukuje nowych pracowników? Jeśli tak to z kim najlepiej kontaktować się w sprawie pracy?
WL 2014-11-26 20:44:30
Sami swoi nikt ci nie pomoże to co że coś kiedyś dla nich zrobiłeś że im pomogłeś tego się naucz.
lod 2016-04-04 20:24:30
No wiadomo, że potrzebuje najlepszych. Odnośnie tego jakie kwalifikacje są wymagane na elektryka to powiem wam, że należy mieć wykształcenie techniczne (elektronika /automatyka /elektryka) i min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku.
Stary nafciarz 2016-11-02 18:28:43
Jak sytuacja wyglada w branży i w UOS
nafta fan 2016-11-17 16:11:18
Czy UOS upadło?
kmiecik 2016-11-29 21:49:00
Z UOS zostały już tylko skrawki, wiertni i sejsmiki brak reszta ledwo ciągnie
nafta fan 2016-12-03 00:39:54
Jakieś wieści co zamierzają zrobić z tą wiertnią?
adam 2016-12-04 06:18:54
Czesc daj namiar na firme
Sanczo 2016-12-07 18:12:08
Firma to już praktycznie nie istnieje, sprzęt wyprzedają, części bazy też chcą się pozbyć, żeby wycofać trochę kasy i mieć na dalsze egzystowanie bo jest jeszcze kilka zleceń na szczelinowanie . Ludzi zwalniają albo ci co maja gdzie to sami odchodzą widząc co się dziej.
Zostaw swoją opinię o United Oilfield Services - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie United Oilfield Services