Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o agencja ubezpieczeniowa mateczny

Pracowałeś w firmie agencja ubezpieczeniowa mateczny i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-21 21:26:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca w tej agencji to nieporozumienie i wszyscy którzy tam pracowali doskonale to wiedzą!
zdjecie uzytkownika
ulala - 2011-10-21 21:40:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się to najgorsza firrrmmmaa w jakiej można pracować.
zdjecie uzytkownika
rajt - 2011-11-15 15:26:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dokładnie tam jest Masakra napisać do inspekcji pracy to by się za nich wzięli!!
zdjecie uzytkownika
JA - 2013-03-21 13:31:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ AGENCJI-!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-13 16:53:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Możecie napisać coś więcej na temat pracy w Agencji Ubezpieczeniowej Mateczny? Mam trochę doświadczenia w ubezpieczeniach i chciałbym się tam zatrudnić. Napiszcie dlaczego dokładnie nie polecacie. Z góry dzięki
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja ubezpieczeniowa mateczny

Twoj email:
Wiadomość: