Opinie o Clockwork Bemanning AS w Kraków

Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy należąca do Clockwork Bemanng AS - Norweskiego lidera i eksperta w dziedzinie rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników budowlanych.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clockwork Bemanning AS w Kraków

Jeden z wielu oszukanych

To nie jest Clockwork tylko Kloakk work (Kloakk - tlumaczenie - (usunięte przez administratora) Tragiczna firma. Warunki które są obiecywane i uzgodnione przed zatrudnieniem szybko zostają zmienione na dużo gorsze po rozpoczęciu pracy. I wtedy telefony przestają być odbierane. A z tego wszystkiego najgorszy jest Wojtek - najlepiej włada łaciną podwórkową i nie ma absolutnie żadnego szacunku do pracowników. W momencie odejścia z firmy też możecie zapomnieć o rozliczeniu końcowym. Okradną was ze wszystkiego. (usunięte przez administratora)

@Jeden z wielu oszukanych

Wojtek nie zapłacił mi za chorobowe ponieważ nie wystawił mi opdragu i pracując to tak że mimo że pracujesz to ci się nic nie należy oprócz wypłaty ,ale on to oda z procentami .

Waldek

Wiele lat pracóje w Norwegi ale dla Clok Work bardzo krutko . Podczas rekrutacji zapewniają wszustko co się należy a potem to już tylko oszust oszuta pogania żeby ludzi robić w bambuko mało często się zdarza że niewypłacają wynagrodzenia za prace . wiem że jeszcze funkcjonóją tak że jeleni nie brakóje . Pozdrawiam rozsądnych i bierzcie opinie z forum powarznie .

Patryk
@Mart

To prawda. Zrobiles cos zeby odzyskac feriepenger? Mi tez wisza i nie wiem jak to rozwiazac..

Zastanawiam się jak ogólnie wygląda sprawa nadgodzin na wyjeździe. Myślę akurat o jednej z ofert na Oslo, nie wiem czy tam byliście ale jak jest wpisane, że są „możliwe nadgodziny” czy to oznacza, że to ja decyduje czy będę je robić czy nie? są nieograniczone?

Jeden z wielu oszukanych

@Jeden z wielu oszukanych

(usunięte przez administratora) Od roku nie mam kasy z feriepenger . Zero kontaktu, kradną z wypłat, za mieszkanie przypadkowo Wojtek wziął podwójnie, miał oddać i cisza.

Nie bardzo cie zrozumiałem. To znaczy że dostałeś pomniejszoną wypłatę? Chociaż dowiedziałeś się dlaczego? Może ta podwójna kwota za mieszkanie to kaucja i oddadzą ci po zakończeniu kontraktu?

były
@Piotr

Akurat mu oddadzą, nie wierz w to.

Były procownik
@Jeden z wielu oszukanych

Pracowałem dla osraniskiego w agile i krótko mówiąc tragedia.

@Jeden z wielu oszukanych

Byliście może teraz niedawno w Oslo? Od roku żadna opinia tu nie wpada o oferty cały czas są wystawiane. jako hydraulik chcę się udać, piszą o 100 do max 120 zł brutto od godziny. Jak oceniacie ze zarobki wraz z zestawieniem standardów na miejscu?

Waldek

Mart
@Waldek

Nie wypłacaja feriopenger nie odbierają telefonów firma dni totalne

Patryk Nowy wpis
@Mart

Rozmowę kwalifikacyjną w Clockwork Bemanning AS masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator żurawia wieżowego G2 z norweskimi uprawnieniami?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Aneta

Widziałam opinię z tamtego roku, gdzie ktoś deklarując pracę w agile krótko mówiąc stwierdził słabe warunki właściwie mówiąc to jednym słowem... Czy ktoś byłby w stanie wzbogacić tę wypowiedź? albo wręcz przeciwnie zaprzeczyć jej w jakiś merytoryczny sposób? fajnie byłoby móc wiedzieć jak najwięcej o potencjalnych warunkach a opinie tutaj są dość dawne więc... ktoś pomoże?

nowy

a gdzie pracujesz teraz tez przez biuro? ile zarabia sie w clockwork?

@nowy

Znajdź sobie normalna agencje bo będziesz płakał, ja niestety nie sprawdziłem wcześniej i teraz za to place

Krzysztof

Skoro wypowiadasz się jako pracownik to może napiszesz, czy osoby bez doświadczenia zawodowego mają w ogóle czego szukać w firmie Clockwork Bemanning AS? Mogą oni liczyć na otrzymanie szansy na jakimś stanowisku, gdzie mogliby nabrać potrzebnych umiejętności do dalszej pracy? Liczę, że napiszesz, jak to wygląda. Z przyjemnością dowiem się tego od Ciebie.

chujki bez pokrycia

(usunięte przez administratora) zlodzieje jeszcze sie sprawy nie zakonczyly prywatne Biziaczki lukrowy (usunięte przez administratora)

@praownik_1
@chujki bez pokrycia

czy mogłbys sprecyzowac troche bardziej swoja odpowiedz pozdrawiam serdecznie

Z daleka od tej agencji, nic nie pomagają (usunięte przez administratora) z pieniędzmi też słabo

Kris

Z daleka od tej agencji lepiej już nie mieć pracy, pracowałem dla nich w życiu tyle nie przeszedłem co w 2 tygodnie z tą agencją.tragedia!!!!!!!!!!!

Na łasce u oszusta

Trzymać się z daleka od jakichkolwiek ofert Clockwork Bemanning AS. Firma nie płaci za wykonaną pracę. Prawo pracy dla zakłamanego pana prezesa owego bamaningu nie istnieje. Nadużycia, wykorzystywanie pracowników, łamanie warunków zawartej w umowie czy zleceniach pracy to właśnie wartości opisujące Clockwork Bemanning AS.

Olek
@Na łasce u oszusta

W jakim mieście pracowałeś? Co dokładnie się wydarzyło?

Uwaga na tę firmę Clockwork w Bergen, Tromso itd.! Oszukiwanie na stawkach i warunkach pracy, brak kontaktu w przypadku dochodzenia należnych pieniędzy, odwlekanie wypłacenia feriepenger, często ściągają ludzi na już i trzeba czekać, bo nie ma pracy. Oszukali mnóstwo ludzi, licząc że większość nie będzie dochodzić swoich praw, bo kantuja na pozornie nieduże kwoty. Z daleka od nich!

Maxio

Czytajcie opinie i uważajcie na Wojtusia i Mariusa a wogóle na Clockwork bo oni są właśnie problemem zdala od tego Bemaningu. ????????

strong
@Maxio

Pracowałeś tam ? Możesz zdradzić coś więcej ?

Wkurzony
@strong

Z własnego doświadczenia- (usunięte przez administratora) każdego miesiąca na pozornie nieduże kwoty, rzekomo pomylkowo naliczaja opłaty za mieszkanie lub płacą niżej niż wynika z oppdragu A później odwlekaja korekty w nieskończoność. Z uzyskaniem feriepenger też bardzo duży problem. Z daleka!

Mateusz

Czy w firmie pracuje stała kadra ?

Pastor

Oni się tak przejadą że nawet pojęcia nie mają myślę że szybko upadnie clok work szybciej niż to sobie myślślą

polo

@Maxio a ten Wojtuś i Marius to kim są? Powiedz coś więcej.

Ci to za (usunięte przez administratora) wyzysk ludzi np na zbrojeniu w Bergen Norwegia robisz jak koń za 7,8 tysięcy nigdy więcej

Jam

Wszystko na nie; praca miala byc - nie bylo, zwrot kosztow za przylot i zakwaterowanie mial byc - nie bylo, ciuchy- uzywka, dojechane, brak podstawowych (typu kurtka itp) , kontakt z biurem ?- porazka ...

Robert
@Jam

Od Twojego wpisu minął miesiąc, czy firma zwróciła Ci już pieniądze? Jakie było tłumaczenie faktu, że obiecana praca jednak nie zostałą Ci przydzielona? Daj znać jak to wszystko się zakończyło.

barbapapa

Wazna wiadomosc dla wszystkich pracownikow CW, firma zostala sprzedana wlascicielom Agile czyli Wojtkowi i Mariusowi - spodziewajcie sie niebawem takiego samego szamba jak tam. Szkoda ! Bo do tej pory CW byl porzadna firma zupelnie bez porownania to tej pseudo-firmy Agile. NIE POLECAM !

Dariusz

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie kilka informacji przydatnych?

boby

Sześciu polskich pracowników budowlanych złożyło do sądu pozew przeciwko pracodawcy - agencji Clockwork Bemanning AS. Sprawę prowadzi związek zawodowy Fellesforbundet i adwokat związkowy z LO. Sprawa dotyczy tzw. "stałych umów bez gwarantowanego wynagrodzenia" (czyli rodzaj śmieciowek), które są powszechnie stosowane w agencjach pośrednictwa pracy. Związek twierdzi, że w rzeczywistości są to nielegalne umowy na czas określony. http://frifagbevegelse.no/magasinet-for-fagorganiserte/de-er-fast-ansatt-men-far-ikke-fast-lonn-na-gar-de-til-sak-mot-arbeidsgiveren-6.158.444379.b1c8703b5c

Clockwork Bemanning AS
@boby

Witamy, Zgodnie z informacjami zawartymi w artykule decyzja sądu dotyczyć będzie umów jakie w Norwegii obowiązują w Bemaninngach. Jeżeli wprowadzone zostaną zmiany - niezwłocznie poinformujemy Panów o nich. Pozdrawiam, Clockwork Bemanning AS

@Clockwork Bemanning AS

jaka beka czyli oni jeszce normalnie funkcjonuja? jacy jelenie tam pracują?

Może ktoś kto pracował z firmą napisze kilka informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Clockwork Bemanning AS - Kraków

• Jak się pracuje w Clockwork Bemanning AS?

Zobacz opinie na temat firmy Clockwork Bemanning AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clockwork Bemanning AS?

Clockwork Bemanning AS