Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Ja tam jeżdżę od lat... Co chcecie wiedzieć? Przede wszystkim nastawcie się psychicznie na walkę o przetrwanie i ostry zapier... Wielu nowych wymięka po tygodniu bo myśleli, że im kasa sama do skrzynek wpadnie.

OK
@Adam

Dokładnie... Ludzie myślą, że jadą chyba na wakacje. I jeszcze potem mówią, że tam nie da się zarobić. Da się zarobić kupę kasy ale trzeba spinać pośladki i pracować niestety często ponad siły. Ale miesiąc, czy dwa z dobrą ekipą da się wytrzymać.

Nowicjusz:)
@Adam

Cześć Adam, mam pytanie bo tu wszyscy się udzielają, a jak się kogoś poprosi o rozmowe na priv to nagle milczą, a jedziemy we trójkę i nie ukrywam mamy kilka pytan, a że Ty jedzisz tam od lat to na pewno udzielisz nam kilka rad, najlepiej jakbyśmy się zdzwonili, napisz do mnie na email luket186@wp.pl podaj swój numer oddzwonimy. Napisz od razu skad jedziesz to może zabierzesz sie z nami bo jedziemy naszym transportem ;)

@Nowicjusz:)

Niestety ja w tym roku się nie wybieram, ale odpowiem na pytania. Napisze maila do Ciebie.

pwyszków
@OK

czesc @adam mam kilka standardowych pytań dotyczących wyjazdu . czy byłbyś w stanie mi tel . odpowiedzież . co tam z czy się je chodzi co zabrac jakie dokumety przyszychowac ubezpieczenia bedę się wybierał samochodem mój nr tel 882 597 075 Przemek

Mycha

Szukamy chętnych na wyjazd do Ahlhorn dnia 15.06.2020 r. godzinach popołudniowych brakuje osób do busa, okolice Rzeszowa

Janusz
@Mycha

Witam, a co w wypadku gdy jedna osoba z naszego busa będzie zarażona? Wszyscy tam odbędziemy kwarantannę czy już Osobnym transportem bedziemy wracać? Pozdrawiam

Mils
@Janusz

Testy pic na wodę z tych co przyjechali nikt nie miał pozytywnego..

Izz
@Mils

Czy jak zrezygnowało się z wyjazdu można to jeszcze odkręcić? Nie wiecie, bo zależy mi na tej pracy :/

On

Pyt do wszystkich co jada czy ktoś z Was dostał jakiś załącznik od biura że będziemy tam zatrudnieni tj uprawniający do przejazdu przez granicę, bo podobno Niemcy zawracają ludzi bez takiego papierku?

Ala
@On

Tak na maila

Weźcie sobie jedzenia dużo bo przez 2 pierwsze tygodnie nie można się ruszać z Wohnpark nigdzie! Nie zbierają jeszcze.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Elo

Witam pytanie czy muszę posiadać konto bankowe czy pieniążki będą wypłacane o ręki? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Mati
@Elo

Wypłata jest w postaci bonów żywnościowych więc nie potrzebujesz konta.

Nienajedzona
@Mati

Warto nadmienić, że tymi bonami nie można zapłacić za alko i szlugi.

Rks
@Nienajedzona

Małe dementi, u Rumuna w sklepie można;)

Guco
@Rks

Kiedyś była taka sytuacja, że tych bonów zabrakło dla wszystkich ale równowartość wypłacili w towarze i ja dostałem ziemniaki, kapustę, marchew, cebulę, jaja i sporo kiełbasy.

Aga

Hejka. Potrzebujemy do busa trzy osoby ???? Ktoś,coś wyjazd z okolic Rzeszowa 15 czerwca po południu.

@Vika20

Jedzie ktoś ze śląska w drugim tygodniu ?

@@Vika20

Jedziemy z okolic Rzeszowa 15 czerwca i potrzebujemy trzy osoby do busa...wyjazd by był po poludniu

Me1390
@Aga

Jedzie ktoś z okolic Lublina bądź Radomia??

@Me1390

Tego to ja nie wiem.

Pawel

Potrzebuje miejsca dla dwoch osob samochodem z okolic Tarnow ,Gromnik wyjazd niedziela poniedzialek czy ktos ma wolne?

Pablo

Witam nurtuje mnie czy ten papier który trzeba na kolorowo wydrukować dlaczego on musi być kolorowy a dlaczego nie czarno biały?

rob
@Pablo

ja nie mam koloru i jest ok

Gaga

Mnie nurtuje myśl jeżeli przyjedziemy allstarem i chociaż jednej osobie wyjdzie wynik pozytywny co wtedy ? Wszyscy na kwarantanne

Yrek
@Gaga

Nie, wszyscy do Polski.

Muka
@Yrek

Ale interes... płać w jedną stronę ponad 400 zł i spowrotem tyle samo bez możliwości zarobku.

Ona

Nie uważacie, że powinni podnieść chociaż trochę stawkę przez koronawirusa?

Mattt
@Ona

Powinni podnieść właśnie.. I powinny być baraki 2 osobowe maxx... ktoś coś wie ???????

@Mattt

Baraki są tylko dwu osobowe.

Zbyszko

Witam pytam się bo niestety do biura nie mogę się dodzwonić, czy dokumenty mogę dowieść osobiście bo niestety prędzej nie mogłem ich niestety wysłać A boję się że teraz nie dojdą na czas?

Rks
@Zbyszko

Jak byś dzisiaj poleconym wysłał to spokojnie dotrą do końca tygodnia. Oczywiście możesz też przyjechać z papierami.

ewfff
@Zbyszko

Dawniej można było, ale teraz to raczej nie bo oni wysyłają papier który trzeba mieć na granicy

@Rks

Właśnie wysłałem dziś poleconym ale pani na poczcie nie dała mi 100% gwarancji, dzięki za odpowiedź

@ewfff

Dzięki za odpowiedź

Rychu peja
@ewfff

Jaki papier na granicy, bo nie bardzo rozumiem? Papiery wysłałem ale nie bardzo wiem co trzeba mieć na granicy

olkakolka
@Rychu peja

Na e-mail powinni ci wysłać załącznik gdzie napisane jest ze musisz mieć to zaswiadczenie upowazniajace do przekroczenia granicy

Ktoś się orientuję ile kosztuje allstar a ile bus z Podkarpacia - Małopolski?

@Nowy

Allstar 400 zł tak mi powiedzieli gdy dzwonilam z zapytaniem..

mietek43
@Aga

no to chyba trochę drogo, jak to sie mam do tego 50 euro.....

Bezimienna
@mietek43

Trzeba dopłacić 180 zł.

@mietek43

Drogo nie drogo busy też tak biorą. Jednak busem nie jedziemy ponad 20 godzin

Dora

Ale wiocha. Nie rozumiem dlaczego mi przesyłają dokumenty które ja mam wydrukować w kolorze i przywieźć, a co was nie stać na drukarkę i tusz do niej? A co jak zapomnę?! To jest wiocha do kwadratu. Wstydźcie się, ściągać pracowników do roboty i jeszcze kazać im przywozić ze sobą dokumenty które oni powinni wydrukować na miejscu, bo to w ich interesie jest zadbać o takie rzeczy. Gdybym wiedziała że to takie . .. to w życiu bym się nie zdecydowała na robotę u nich. Chore!

Kari
@Dora

To taki problem w dzisiejszych czasach dokumenty wydrukować? XD Chodzi o to żeby już były wypełnione, jak przyjedzie 100 osób naraz to dopiero byś miała wiochę jakbyś w kolejce musiała czekać na te dokumenty, potem wypełnić i znowu czekać do złożenia a następnie na umowę... Ludzie myślcie czasami...

@Kari

Dlatego robi się to przed przyjazdem tych 100 osób. Myśl trochę.

Michal
@Dora

Ale Ty musisz te dokumenty podbić np u notariusza ... więc jak inaczej ma to wyglądać?

@Michal

Nie o te dokumenty chodz, nieważne.

kaska
@Dora

hahahah czy ty czytac umiesz? to jest twoja przepustka przez granice? jak maja ci ja na miejscu wydrukowac?

@Dora

Hahaha a gdzie byla informacja ze to przepustka przez granice? Ja takiej nie dostalam! Napisane bylo tylko: Prosze wydrukowac w kolorze i przywiezc ze soba. Wiec jakbys to zrozumiala, moze niepotrzebnie sie unioslam, ale ilosc rzeczy ktore sa dla mnie nie zrozumiale jest ogromna. Na przyklad dlaczego byla informacja ze trzeba wyslac 50€, a po jakims czasie informuja ze juz nie trzeba, albo dlaczego tych dokumentów nie mozna bylo wyslac mailowo.

Nowicjusz:)
@Dora

Cześć Dora, i jak poradziłaś sobie ze wszystkim? Masz już jakieś info zwrotne co do wyjazdu? Pozdro :)

@Nowicjusz:)

Nie mam, może przyjdzie coś na dniach.

piwo
@Dora

Dora, ty to masz problemy. Zostan w domu jak nie umiesz czytac. 50 byla na autobus jako zaliczka. Kobieto ogarnij sie bo cie nerwy zjedza

@piwo

Co za ... 50€ miało być zabezpieczeniem dla nich żeby ludzie nagle nie rozmyślili się i przyjechali do pracy to słowa pracownika tej firmy, teraz czytam tutaj na forum że 50€ już nieaktualne? To jedni płacą drudzy nie? co za (usunięte przez administratora)

Bezimienna
@Dora

50 E nie przepada. Jeśli jedziesz allstarem to masz zaplacony przejazd a jak jedziesz innym środkiem to te 50 E będziesz mieć na starcie na koncie poprostu. Nie ma się co spinać.

@Bezimienna

Ja o jednym wy o drugim, jeśli wymagają wpłaty 50 € to niech je WSZYSCY płacą, albo nikt. Równie dobrze za Alstar mogłabym zapłacić sobie sama i nie musiałabym w tym celu wysylać kasy aż do Niemiec. A co gdyby te pieniądze przepadły na poczcie?

@Dora

Bo bez tego mogą ciebie nie wposcic do de bo to jest zaświadczenie o zatrudnieniu ciężko się domyśleć lepiej zwalać robotę na innych

Wacław

"PRZYJAZDY ODBYWAJA SIE TYLKO OD PONIEDZIALKU DO PIATKU W WYZEJ WYMIENIONYCH GODZINACH" Czyli po 12.06 nie można już przyjechać ?

Me
@Wacław

Chodzi o to żeby nie przyjeżdżać w weekend.

Bartas

Witam mam pytanie wraz z 2 kolegów, czy jedzie ktoś z kujawsko-pomorskiego i ma 3 miejsca w aucie ?

Nowicjusz ;)
@Bartas

Elo mamy jedno miejsce wolne,jedziemy z Torunia ;)

karolek21
@Bartas

To już sezon się zaczął?

Kajteeek
@karolek21

Nie, sezon zaczyna się 8.06

Baryas

@karolek21 dzięki bardzo ale jednak wolałbym razem z kumplami jechać

Ona

Ludzie czy wy myślicie? Czy chęć zarobku całkiem przysłonila wam zdolnosć myślenia? Czy chociaż trochę zastanowiliście się co będzie jeśli wyjdzie wam pozytywny wynik? Czy ktoś pytał w biurze czy będzie takim osobom udzielona jakakolwiek pomoc? Na pewno nie, bo i po co... To że nie macie żadnych objawów nie oznacza że test wyjdzie negatywny. A potem siedźcie niewiadomo gdzie pare tygodni. ????‍♀️

nowicjusz :)
@Ona

Dlatego my zrobimy sobie test przed wyjazdem z PL :) by potem nie było jaj :) to kosztuje tylko 150 zł

Onna
@nowicjusz :)

Nie wiem czy coś Ci to da znajomemu raz wyszedł negatywny, a po paru dniach pozytywny. Ale może to dobry pomysł zrobić test i wziąć ze sobą wyniki

lech

kwarantanna czeka jak w Polsce

@lech

Tylko w Polsce masz wybór gdzie tą kwarantanę odbędziesz, jesteś blisko rodziny i przedewszystkim w swoim kraju. A tam niewiadomo co sie z tobą stanie, gdzie trafisz. Odważni niech jadą ja podziękuje.

Kajtekkkkkk

Witam, poszukuje 3 miejsc z Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego na pierwszy dzień zbiorów 08.05. Czy można jechać z wypełnionym kwestionariuszem, czy trzeba go wysłać w chwili obecnej na podany adres do siedziby?

Nowicjusz ;)
@Kajtekkkkkk

można wysłać na adres korespondencyjny ale i można dokumenty dostarczyc osobiscie w dniu przyjazdu wraz ze zdjęciem

Ruczy_z_Kampuczy

"PO OTRZYMANIU NAGETYWNEGO WYNIKU BEDZIECIE LOKOWANI W KONTYNERACH MIESZKALNYCH..." a co w przypadku wyniku pozytywnego??? Zjazd do PL cz izolacja w DE ??? 80% zarażonych Covid-19 przechodzi to bezobjawowo i nawet nie wie, ze są chorzy.

@Ruczy_z_Kampuczy

Dołączam się do pytania. Martwię się że na tym wyjeździe więcej stracę niż zarobię i do tego zamkną mnie gdzieś w jakimś (usunięte przez administratora) w izolatce na niewiadomo jak długo i jeszcze będą ściągać kasę za utrzymanie. Dość duże ryzyko, zastanawiam się czy nie zrezygnować!

Cześć, odezwiesz sie do mnie na maila Kin45@onet.pl

@Ruczy_z_Kampuczy

A na jaki mail mam ci odesłac wiadomosc,

Ktos

Potrzebuje transportu dla dwoch osob bus lub samochod malopolskie okolice Tarnowa, Gromnika,Rzepiennika moze byc bus byle nie alstar bo jedzie 20 godzin prosze o kontakt na fasionweek@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh