Opinie o Clockwork Bemanning AS w Kraków

Profesjonalna agencja pośrednictwa pracy należąca do Clockwork Bemanng AS - Norweskiego lidera i eksperta w dziedzinie rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników budowlanych.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clockwork Bemanning AS w Kraków

Może ktoś kto pracował z firmą napisze kilka informacji?

Co teraz dzieje się w tym momencie w Clockwork Bemanning AS? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Clockwork Bemanning AS powoli rozpoczyna rekrutację na sezon jesienny! Nasze biura mieszczą się w BERGEN, OSLO, STAVANGER, HAUGESUND i głównie na te lokalizacje szukamy kandydatów. Poszukujemy pracowników konstrukcyjnych oraz na wykończenia, fachowców i pomocników chętnych do pracy na budowach na terenie Norwegii na stanowiska: • cieśli szalunkowych i zbrojarzy • cieśli konstrukcyjnych • dekarzy/blacharzy budowlanych • malarzy/szpachlarzy • brukarzy, murarzy • operatorów maszyn budowlanych • spawaczy Oferujemy: • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy • Atrakcyjne wynagrodzenie • Długoterminowe zlecenia • Pomoc przy zakwaterowaniu Zachęcamy do kontaktu z nami osoby przebywające na miejscu w Norwegii oraz takie, które dopiero chcą rozpocząć swoją karierę w tym kraju. Czekamy na Wasze CV! • zapraszamy na naszego fb z aktualnymi zleceniami: fb https://www.facebook.com/PracanabudowiewNorwegiiClockwork/ • stronę internetową: http://cwork.pl/kontakt/ gdzie znajdziecie kontakt mailowy i telefoniczny • zapraszamy także do naszego polskiego oddziału w Krakowie: Clockwork Recruitment sp. z o. o. ul. Kamienna 19B/2 30-001 Kraków Pozdrawiamy, Clockwork Team

Norbi

Podpowiedzcie coś o pracy przez agencję.

mgr_ek._OSL

W Norwegii było "fer-play" na ryku pracy jak tenże się "otworzyły" na zalew "koni" z PL czy też byłego ZSRR ale i nie tylko... W chwili obecnej (2017) w każdej agencji pracy typowo norweskiej czy też norwesko-"ruskiej" jesteś traktowany przedmiotowo i potrzebny na daną chwilę czy moment... Ponad 6-lat temu wyjeżdżając do NO też myślałem, że złapałem w końcu wiatr w żagle.... Ale oczywiście była to tylko "fatamorgana" bo na miejscu okazało się w rzeczywistości co innego... Przede wszystkim warunki socjalne okazały się koszmarem czyli spanie czy gotowanie w "15-tu" etc. na "kilku metrach kw" gdzie dalej to jest standardem... Teraz z tego co czytam czy też rozmawiam z ludźmi żyjącymi na co dzień podobnie jak ja w NO (choć nie wiem jak tak długo jeszcze :D) to już nie jest to samo co było kilka lat temu i nie będzie... Myślę, że teraz przy tak szerokiej ofercie z krajów UE bez zastanowienie wybrałbym na pewno ofertę bliżej PL za niniejsze pieniądze bo tutaj w NORWEGII tylko pozornie to tak "lukrowo" wygląda.. oczywiście jak masz stałą doprą pracę to żyje się na przyzwoitym poziomie... A jak pracujesz jak "koń" przez agencję to masz pracę lub jej nie masz... I nie liczcie "nowi ludzie w NO", że ktoś was będzie tu "za rączkę" prowadzać bo te czasy już nie wrócą tak szybko :DDD PS. Bez komunikacji w min. w eng. nie warto tu się wybierać "w ciemno" do agencji... Teraz na norweskim rynku pracy jeżeli chodzi o ogłoszenia to jest miernota... a jak się coś trafi to szukają tylko z norweskim który jak dla mnie jest/był łatwym do nauczenia... ;)

Clockwork Bemanning AS
@mgr_ek._OSL

W naszej agencji obowiązują wysokie standardy, jeśli chodzi o traktowanie pracowników. Wynajmowane przez nas mieszkania są przeznaczone dla maksymalnie kilku osób, każda z tych osób ma do dyspozycji standardowo własną sypialnię. Jeżeli chodzi o znajomość języka, to oczywiście jest ona ważna i staramy się w tej kwestii również wychodzić na przeciw naszym pracownikom: po przyjeździe do Norwegii zachęcamy naszych pracowników do podjęcia nauki norweskiego na kursach. Jest też możliwość refundacji części kosztów takich kursów, maksymalnie do kwoty 2000 koron norweskich. Prawdą jest, że obecnie znajomość języka obcego staje się już koniecznością i takie oferty pracy dominują. Pracodawcy, z którymi współpracujemy, wymagają znajomości języka obcego, dlatego jest to weryfikowane już na poziomie wyboru CV kandydatów.

Rozmowę kwalifikacyjną w Clockwork Bemanning AS masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator żurawia wieżowego G2 z norweskimi uprawnieniami?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzysztof

Jednym słowem LIPA, a nie agencja. Pracę masz albo i nie masz, oppdraga dostaniesz albo nie i siedzisz na chacie, a opłaty i tak są. Moja przygoda z clockiem to totalna porażka nikomu nie polecam pracy przez nich. Oszukują jak się da. Nawet na wypłacie. Nigdy nie brałem zaliczki a na pasku z wypłaty -1000NOK, i problemy z wyjaśnieniem. Nie masz gwarancji jakichkolwiek godzin. Lepiej wybrać coś bliżej PL

@Krzysztof

Oppdrag w naszej agencji jest podpisywany dla każdego nowego zamówienia. Jeżeli chodzi o czas pracy – każdy kandydat jest informowany, ile potrwa dane zlecenie. Ze względu na specyfikę niektórych projektów, czas pracy przy danej realizacji może być ograniczony. Jest to charakterystyczne dla całej branży budowlanej, która charakteryzuje się dużą zmiennością, na którą wpływa wiele różnych czynników. Kwestia ciagłości pracy jest ściśle związana z zadowoleniem Klienta z pracy danej osoby. Wszelkie kwestie finansowe są zaś udokumentowane, zatem wyjaśnienie ewentualnych niejasności bądź nieprawidłowości jest proste do ustalenia.

Agnieszka

@meg nie jestem administratorem, nie mam więc możliwości przywracania, czy też usuwania wpisów. Po prostu przypominam o ważnych zasadach, według których działa ten portal, tym bardziej, że kwestia usuniętych wpisów pojawia się na tym wątku.

meg

Po tym poście dziwnym trapem się po tyg. pojawiły... :D Czyżbyś była tym adminem? ;) Pozdrawiam :D

Agnieszka

@meg jeśli jakiś wpis został usunięty, oznacza to, że został on decyzją administratora zarchiwizowany za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

meg

Z oszustwem jeszcze nikt nie wygrał... Posty są kasowane..

Rozsądny

Brak argumentów żeby oskarżyć agencję o coś? Czy to sprawia komuś przyjemność? Nowi chętni do pracy chcieliby dowiedzieć się coś od osób już pracujacych!

Ciekawy

Jaka jest przyczyna, że tak mało opinii jest na tym forum? Czyżby tak dużo osób było zadowolonych i nie chce się nikomu pisać? Napiszcie jak się pracuje w Norwegii?

biko
@Ciekawy

Wstyd wienkszości pisać że się nie udało a taki były plany.

Karol

Czy malarz w Bergen może zarobi całkiem przyzwoite pieniądze? Czy był ktoś na tej robocie i mógłby podzielić się wiedzą z innymi? Jakie mieszkania zapewniają?

@tesz janusz Panie Januszu, jak Pan może zauważyć biorąc pod uwagę wiele różnych opinii, czasem niestety niepopartych konkretnymi uwagami odnośnie naszych usług, nie kasujemy negatywnych komentarzy i staramy się przyjąć każdą konstruktywną krytykę, dążąc do zapewniania jak najbardziej optymalnych warunków pracy dla naszych pracowników. Ponadto, nie praktykujemy samodzielnego wystawiania pozytywnych komentarzy, ponieważ mija się to z celem tego profilu, który ma służyć rzetelnej ocenie pracodawcy. Niemniej za każdą opinię zadowolonego pracownika serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będzie ich coraz więcej. Pozdrawiamy, Clockwork Bemanning AS

tesz janusz

a gdzie moj popszedni komentarz o clocku? negatywny byl to skasowali

Śruba

@olo Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Takie hasła nic nie mówią tylko sieją wątpliwości. Może nie dopilnowałeś swoich spraw i dlatego miałeś problemy? Słyszałem sporo o firmie dobrych słów i dziwi mnie bardzo Twoja opinia, chyba przesadziłeś jednak!

nakrętka
@Śruba

Jak praca za agencji tymczasowej może mieć dobre opinie. Kpisz czy o drogę pytasz, chyba że te opinie to laurki smarowane przez biuro.

Śruba

Czy wyjazd z Clockwork Bemanning to opłacalna inwestycja?

olo
@Śruba

To jest "inwestycja" typu wyrzucone w błoto pieniądze. Pojedż jak niewierzysz. Lepiej wyaćj na najdaremniejsze dziewczynki.

Marian

Clockwork Bemanning AS potrzebuje do pracy cieśli szalunkowego. Może ktoś orientuje się jak płacą i jakie dają warunki mieszkaniowe? Słyszałem trochę dobrego o firmie.

Krzton

JEstem w Oslo na lotnisku. W mkońcu podnieśli mi stawke. Ale do 200 Neidojde.

Maniek

Clockwork Bemanning AS może jedynie bardziej skrupulatnie prowadzić dokumentację. Ale to dobrze bo w sumie są dobrą firmą , a teraz będą jeszcze lepszą.

Gregor

Clockwork jest spoko firmą a że czasami są problemy, cóż takie jest życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Clockwork Bemanning AS - Kraków

• Jak się pracuje w Clockwork Bemanning AS?

Zobacz opinie na temat firmy Clockwork Bemanning AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clockwork Bemanning AS?

Clockwork Bemanning AS