Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

new

jedzie ktos 20 czerwca ?

Kee

Już mi się podoba, lubię takie klimaty, serio :)

@Kee

Nie wiem czy ci sie tak spodoba :D ale chwali się pozytywne nastawienie

Kama
@oo

Ma ktoś jakieś informacje jak tam idą zbiory??

Kee

Rozumiem, ale nie można po prostu zrezygnować z obiadów i coś samemu ogarniać? Kontenery to swoją drogą.. Trzeba brać jakieś śpiwory?

@Kee

Zrezygnować możesz nikt ci nie każe jeść ,ale płacić i tak będziesz :D Co do kontenerów to ...w chłodniejsze dni robi się tam naprawdę zimno poduszkę i kocyk musisz mieć swój (polecam zabrać cos dodatkowego ) Za to gdy jest upał z kontenera robi się piekarnik ciężko tam wtedy wytrzymać mimo otwartych okien. Z dodatkowych atrakcji czasem się zdarzal nagły atak mrówek :D

Kee

Czyli dla niektórych ta zaliczka to będzie dniowka jak sądzę. Bo wiem że tempa są różne. A jak wygląda sprawa z socialem? Odliczaja dziennie 10€?

@Kee

Tak ,codziennie ci z konta znika bodajże 9,80. I to jest oplata za obiad ( z roku na tok coraz gorszy :/ ) Kontener ....(nawet nie skomentuje) I jakieś ubezpieczenie w tym jest

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kee

A właśnie. Zaliczkę dostaje się do ręki w gotówce?

@Kee

Tak w dany dzień tygodnia o określonej godzinie kolejka i pieniądze do reki. Kiedyś można było sobie kwotę wybrać w zeszłym roku juz chyba tylko po 50e dawali

Kee

Ile € zabrać na pierwsze kilka dni?

@Kee

To juz kwestia tego ile jesz i czy zabierasz cos z Polski. Co jakiś czas sa zaliczki ale nigdy nie chciało mi się stać w kolejce wolalem sobie hajs z bankomatu wypłacić :)

Mietek

Jak jest ktoś juz na miejscu to jak zapowiada się sezon na ten rok ?? warto przyjezdzać końcem czerwca ?

Kee

Cebulka cebulką ale ja też nie zamierzam bulić 20 ojro i się zastanawiać czy mnie połączy czy nie wybaczcie :v roaming znoszą więc będę pisał smsy. A jak już bardzo będę potrzebował to się do miasta przejdę :D

@Kee

ale co osiągniesz idac do miasta ?

asda
@oo

Kupi sobie doładowanie > starter?

@asda

Dokładnie, np. ten starter albo chociażby poszukam WiFi które nie jest tak obciążone i nie jest płatne :)

true story bro
@Kee

Do najbliższego miasteczka masz niecałe 3km...biorąc pod uwagę fakt ze często pracuje się do 18-19 taka wycieczka to ostatnia rzecz o jakiej będziesz marzył. Na miejscu na żadne nie zabezpieczone Wi-Fi nie masz co liczyć ,co więcej znalezienie jakiegokolwiek startera na stacji to tez nie lada wyczyn. Jeśli jednak ci się to uda to pakiety internetu mobilnego kosztują w okolicach 8-10 e za 1Gb O korzystaniu w kontenerze można zapomnieć ,ta puszka odbija skutecznie wszelki sygnał a i na zewnątrz działa jak dla mnie tragicznie.

ktis

taki maja (usunięte przez administratora) ze nawet nie maja czesu neta wykupic

heheszki
@ktis

Kolego....( ͡° ͜ʖ ͡°) tam to przyjezdzaja takie cebule że za te 20E za tego neta to by sobie jajka dali ogolić coniektórzy

Kee

To lipa, w takim razie szukam współlokatora :P

Mar
@Kee

Czy ktoś już jest na miejscu? Jak wygląda sytuacja? Są przeloty?

@Kee

Nie ty jedne kolego :) jak znam zycie znów trafie na jakiegoś gamonia któremu wystarczają 3 godziny snu na dobe

@oo

To możemy się zgadać, nie widzę problemu :) Alko nie dotykam a i pospać lubię.

xczzx
@Kee

Czy już ktoś jest na miejscu? Co tak cicho w tym roku? Jak to tam wygląda? Halo halo? Są przeloty? Rajkowe zaczynaj (usunięte przez administratora)

Kee

Jak to jest z tymi Baranami dokładnie? Są tylko dwuosobowe?

v
@Kee

Baraki tylko dwuosobowe :) a baranów niestety cala masa tam.

szukam

witam ma moze ktos dwa miejsca na wyjazd do Ahlhorn 9 tego w piatek samochodem? okolice Tarnowa Gromnika Rzepiennika

Pablo

W allstarze zawsze bylo tak ze jeśli jechalo się do Erdbeerhof Osterloh to nie bylo wagowego limitu bagażu.

xyz

Czy w allstarze jest jakieś ograniczenie do wagi bagażu ?

loqo

TERMINY WYJAZDU FIRMA ALLSTAR PO TERMINIE 2.06.2017 PROSIMY UZGADNIAC Z FIRMA ALLSTAR.

Kee

A co jeśli napisałem że będę w okolicach 20 czerwca a chciałbym przyjechać około 13 lub wcześniej? Będzie jakis problem czy mogę przyjechać i zacząć pracować?

@Kee

Nigdy nie jestem tam dokladnie tego dnia ktorego napisałem i zadnego problemu mi nigdy nie robili wiec myśle ze nic sie nie stanie :) Skad jedziesz kolego bo wybieram sie w podobnym terminie

Monia
@ixi

Ja jade pierwszy raz.. Bardzo się boje. Szczerze po przeczytaniu wielu wielu opini boje się że nie dam rady chociaż wiem ze będe się starac. Jakieś rady? Jestem pracowita ale mam niska samoocene i myśle że będe wiecznie patrzeć kto ile ma, dlaczego ja mam tak mało i czy nie zostawiłam przypadkiem truskawki... A wiem ze nowi mają tam przekichane

@ixi

Ja prawdopodobnie 13 jadę gdzieś z okolic Krakowa, tydzień później dojeżdża moich dwóch kolegów, więc będę musiał ogarnąć jakiś starter z internetem no i pokój 3 lub 4 osobowy. Nastroje jak na wojnę, lepiej więcej rzeczy z Polski zabrać niż kupować tam drożej. Jedziemy pierwszy raz, będzie dobrze mam nadzieję.

@Kee

Wszyscy sa kwaterowani w kontenerach 2 osobowych wiec na pokój nie ma co liczyć. Na miejscu w niemieckim biurze można sobie było wykupić dostęp do sieci Wi-Fi która tam jest za 20E /30dni działa to różnie ale na pewno lepiej jak internet mobilny. Zywność tam wcale nie jest taka droga ,niektóre rzeczy sa nawet trochę tańsze jak u nas niektóre ciut droższe wychodzi bardzo podobnie. Na pewno dacie rade ,trzeba zacisnac zęby i twardo naprzód :) Powodzenia

@Monia

Monia nie ma sensu zapatrywać sie na innych,wiadomo ze na poczatku będzie ci ciężko grunt to nie brać sobie na głowę tego co ci mówią rajkowe bo sie psychicznie wykonczysz :) jedne sa w porządku inne poniżej krytyki grunt to im nie pyskowac i twardo robić swoje.na pewno dasz rade

Monia
@ixi

Martwie sie troszke.. Bede dobrze zbierac, postaram sie. Ale te opinie. Koszmarne niektore. A jade uzbierac dla mamy pieniadze dlatego dam z siebie wszystko.. Piszcie mi co i jak tam jest bo ja jade 9 dopiero. Dziekuje IXI za dobre slowa :)

@Monia

Ależ nie ma za co :) to bedziesz tam przedemną bo ja gdzies po 10 dopiero sie zjawie . Damy rade inaczej być nie może :) Pozdrawiam

Goska
@ixi

Hej, jade pierwszy raz.. jak się przygotować na zbiór? Ja wiem, że na początku będzie ciężko, ale jaka tam panuje atmosfera? W ile osób jest się w jednym baraku? Jak to tam wygląda? Jade pierwszy raz i nie wiem czego moge sie spodziewać. Ciężko uzbierać 1 skrzynke?

borys

Sezon ,a więc pierwszy dzien zbioru zaczyna sie 05.06 (poniedzialek) Rozumiem ze jak jedziemy allstarem 2.06 (03.06 jestesmy na miejscu ) to dwa dni siedzimy w kontenerze ? :D

ssssss
@borys

mamoze ktos 2 wolne miejsca do ahlhorn na 4 lub 3 czerwca?

@borys

Jedzie ktoś 06.06 po 15 z Wrocławia-bielany? Ja juz mam zaklepane miejsce.

aga 2

Emila kiedy jedziesz

@aga 2

06.06 o godzinie 17 z Wrocławia. ;)

aga 2
@emila199584

Aha ja jadę w piatek 9.06 to bedziesz pierwsza ode mnie to daj znać jak tam a masz fb

@aga 2

Ok, dam znać. Tak, mam. Emila Brzezinska Ełk

v

Ty sero chcesz jechac z Ełku do Wrocławia by sie dostać na allstara ? :D

@v

Ja juz jestem we Wrocławiu ;) w sumie od tygodnia, mam tam rodzine.. Wiec nie opłacało mi sie wracać do Ełku :)

xyz

Jaki internet mobilny tam polecacie?

ll
@xyz

za 20euro mozesz sobie wykupic dostep do internetu na miejscu na miesiac ,niestety sieci sa czesto przeciązone ale do sprawdzenia poczty itp wystarczy

Pablo

Na przelotach można sie zniechęcić ale nowym lepiej jechac na przeloty niż od razu wskoczyć na głęboką wode i być w szoku jak inni to robią ze tak szybko zbierają. Każdy musi sie jakos wprawić w zbieranie.

Rosse
@Pablo

Nie patrzcie na to ile KTOŚ ZBIERA. Każdy ma swoje tempo i tego niech się trzyma. Nic dobrego z tego nie wyjdzie, jeśli ktoś zacznie się zniechęcać, że mało zbiera, że sąsiad lepszy.. i po co to. Zbierać dokładnie a będzie kasa.

oo

Pierwsze dni to zwykle są takie przeloty wiec nowym osoba raczej nie polecam jechac na sam poczatek bo sie tylko zniechecicie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh