BJ Print

Sosnowiec

Opinie o BJ Print

anonim 2011-05-09 09:04
Jako była pracownica uważam, że firme należy ocenić jako Bardzo Dobrą pod każdym względem, powyższe wpisy to niestety nieuczciwa konkurencja. Takie są niestety możliwości internetu i dziwie się, że szefostwo nie wystąpiło jeszcze do sądu o udostępnienie adresów IP z komputerów powyższych wpisów.
Pozdrawiam i Życze Wszystkiego Najlepszego
olek 2016-05-21 10:45
Cześć Wam. Z tego co udało mi się dowiedzieć to ludzie wcale nie narzekają na swoje losy po dostaniu się do te firmy. Chociaż widzę , że wiele osób ma inne doświadczenia...
anoi 2017-06-11 21:20
nie no ,trzeba mieć jeszcze podstawę, by sądzić się np. z art 212 KK. Sądy nie są taki głupie, jak Twój wpis. Co więcej, wpis ten potencjalnie wręcz świadczący o wpływaniu na niezawisłość sądu.
anoi 2017-06-11 21:21
Zostaw swoją opinię o BJ Print - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BJ Print