Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Creative

A jakie są tam średnie zarobki? Mniej więcej ile można zarobić? Za miesiąc pracy?

@Creative

Nie ma takiego czegoś 'ILE MOGĘ ZAROBIĆ' Rok do roku nie podobny, zależy jak będziesz zbierać, na jaką rajkę trafisz, jaki będzie rok tego nikt nie wie. Do cholery.. jak będziesz dobrze zbierać to dobrze zarobisz.

Creative

Ludzie jedzie ktos z okolic Gorlic do Ahlhorn na truskwaki?Bo ja jade pierwszy raz z dziewczyną i nie wiem jak tam jest.I czy ten przewoznik allstar pewny jest?Bo opini dobrych nie maja i zastanawiamy sie czy nie jechac lepiej przewoznikiem ale juz wplacilismy te 50 euro.Pozdrawiamy.

@Creative

Tak, to pewny przewoźnik. Zadzwoń do niego jak będziesz miał pewny termin wyjazdu i podajesz wtedy u Allstara miejsce skąd jedziesz, datę oraz numer pracownika.

Thomas

HALO, DLACZEGO JEST TYLKO JEDEN TERMIN? NA 02? A PÓŹNIEJ? !1

@Rosse

A ta pewna date wyjazdu to oni nas poinformuja. Zadzwonia? Napisza? W takim razie to co wystawili na swojej stronie na to mam nie patrzeć ze wyjazd 02.06? Mam popostu siedzieć i czekać?

@emila199584

Masz datę. 02.06.2017. To pierwszy termin, więc zapisz się na ten, bądź zaczekaj na nowe informacje i nowe terminy. Powinny się lada moment pojawić! Jeśli będziesz zdecydowana, dzwonisz do All Stara, podajesz swój numer pracownika, datę kiedy chcesz jechać oraz skąd. I tyle. Oczywiście, jeśli jedziesz All Starem, pieniądze (50 Euro) powinny już leżeć w biurze Osterloha. Bo to ta zapłata za bilet. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, wszystko telefonicznie powinni Ci wyjaśnić w biurze.

@Rosse

Pieniazki juz do nich dotarły. I papiery.. Na szczęście, mimo tego ze wpisalam nie ten adres. A są tu osoby które jada 2.06 allstarem?

@emila199584

Ciesze się! Powodzenia w rajkach!

adam

witam mam 4 wolne miejsca w busie do ahlhorn na 4 czerwca-szukasz transportu dzwon(usunięte przez administratora)

Rks

WITAMY, INFORMACJA DOTYCZACA PRZYJAZDU NA SEZON 2017 SEZON ZBIOR TRUSKAWEK ROZPOCZNIE SIE OD DNIA 05.06.2017: OSOBY JADACE TRANSPORTEM PRYWATNYM PROSIMY O PRZYJAZD NA TEREN WOHNPARK AHLHORN OD DNIA 3.06.2017 W GODZINACH OD 8:00 DO 14:00 OSOBY KTORE JADA FIRMA ALLSTAR WYJAZD 02.06.2017 PROSZONE SA O KONTAKT Z FIRMA ALLSTAR POD NUMERAMI TELEFONU: 696 807 594 604 541 642 84 638 85 86 TRASA I ZAMOŚĆ PZU 11.00 TOMASZÓW LUBELSKI CMENTARZ 12.00 JAROSŁAW 13.00 PRZEWORSK-ORLEN 13.20 RZESZÓW PKP 14.00 SĘDZISZÓW MAŁ.-ORLEN 14.15 PILZNO-TAURUS 14.30 GOGOŁÓW 15.00 TARNÓW BAR SECESJA 15.00 RZEPIENNIK 16.00 GOLANKA 16.00 GROMNIK 16.00 KRAKÓW BALICE 17.00 WIELICZKA 17.00 KATOWICE PRAKTIKER 19.00 WROCŁAW BIELANY-ORLEN 21.30 TRASA II BIŁGORAJ LIDL 12.00 NISKO PKP 13.00 STALOWA WOLA BIEDRONKA 13.20 STASZÓW CPN 15.00 JĘDRZEJÓW RONDO 16.00 MIECHÓW PKS 17.30 OLKUSZ PKS 19.30

@Rks

Ludzie ja wyslalam kwestionariusz wraz z 50e na adres Roggenkamp 5 49-696 Ermke ten z którego do mnie przyszedł? To nie ten adres na który miałam wysłać? Jak tak to co teraz.. Juz nastawiam sie ze po moim wyjeździe.

@emila199584

Erdbeerhof Osterloh Wohnpark Ahlhorn GmbH Am Scheidewald 1 26197 Ahlhorn TO JEST ADRES. Ja taki wpisałam, wysłałam i dotarł.

@Rosse

No to,ja w takim razie pochrzanilam.. Tam było milion adresów ze ja juz sama sie pogubilam. A jak myslicie dojdzie tam? Czy beda jakies problemy.. Nie wiem co robić. Ani do allstara nie mogę zadzwonić ani nic bo jeszcze z tymi papierami jest problem.

@emila199584

Moga być problemy. Ale najlepiej to zadzwoń tam i wszystkiego się dowiesz. Wytłumacz całą sytuację, pewnie zrozumieją! ; ] Bądź dobrej myśli.

@Rosse

To mnie pocieszyles/as.. Muszę czekać aż papiery dojdą pod tamten adres. I jak na razie jestem w dupi*.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Rks

aga2

emila podaj jakieś namiary do siebie bo zostało usunięte przez administratora

@aga2

emila199584@o2.pl mój mail. Napisz.

@aga2

Słuchajcie.. dostała kwestionariusz poczta. Wypelnilam.. no i tu zaczynaja sie moje pytania. Czy jest różnica czy podbije te papiery w urzędzie miasta czy u notariusza? Czy jedno musi być podbite przez urząd a drugie przez notariusza?... I czy ktoś cos wie na temat wysyłania razem z tym kwestionariuszem zaświadczenia o zameldowaniu? Juz sie w tym wszystkim pogubilam. I kolejne pytanie.. Jedzie ktoś z Lublina? Ja niestety będę musiała dojechać do Lublina i stamtąd zacząć swoja podróż.. Jestem z Mazur, a stad nie chodzą allstary. I czy wie ktoś kiedy beda terminy wyjazdów? I jak to jest.. Wysylam im 50e a później jade do Lublina tam wsiadam do allstara bez żadnego biletu? Czy oni przysylaja jakis bilet czy cos w tym stylu?

@aga2

Powiedzcie mi jeszcze z jakich wy miast wyjezdzacie? Wg z Lublina dojade do Alhorn? Bo patrzylam na stronie Allstara to jezdzal stamtąd tylko nie wiem czy w te rejony... I jeszcze jedno jest tyle adresów ze ja juz sie pogubilam.. Który adres jest tym do którego mamy dojechać ;) :(

Zzz
@emila199584

Jeśli jest trasa przez lublin to dojedziesz na miejsce do ahlhorn ul am scheidewald coś takiego. Nie będziesz mieć biletu tylko u kierowców na liście masz się podpisać. Na stronie erdbeerhof będą podane terminy wyjazdów i trasy przez które będą jechać allstary. Jak pojawia się terminy to wtedy dzwonisz do allstara i rezerwujesz miejsce na dany dzień.

Madzia
@Zzz

Hej, jak to tu wygląda na tej zdawce? Ta Karina coś tam pisała, ile może być w tym prawdy? Ktoś tu starszy jest? Czy tak naprawde jest, ze sie zbiera 7 kilo a nie 5? mam jechac w tym roku a zbieram na spłatę kredytu rodziców i obawiam sie, ze wiecej mi zabiorą niz sama zbiore

kp
@Madzia

To prawda co napisała ta Kalina,niestety na z dawkach oszukują, każą zbierać truskawki do szalek tak żeby było czuła to, a niestety taka skrzynka nie waży napewno 5 kg tylko więcej, pracując na hali widziałam szalki które ważyły po 700g albo i więcej, więc skrzynka ważyła ok.7kg. Ale niestety wagi na z dawkach nie ma więc mogą bezkarnie ludzi oszukiwać bo nie można im tak naprawdę udowodnić że skrzynka była za ciezka

ixi
@emila199584

Koleżanko ...zdecydowanie nie polecam Ci jechać przez pół Polski na Allstara bo kompetencja tego przewoźnika to jest czasem poniżej wszelkiej krytyki. Poszukaj sobie jakiegoś prywatnego busa ktory Cie odbierze z domu i pod wskazany adres zawiezie

Madzia
@kp

Masakra, jak może nie być wagi.. oszukują i jeszcze tyle człowiek pieniędzy traci.. ;/

hue hue
@Madzia

To nie jedź :D Co bedziesz tracić..... Siedź w domu i zgarniaj 500+

Josem
@hue hue

500+ na Ciebie? ^^ Szczyl przez internet haha XD

X

Ktoś wybiera się w maju do purkshof?

X

Z tego co sie dowiedzialam oni nie organizują dojazdu tylko samemu albo dają numer do przewoźnika. Nic nie słyszałam o jakiejś opłacie 50 euro

@X

Mam rozumieć ze ty tez sie wybierasz na ten sezon? Fajnie byłoby juz kogoś poznać

z
@emila199584

Wiadomo moze koło którego zacznie sie sezon?

@z

Patrząc na pogodę jaka jest teraz w Ahlhorn,pierwszy termin może być jak tamtym roku tj.8 czerwca a następne dwa co trzy dni.

@z

Przy rozmowie telefonicznej dowiedziała sie ze termin jest to 10 czerwca.

@emila199584

Też możliwy termin,wszystko zależy od pogody.Gdyby się poprawiła i było ciepło to nawet początek czerwca jeat realny.W biurze muszą uważać z terminami,żeby nie było jak dwa lata temu,po przyjeździe tydzień siedzieliśmy na bezrobociu,ale przynajmniej socjalu nie odbijali.

@adox80

No wiadomo, no ale jak to z pogoda różnie bywa.. A ty tez w tym roku sie wybierasz? Jest tu wg ktoś kto jedzie?

@emila199584

Tak,jadę.Jak zwykle pierwszym terminem,mniej ludzi i łatwiej się ogarnąć.

Fajnie

@adox80

A,sam sobie organizujesz transport? Bo ja muszę,sama, z mojego woj. nie,zalatwiaja transportu. Jesteś w stanie powiedzieć mi czy takie rzeczy jak gumowce, płaszcze przeciwdeszczowe sami mamy ogarniac? Czy to leży w ich interesie?

Bard
@emila199584

Sama załatwiasz sobie wszystko. Buty, jedzenie ( konserwy itp), płaszcz, ubrania. To sama musisz przywieźć.

@emila199584

Ja jeżdżę Allatarem,bo to firma odemnie,więc problemu nie ma.Jak od Ciebie nie jeżdżą Allstary to albo musisz dojechać do miasta przez które jadą(trasy będą wywieszone razem z terminami na stronie Erdbeerhof Osterloh)albo dojechać na własny koszt.Odnośnie ubrań i jedzenia to już ci tu kolega napisał.

@adox80

No ja juz tak mniej więcej sie orientowalam. No ale AllStar nie jeździ przez moje wojewodztwo. Ale jest pełno przewoźników którzy oferują oferty "od drzwi do drzwi" wiec pewnie takim czymś sie zabiore.

@adox80

Bo szczerze nie widzę tego żebym miała dojechać do jakiegoś miasta i stamtąd szukać jeszcze innego busa do Ahlhorn. Znając mnie i moje zdolnosci nie dojechalabym

@emila199584

Jest możliwość żeby ktoś stad dal swoje namiary na fejsa na przykład. Żeby pogadac normalnie. Jade tam pierwszy raz, i nie powiem.. mam bardzo dużo pytań :/ I po głębszym zastanowieniu, wiem ze będę miała problem z tym dojazdem.

anitka
@emila199584

emila podaj meil chętnie udzielę info.

@anitka

O super. emila199584@o2.pl

ixi

A skad jedziesz ?

aga 2

A skąd jesteś

aga 2
@aga 2

Ja też jadę pierwszy raz i fajnie było by już kogoś poznać zawsze to raźniej

@ixi

Ełk woj. warmińsko - mazurskie. Jak coś to zapraszam(usunięte przez administratora)

Bait
@emila199584

Ja również w tym roku pierwszy raz. Motywacja jest, leki antydepresyjne są. Nigdy nie wiadomo na jakie się rajkowe trafi..

Karina
@Bait

PYTANIE DO STARSZYCH JEŻDZĄCYCH DO HALTER. . . Dlaczego tak wiele osób narzeka na zbiory i zdawkę? Tzn. ponoć jest napisane, że zbiera się 5 kg skrzynkę a w praktyce to 6-7 kilo. Czy tam nie używają WAGI? Wszystko na oko? Dlaczego więc WY na to patrzycie i dajecie się okradać z własnych pieniędzy? . . Ja sama pracowałam na Niemieckim polu gdzie pamiętaj jak dziś, była sytuacja, że poinformowano nas, że WSZYSTKIE SKRZYNKI będą LICZONE NA OKO. . 800 osób STANEŁO NA PLACU I ZAŻĄDAŁO WAGI aby nie być okradanym z własnych pieniędzy. Uwierzcie na słowo, szefostwo się poszczało chyba ze strachu i 2 dni później była nowa waga. Wiedzieli, że jeśli jej nie załatwią to mają po zbiorach. Nie daliśmy się oszukać ; @. A Wy? Dlaczego WY OD TYLU LAT TOLERUJECIE 'WAŻENIE' skrzynek na OKO? NIE SZKODA WAM WASZYCH PIENIĘDZY? Policzcie ile tracicie. Szkoda słów.

wk..wiona

widze ze te forum sie przeksztalca na forum sprzataczek i ich zali jakby je ktos do pracy zmuszal w tej firmie moze niech zalaza sobie inne forum pod tytulem okrutna przymusowa praca sprzateczek w erdbeerhof osterloh bo ludzie tu chca sie dowiedziec o pracy sezonowej w polu a nie o jakim lizaniu lub nie lizaniu (usunięte przez administratora) beacie

kee

Ktoś jedzie w tym roku 15 czerwca z Krk?

Kissss
@kee

Jeszcze nie wiesz kiedy się zacznie sezon a już wiesz kiedy pojedziesz Hahaha

@Kissss

Witam ludziska. Widzę ze są posty z przed kilku dni wiec mogę sie domyslac, ze są tu osoby ktore w tym roku wybierają sie na truskawki? Jedzie ktoś z obecnych tutaj na poczatku Czerwca? Rozmawialam przez telefon z Panem który zapisał mnie na listę, a w sumie co dalej nie wiem. Wspomniał tylko ze umowa przyjdzie poczta. Orientuje sie ktoś czy do Niemiec dostać mamy sie sami, czy organizują transport.. Z gory dzięki za info

kp
@emila199584

Emilia,wraz z z umowa która dostaniesz emailem, a która musisz uzupełnić i odesłać poczta,wysyłasz 50 euro. To 50 euro jest opłata za transport. Możesz dostać się do nich Allstarem,wtedy nie płacisz za przejazd bo biuro oplaca twój przyjazd tym 50e, ale możesz też dojechać własnym transportem,wtedy gdy dotrzesz do Alhorn w biurze zwrócą ci to 50 e które im wyslalas

@kp

Aha, a ten Alstar wiezie prosto do celu czy są jakieś przesiadki? Czy cos w tym rodzaju. Wybieram sie tam sama, muszę odciąć sie od tutejszego świata no i przy okazji dorobić. I to jest mój pierwszy raz, jestem zdecydowana.. tylko za bardzo nie wiem co robić. Jeżeli umowa przyjdzie odesle ja, czy oni sami sie do mnie odezwa, czy będę musiała sie z nimi kontaktować w celu do grania szczegółów?

Melunia Osterloh

Dajcie zać jak było w tym sezonie ja już tam nie pojadę .

wysłał już ktoś z was dokumenty ??

123qwert
@ja

Czy ktoś wybiera się w marcu na sadzenie z okolic rzeszow, kraków, katowice, wrocław? mam wolne miejsce w aucie?

lila

Nie wiadomo o co wam chodzi!Sami już pogubiliście się w pisaniu tych głupot!Wyluzujcie trochę ludziska!

F4f4lll

Cześć mam takie pytanie dlaczego osterlohy otaczają się takimi wrednymi ludzimi jak Beata czy jej przydupas więcie dlaczego bo sami tacy są myślę że zawsze tak będzie i po co oni mają ludzi gonić jak mają takich super gnoji co ludzi gnebią ciekawe czy on wie jak go oszukują i okradaja ale narazie on jest ślepy a nie wspomnę o piaskach Beti pozdrawiam

nigdywiecejniepojadedoosterloh

Nie polecam tej pracy . Byłam kilka sezonów i po ostatnim stwierdziłam że nie ma sensu tam jechać . Brak szacnuku do pracowników ze strony rajkowych . Na polu to jakaś maskarada jest . Jak tylko pojawia sie melita to rajkowe latają jakby dostały rozwolnienia .Niektóre jak sie na cb uprą to lepiej tak sie ustawiać zeby cie nie rajowały. Pamiętam jedną babe w tym roku była troche czasu rajkową ( miałą plecak z kucykiem Pony XD ) czepiała sie o wszystko a jak zbierala potem w polu to wrzucała co leci. Osoby rajkujące nie mają kultury i pojęcia o kierowaniu ludźmi . Melita jest jak dla mnie jest chyba najbardziej odpowiedzialna z tych wszystkich ludzi . Może i wymaga od pracowników ale nie wiem jak trzeba żle pracować żeby ci wlepiła minusa . Poza tym jak umiesz niemiecki to tym bardziej sie wytłumaczysz. ( większość rajkowych umie tylko Ja i gut po niemiecku )Ludzie niektórzy zachowują sie jakby kasy nigdy nie widzieli a o kulturze nie wspomnę . Szef uli szleje po whisky , jest może całkiem spoko koleś ale jeśli jesteś laską to lepiej nie wdawaj sie z nim w dyskusje ( wieczorem ) . Płacisz prawie 10 euro za barak a porcje na obiad marne plus za sąsiadów możesz mieć rumunów .Na koniec Pozdrawiam serdzecznie andżejka paczene , szefa , rajkową bernadkę ,która nie umie niemieckiego oraz wszystkie kombajny które HARPAGANIĄ . HARPAGAŃCIE DALEJ

Pako

Piszecie tu ciągle bzdety a czy mi ktoś napisze ile zarabia się za miesiąc pracy i czy jest akord czy godzinówka i jak się dostać do pracy. Ja byłem na truskawkach i robiłem 5 tygodni i na czysto z żoną przywiozłem 18-tys zł czyli 9 -tys na jednego. A ile wy zarabiacie

F4f4lll

Cześć Uwaga Uwaga w przyszłym sezonie nie będzie truskawki u Osterloha będzie RYŹ doktorek jest na szkoleniu w Chinach bo z truskawką mu nie wychodzi i w przyszłym sezonie trzeba przywieźć ze sobą wysokie gumiaki

Ojejujeju

Uwaga uwaga franca wraca do pracy wypoczęta ale będzie drźeć ryja uważajcie dziewczyny g

Ojejujeju

Uwaga uwaga franca wraca do pracy wypoczywa ale będzie drźeć ryja uważajcie dziewczyny

Ojejujeju

Zawsze swój swojego znajdzie przecież ta (usunięte przez administratora) tylko po to go trzyma żeby jej tłumaczył to co ona chce bo przeciesz ona nic nie umie bo to głąb i ledwo podstawówke skończyła ale teraz wielka kierowniczka od Mobingu to jej pasuje najbardziej nie trzeba pracować tylko mordę drźeć a Osterloh jest ślepy bo mu to pasuje ma szmate co goni i mobinguje dziewczyny ale niech pan osterloh teraz wie że to jest karalne kiedyś to wszystko wyjdzie,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh