Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Alex

Witam, mam do zaoferowania 4 miejsca w busie do Ahlhorn, na 06.07 lub 07.07, cena ok 50e, Z okolic Miechowa , Krakowa. Kontakt (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Lukasz

Tak. Ja jadę do Niemiec z Pilzna 28 czerwca,tak ok 11.20

aga

wyjazd: 28 VI czy jedzie ktoś z Tarnowa i okolic (Pilzno najlepiej)? :)

wierciocha

A powiedzcie mi jak jest z przyjazdem? Jadę do Niemiec 28 czerwca koło godz. 11 z Tarnowa i zastanawiam się na którą godzinę będę w Ahlhorn. Zawsze przyjeżdża się gdy biuro jest otwarte czy zdarzały się przypadki, że trzeba było czekać do rana na zakwaterowanie? :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Alex

Witam, mam wolne miejsca w busie do Ahlhorn na 06 lub 07.07 . Gdyby był ktoś zainteresowany proszę pisać, będę tu zaglądać. Pozdrawiam

Pinesek

Cześć, jedzie ktoś może na truskawki 30.06 z lubuskiego albo zachodniopomorskiego?

4xxx

Na truskawkach nie jest zle i da sie zarobić jak sie chce ;)

Xzxzzz

Cześć jak sie mają pieski Beti czy już pupcia kierowniczki dobrze wylizana bo się może wkurzyc i dać gorszą pracę pieski muszą co dzień donosić i porządnie lizać najlepiej to robiKa. ...bo już ją zastępuje miłego dnia. .

4xxx
@Xzxzzz

Pieski szczekają coraz głośniej

nowy1
@4xxx

co się dzieje? opłaca się się jechać około 5 lipca?

Sofia

a niech się ktoś, bardzo proszę, wypowie na temat zarobków. Dobrze się sezon zapowiada? Ile płacą za skrzynkę? Ile skrzynek (1-2?) można uzbierać w ciągu godziny (tak przeciętnie)?

miska

Kto jedzie 24 czerwca ?

Niki

Kruszniewskiej . Zajmuje się ona Polakami na truskawkach

wierciocha
@Niki

cześć :) mogłabym dostać od Ciebie numer do tej Iwony? ponieważ próbuję skontaktować się z Andreasem tudzież Dagmarą i ciężko jest :)

@Niki

Tam jest (usunięte przez administratora) wyzysk bo pracowałem ,robisz w akordzie za grosze

008 ja wiem

Co sie dzieje w Ahlhorn nikt nie wie (usunięte przez administratora) zadzi sie tak jakby była włascicielką Osterloh niema nic do powiedzenia bo wazniejsze jest słowo tej suki niewiadomo jakiego haka ma na Osterlohów a moze jej ślepo zaufali i teraz nie wiedzą jak wyeliminować pewne osoby mające psełdo tłumaczow i doradców Tą kase którą dostaje ta (usunięte przez administratora) to jest kasa zarobiona przez inne ręce ale nie warto sie starać bo i tak cie z tamtad wywalą a Osterloh i tak jej bedzie płacił profity za które ona jest skłonna zgnoić każdą osobe nawet pracującą dorywczo a nawet jest skłonna wyeliminować pewne osoby wyżej postawione np. D.M. ale tez i swojego powiernika A.P. który zawsze za nią podkładał karku Zal mi Ludzi którzy tam myśą pracować to nie jest dobre miejsce do pracy na sezonach tez tylko obiecuja a potem nawet godnej opieki medycznej nie zapewniaja Wszyscy myślą ze jest dwóch szefów a tu niespodzianka bo prawdopodobnie to jest szef i szefowa B.F i K.B. Ale niewiadomo które z nich cie bardziej w (usunięte przez administratora) nie zrobi i niewiadomo które jest tam ważniejsze Ale jak Osterlohy nie otworzą oczów to niedługo firma straci na wiarygodności i dobrej opini co już poniekąd sie stało a przez co? ; Przez ślepe zaufanie i powierzenie władzy jednej suce. Ludziska zastanówcie sie nad pracą w tej firmie przeciez w i nnych firmach tez jest praca i przynajmniej cie poszanuja Uwazajcie ludziska komu ufacie Pozdrowionka

Jakiej Iwony?

Niki

Jak do biura to jest u nich na stronie a ja mam do Iwony gdybyś chciał :)

Mateusz

Ma ktoś jakiś kontakt telefoniczny do nich bo co próbuję się dodzwonić to numer jest niedostępny

hejaa

@new ja jadę z Krakowa ;)

new

czy jedzie ktos 17 ?

nowa

czy duzo osób przyjechało na truskawke

michał

czy na polach są kibelki?

@michał

tak sa rozwozone toi toi-e zawsze przy zdawkach,bardzo czesto trzeba odstać swoje w kolejce jak przyciśnie ,a gdy jest upał to naprawde ciężko tam złapać oddech :D przeczyszcza zatoki momentalnie :PP

nowa

czy jest juz truskawka i jaka pogoda

Xzxzzz

Po prostu pani kierowniczka pozbywa się niewygodnych pracowników nikt nie może się sprzeciwić wielkiej pani kierowniczce to dotyczy ekipy sprzatajacej. .

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh