Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

@pytanie

Witam, Jak obecnie wygląda sytuacja w wysyłaniu zgłoszeń o pracę dla nowych zainteresowanych, po wysłaniu aplikacji ile się czeka na odpowiedź, jaki jest dalszy proces rekrutacji w obecnym sezonie?

@@pytanie

Zwykle zgłoszenia wysyłamy w styczniu, ale ze względu na wirusa może być mało zgłoszeń. Albo niektórzy będą się bać jechać żeby nie złapać korony. Wejdź na stronę w zakładkę kontakt i wyślij zgłoszenie i czekaj. Odeślą ci na maila dokumenty do wydrukowania, potem tylko wysyłasz do Ahlhorn i czekasz na terminy. Koniec maja, początek czerwca. Jak czegoś nie wiesz pytaj śmiało.

Daniel
@@pytanie

Ja wysłałem zgłoszenie jakieś 2 tygodnie temu. I do tej pory żadnej odpowiedzi nie dostałem.

@Daniel

Spróbuj zadzwonić do biura i się dowiedzieć czy zgłoszenie doszło. Mnie przykładowo wysłali maila już na drugi dzień od zgłoszenia.

https://secure.avaaz.org/de/community_petitions/julia_kloeckner_saisonarbeiter_einreisen_lassen_fuer_eine_gesicherte_lebensmittelversorgung_in_deutschland_/?fDpyUpb&fbogname=Alicia+O. Prosimy podpisac petycje!Ma na celu pozwolenie na wyjazd dla pracownikow sezonowych!

@Monika

Nie wiem po co ta petycja. Na tą chwilę zakaz wjazdu pracowników nie obejmuje obywateli Polski. Firma wysyła specjalne zaświadczenie, że jest się pracownikiem Erdbeerhof Osterloh. W razie kontroli przedstawiamy dokument o zatrudnieniu.

@Rks

Napewno nie obejmuje?

Jak ludzie w tym roku będzie z tymi truskawkami? Strach jechać, jeszcze żeby to było ubezpieczenie . Może ktoś z biura by coś napisał jak sytuacja wygląda .

@Kasia

Jak tylko nasadzą to ja jade pierwszym terminem w (usunięte przez administratora) mam koronawirusa trzeba zarabiac a tyle to nie zarobie nigdzie ,takze mam nadzieje ze pojedziemy jak co roku

@Kasia

W tym momencie nikt nie jest w stanie powidziec co bedzie za tydzien,czy wirus nie dostanie sie do Wohnpark a co dopiero myslec co bedzicza miesiac czy dwa.Sadzonki są sadzone w polu w tej chwili,tunele sa tez zasadzone.Każdemu zalezy jechac zarobic,jak i biuro i szefostwo tez napewno myslą jak to bedzie.Trzeba czekac na rozwój wydarzen.Wszedzie jest niebezpiecznie,czy to w Polsce czy w Niemczech.

@pracownik

Dobrze ze sadzą w polu mam.nadzieje ze sie do czerwca uspokoi to wszystko i chociaz na miesiac sie pojedzie chociaz z 20 tys.zarobi daj Boze

Nell

Teraz to lepiej zostańcie w domach Koronawirus rośnie w zabujczym tempie .zapomnijcie o kasie .Zdrowie jest ważniejsze!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Erdbeerhof Osterloh?

Wysylasz zgloszenie przez ich strone,wpisujesz termin przykazdu jaki cie interesuje i czekasz na odpowiedz.

aga

Czy w kwietniu mozna tam jechac na truskawki ?wtedy sa w tunelach?

@aga

Ciebie Agnieszka wezmą już w lutym.????????

ktos

Witam czy osoby ktore pracuja w pl i chca sobie dorobic moga jechac ?

@ktos

Tak moga jechac.Posze zadzwonić do biura i spytac co wpisac w kwestionariuszu jesli sie jest osoba pracujacą.

@Nikt a czemu do pracy jako gospodyni domowa ma być potrzebny akt małżeństwa?

Rks

Od 6.1.2020 prosimy droga mailowa wyslij aplikacje o nadsylanie danych osobistych w sprawie sezonu 2020 w punkcie WIADOMOSC podajemy termin przyjazdu oraz numer pracownika(numer pracownika podaja osoby z roku 2019) Z Powazaniem ERDBEERHOF OSTERLOH

@Rks

Do kiedy można nadsyłać?

Do 31 stycznia.

Nikt

Witam, jadąc jako gospodyni domowa wystarczy tylko akt małżeństwa?

Taaka Truskawa

Wie ktoś jak jest z tym oświadczeniem od rodziców w dokumentach do firmy. Jakiś wzór, jak napisać. Może ktoś z biura by odpisał?

Gosia

Hej ludzie jak tam dojechać na te truskawki. Niby jeździ tam jakiś stały przewoźnik ktoś coś jakieś namiary. Może jakaś opinia o tym przewozniku

Dor

Wiecie może czy Łukasz (gej) jest jeszcze tam rajkowym ? Chciałabym przyjechać do pracy ale nie jeśli z nim atmosfera w pracy ma być kiepska.

@Dor

(usunięte przez administratora) Pamiętam takie sytuacje z ni. W roli głównej wielce rajkowy kuzwa truskawki się same od siebie rozłaza A ten (usunięte przez administratora) jeszcze w nich grzebie ładuje te swoje paluchy i (usunięte przez administratora) że dana osoba je rozdusza. Druga sytuacja na hali (usunięte przez administratora) podkrecał dziewczyna taśmę żeby się nie wyrpwyrabiałyakowaniem.Nic nie robi A kasę bierze się wymodrza

Frezja

Witam mam pare pytan..moze ktos pomoze i odpowie. Jak wyglądał sezon 2019 truskawki tunelowe.Melka była spokojna czy szalała. W jaki sposób ludzie przyjeżdżałi raz na miesiąc i w jakiej grupie. Mieszkania na koszarach czy kontynery . Była godzinowa czy akord Jaką była stawka. I moje ostatnie pytanie jakim busem można się tam dostań niby jest jakaś firma która zbiera ludzi i tam zawozi na miejsce. Będę wdzięczna jak ktoś coś nie co odpisze i doradzi.????

Przemysław

Czołem, czy wiadomo coś o terminach (okres wakacji) w 20 roku, na stronie takowych informacji nie znalazłem. Czy jest możliwość dostania się, jeśli się tam wcześniej nie było? Jeśli tak, to jak proces "składania papierów"?

To jak wygląda?*

@Przemysław

Czekaj cierpliwie, po Nowym Roku wrzucą info odnośnie sezonu 2020. Z pracą nie ma większych problemów; przyjmą każdego. Jak będzie informacja o sezonie wypełnisz zgłoszenie na ich stronie i po jakimś czasie wyślą ci mailem dokumenty do wydrukowania i wypełnienia. Potem wysyłasz papiery, 50 € i czekasz na terminy wyjazdów. Mam nadzieję że pomogłem.

sławek

Dzień dobry. Pszepraszam za błądy, tylko uczyśę języka polskiego! Mam pytanie! Czy jest możliwość pracować osobam ktury nie są w unii ewropejską? Z kim mogę o tym porozmawiac? Dzękuie bardzo za podpowec!

@sławek

Tak jest mozliwosc.trzeba zadzwonic do biura lub wyslac mail jesli jest problem z rozmową po polsku lub niemiecku.

Choracy

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe przygotowuje firma dla pracowników?

@Choracy

Mieszkania 2,3 lub 4 osobowe.Czasami 5.pokoj z lozkami piętrowymi,szafkami i lodowkami.Toalety i prysznice na glownym korytarzu ogolnodostepne.Codzien sprzatane wiec jest czysto.Pokoje sprzatac trzeba sobie samemu i tez mamy dostepne mopy i odkurzacze.Kuchnia z piekarnikami i mikrofalówkami.

Tomasz

Tak mało jest opinii osób które już miały okazję pracować w firmie, czy jest jakiś powód? Może nie wiecie o tym forum?

Halina

Czy jedzie ktoś Polski do Allhorn 13 lub 14 października?Jestem z okolic Miechowa!

Andreas

Witamy, osoby ktore sa zainteresowane praca w firmie Erdbeerhof Osterloh w okresie listopad- grudzien przy obieraniu sadzonki truskawki proszone sa o wyslanie przez strone internetowa zalacznik WYSLIJ APLIKACJE danych osobistych Pozdrawiamy Erdbeerhof Osterloh

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh