P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera

Bielsko-Biała

Opinie o P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera

anonim 2011-01-30 22:09
Pracodawca miły ale co z tego jak wiecznie mu coś nie pasowało. Źle posprzątane, mała sprzedaż.
anonimmm... 2012-03-30 09:19
Płaci grosze i to do tego na umowie zleceniu, a wymaga jakby płacił \\\'miliony\\\'. Ciągle pretensje o wszystko, nic mu nie pasuje. Pracownicy ciągle mu się zmieniają, mało kto wytrzymuje z Nim chociaż kilka miesięcy przez jego zachowanie i płace... Nie polecam.;/
anonim 2016-10-10 15:14
PRACODAWCA NIE UCZCIWY, PODPISUJE UMOWĘ, OSBA ZWALNIA SIĘ POPRZEDNIEJ PRACY A ON NA KILKA DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY DZWONI ŻE NIE AKTUALNE I CZŁOWIEK ZOSTAJE NA LODZIE
Zostaw swoją opinię o P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera