Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

T

Witam wybiera sie ktos na obieranie sadzonki jak wyglada ta praca?

emila199584@gmail.com

Wybiera się ktoś na tunele 2018? Nie macie transportu. +48 530 925 698 Krzysztof Bus Zawozi pod sam adres.

Ciekawa

Co tutaj tak cicho w tym roku?czyżby sezon był aż tak dobry ze praktycznie nikt się nie skarży?????jak tam pogoda,zbiory?

Bbb
@Ciekawa

Nie polecam nikomu absolutnie. W ogłoszeniach są wypisane cuda, które nie mają przekładu w rzeczywistości. W tym roku (2018) pojechałam przez pośrednictwo tego Pana na zbiory truskawek do Niemiec. Dniówka wychodzila średnio po 20-30 €, odtrącane 9€ za mieszkanie (barak 4 osobowy). System pracy jak za czasów przedwojennych, przerwy w zależności od "widzimisię" szefów, samo południe- praca w polu, przerwa rano bez sensu. Skrzynka 5kg w rzeczywistości ma ważyć 6,75 kg bo inaczej nie zostanie przyjęta, płacą na akord oczywiście i tak od skrzynki -3€. Przy plonach które były zajmuje to około godziny zebranie takiej skrzynki. Pomijając sadzenie, obcinanie kwiatków, zdejmowanie folii NA AKORD! W ogłoszeniu były też bzdury o posiłku zapewnianym każdego dnia. Bzdury o wynagrodzeniu 1800€, które jest nierealne! Zbyt dużo ludzi jest ściągane tam, wszyscy właściwie zbierają równo, ponieważ jeśli ktoś kończy swój rządek wcześniej ma czekać na pozostałych. Śmieszne warunki, śmieszne umowy, śmieszne podejście szefa na miejscu, który ma ludzi w nosie. Dużo by pisać, nie polecam, szkoda pieniędzy na wyjazd. PATOLOGIA!

Lenna
@Bbb

Tylko że pani napisała nie o tej firmie o której jest wątek hahaha

Lenna

Sezon krótki (6 tyg.), ciężki (całe dnie pracy) i owocny (zarobek podobny do tego w zeszłym roku więc bardzo dobry.)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Madziaa11

Czy warto tam jechać?

@Madziaa11

I PO SEZONIE TRUSKAWKOWYM

Xxx

Banda oszustow, bylem tam tydzien zarobilem na bilet i powrot do domu. Skrzynki to placa jak za 5 kg a tak naprawde jest 7 kg. Część rajkowych to jak bydło, brak poszanowania czlowieka. Na godziny jezdzili Ci co mieli znajomosci. Nie polecam tej firmy, zamiast zarobic to tylko stracilem. Pozdrawiam Pania Renatke i ta druga,, borsuk " co mi zdrowie zjadla

Ma racje
@Xxx

Rypanie za darmo. Szefowa wierzy w rajkowe ze prowadza poprawna polityke zarzadzania. Nie prawda. Ci w biurze i cala reszta do usuniecia bo mysla tylko o swoich czterech literach.

kombajn
@Ma racje

Wszyscy ci krzywde zrobili. Melita, rajkowe, biuro. W glowie pusta, w kieszeni pustka. Pozdrowienia od kombajnow dla mieczaka!!!

Do kombajnow
@kombajn

Panie/i Kombajnie, moze by Pan /i powiedzial na forum jak sie laduje do szalek truskawki wszystkie jak leci. Juz nie mowie o słomie...

Truskawka

Witam, są opinie negatywne i pozytywne ale tylko na temat zbierania. A co jest z ludźmi pracującymi na hali? Chodzi mi o tamte warunki np.jak wygląda tam praca, godziny, czy jest ciepło. Od czego zależy, że jedni dostają tyle na godzinę a drudzy tyle. O co chodzi z tą przerwa na obiad i staniu w kolejce? Tam jest obiad zasadzony dla wszystkich? I to jest w tej cenie 10,80? A i pytanie jak też jest jeśli pracujesz na polu, ale nie koniecznie przy zbiorze truskawki?

Mania
@Truskawka

Na hali pracuje się od 5 rano do 18-19na stojąco jest zimno wiadomo z chłodni leci zimno obiad jest w cenie 10.80.a na polu przy zbiorze zależy kto jak zbiera. A na hale trudno się dostać bo mają tam swoich a jak cie wezmą to po paru dniach (usunięte przez administratora)

Elżbieta

@Truskawka, jesteś zainteresowana tą pracą? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej, podziel się swoimi odczuciami i informacjami jakie otrzymałaś. Z tego co piszą inni użytkownicy forum, którzy pracują przy zborze truskawek praca jest ciężka, ale można uzyskać satysfakcjonujące wynagrodzenie. Może ktoś z pracujących tam obecnie odpowie @Truskawce na jej pytania? Podzielcie się swoimi doświadczeniami na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Oszusci.

Witam byłem w Ahlhorn, generalnie tak - da się wytrzymać ale jeżeli jedziesz pierwszy raz to musisz byc przygotowany że nic wielkiego nie zarobisz, beda cie opierdzielali caly czas w polu, kontrolowali czy truskawki zbierasz wlasciwe czy nie, cofali jesli cos zostawisz, wiec sila rzeczy bedziesz zostawal w tyle i (usunięte przez administratora) uzbierasz, ja zbieralem max 18-20 koszykow dziennie rzetelnie dobierajac truskawki wedlug tych zalecen, czyli w przeliczeniu zarabialem jakies 110 zł bo odejmują już 10 euro dziennie za socjal (a socjal to nie takie piekne domki jak na zdjeciach - one sa zarezerwowane dla tych którzy jeżdżą tam 5,6 rok bądź dla tych którzy mają wtyki, ty dostajesz barak mieszkalny i tez płacisz 10 euro) natomiast ci najlepsi zbierali po 60 dlaczego ? bo nikt ich nie kontrolował, rajkowe puszczały ich wogule nie sprawdzajac co jest w skrzynkach w przeciwieństwie do mnie, potem się okazało że ci tzw "kombajny" sypią nawet słomę do koszyków i przykrywają truskawkami, generalnie jak jesteś cwaniak, umiesz się ustawić, masz już mocne plecy i szybko zbierasz to możesz liczyć naniezły zarobek, jeśli jesteś pierwszy raz to raczej kiepsko, natomiast BIURO - BYDŁO !!! Prostaki bez szkoły i Pani Dagmara - kultura na poziomie marginesu społecznego, zachowanie w stylu: "ja tu rządzę ty jesteś śmieciem" jak nie pasuje to wypad, nic nas to nie obchodzi, całe biuro do wymiany, oni są tam dla ludzi bo to ich praca a traktuja wszystkich jak to (usunięte przez administratora) które wywozi się żeby nawozić pola a mają do czynienia choćby ze studentami czy dojrzałymi ludźmi także polecam granat do biura, poza tym praca od 4 - 12 pierwsza tura, potem zjazd na 13 na obiad, zaczyna się kocioł na stołówce gdzie rządzi bydło i ten kto znowu ma znajomości i szybciej wciśnie się w kolejkę, a ty szaraczku stój sobie aż ci cała przerwa minie, zjesz, i zostaje ci jakieś 30 min na dychnięcie potem gonisz sporwotem na pole do 19, prysznic, kolacja we wlasnym zakresie, i jeżeli ktoś chce się wyspać 7 godzin to trzeba iśc spac juz o 21 wiec nie ma czasu na nic ! tylko zapierd... zdarzy sie ze juz truskawek nie ma i wtedy pracuję się np tylko do obiadu. Generalnie praca dla ludzi "pod ścianą" dlatego zjeżdzają studenci najczęściej mili i sympatyczni, zostają fajne kontakty ale zjeżdzają też prostaki, menele i bydło które nikt w polsce nie chce zatrudnić.

Były zbieracz
@Oszusci.

Drogi Oszukany. Jadąc do pracy przy zbiorze truskawek trzeba liczyć się z tym ze będzie się pracować po kilkanaście godzin dziennie, to nie jest praca od 8-16 tylko w czasie kiedy jest wysyp truskawek wiadomym jest ze ktoś to musi pozbierać wiec i praca trwa bardzo dlugo ale informacja ta jest zawarta na ich stronie. Każdy kto tam jedzie musi się nastawić na ciężką pracę fizyczną ale chyba wysyłając swoje dokomenty tam byles/as świadomy/a jak ta praca wygląda. Decydując się na taki wyjazd trzeba naprawdę spiac poslady, zacisnąć zęby i jakoś wytrzymac te 6-7 tygodni bo tyle trwa sezon. Widocznie nie masz aż takiej silnej potrzeby i motywacji żeby zarobić fajna kasę skoro niedługo po przyjeździe tam podwijasz ogon i uciekasz. To prawda że niektóre rajkowe są upierdliwe ale to jest ich praca,one też czasami mają serio przej***** z Melita,ale generalnie jeśli dobrze robisz co do ciebie należy,nie wdajesz się w pyskowki z nimi to nie trzeba mieć znajomości żeby i ciebie dobrze traktowaly. Kolejna sprawa to zarobki. Jakim cudem zbierając 20 skrzynek dziennie zarobiles 100zl??skoro skrzynka jest w granicach ok. 3 euro to nie trzeba być orłem matematycznym zeby obliczyć ze na czysto wychodzi ci około 200 zł. Poza tym pracując tak jak piszesz od 4 do 19 trzeba być totalnym leniem i nieogarem żeby uzbierać 20 skrzynek,wliczając w to również sztot za który z tego co pamiętam płacili tak samo jak za dobre truskawki. Jak się komuś pracować nie chce to niestety ale nigdzie się nie dorobi. Pozdrawiam,była zbieraczka która jakimś cudem przeżyła 4 sezony i nie uciekła do domu po tygodniu czasu ????

Annnna
@Oszusci.

Ja się nie zgadzam jeżeli ktoś przyjechał 1 raz i liczy na kokosy to musi wziąść się do pracy a nie liczyć na taryfę ulgowa. A co do pani Dagmary fajna babka tylko trzeba mieć i dla niej zrozumienie a nie ciągle dreczyc pytaniami bo jest tu ok 1200os.Pozdrawiam

Elżbieta

@Błąd, rozumiem, że jesteś rozczarowany współpraca z firmą i praca okazała się dla Ciebie zbyt ciężka. Ale Twój pobyt i praca tylko 4 dni, być może nie pozwoliła Ci dokładnie rozeznać się w warunkach zatrudnienia i wdrożyć się w rytm pracy. @xxx, Ty masz zupełnie inne zdanie. Pracując tam od kilku sezonów, mógłbyś obiektywnie przybliżyć warunki zatrudnienia i zakwaterowania? Twoja opinia może pomóc innym w decyzji o podjęciu zatrudnienia w tej firmie.

Xxx
@Elżbieta

Elzbieta. A moze Pani powiedziec czy pracuje przy zbieraniu, czy w biurze? Pani opinia nie jest obiektywna tylko dziala w jednym kierunku. 10,80 za kontener plus obiad to zbyt duzo. W nocy wielokrotnie brakło pradu, lodowka rozmrozona a pozniej sprzatanie. Praca jak dla mnie nie byla ciezka, przy zbieraniu trzeba nabrac wprawy a czasu potrzeba na to. Popoludniami byly wyjazdy na godziny, jezdzili Ci ktorzy mieli znajomosci. Dla poczatkujacych do poludnia zbieranie a popoludniu godziny, jesli by tak bylo to ok. Do tego na zdawkach powinna byc waga, doskonale wiem ze w skrzynce jest wiecej jak 5 kg. Ludzi ubywa a nie przybywa. Z 1300 na 250 to chyba jest cos na rzeczy

Zawiedziedziony
@Elżbieta

Przykre ze Polak Polakowi szkodzi za Granica. Zamiast byc solidarnym i postawic lepsze warunki to niemcowi uklon za wszelka cene by jemu kasa sie zgdzadzala. Rumuni choc ich kultura nie jest zbyt dobra.... Trzymaja sie razem. Kazdy jest czlowiekiem, bylem tam, traktowali jak smiecia a kto? PolAcy ( rajkowe, nie wszystkie podkreslam, najgorsze,, RENATA I BORSUK ") jak mozna byc Taka swinia. Ludzie mamy 21 wiek nie dajmy sie tak traktowac a jesli chodzi o kase to Swoja droga.

Dno

Patologia jeżeli ktoś chce być poniżanym i chce pracować na utrzymywanie tego śmietnika kontenera to proszę bardzo to idealne miejsce przed wyjazdem przeczytajcie starsze opinie bo tutaj jest parę oszołomów co broni tego miejsca i uważają że nie jest źle i da się zarobić ale myślę że to są ludzie którzy liza tam (usunięte przez administratora) szefostwu albo mają znajomości bez tego się jest tam nikim tyle.

Elżbieta

@jaa, jaka jest stawka godzinowa za zbieranie, czy raczej płacą dniówkę? Czy niedziele są wolne, czy raczej praca 7 dni w tygodniu? A zakwaterowanie w przyzwoitych warunkach? Może napisze jakąś informację ktoś, kto jest już na miejscu? Byłabym wdzięczna.

gosc

Witam, czy to prawda ze jeśli zwolnią kogoś przed końcem sezonu to płaci za mieszkanie do końca?

Gut gucken!

Do tych co są na miejscu. Ilu lojtów przyjechało autami? Gdzie kwaterują Polaków, tam gdzie w tamtym roku? Jest już Romania i Ukry?

Elżbieta

Witam, Interesuje mnie oferta zbioru truskawek w firmie Erdbeerhof Osterloh. Czy praca jest bardzo ciężka? Czy zakwaterowanie jest gratis, a sprawa wyżywienia? Może ktoś się wypowie o długości dnia pracy. Każde info bardzo cenne. Pozdrawiam

jaa
@Elżbieta

Dla jednych bardzo cieżka dla innych troszke mniej.Juz samo wstawanie o 3 rano kazdego dnia moze byc męczące a praca w upale i deszczu nie nalezy do najlepszych motywatorów . Długośc dnia pracy mocno zalezy od ilosci truskawki na danym polu jak jest jej bardzo duzo to zbiera sie od rana do poznych godzin popołódniowych (18-19) zdarzało się dłużej.Koło 12-13 jest godzinna przerwa na obiad. Trafiają sie dni gdy truskawki jest mało i o 10 jest sie juz po pracy. Zakwaterowanie jak i obiad jest platne i kazdego dnia ze stanu konta jest odliczane 10,80 Euro. To forum juz od dawna umiera i ciezko dostac tu jakąs odpowiedz ale gdybyś miala jakieś pytania to postaram się pomóc.Pozdrawiam

Qeq
@Elżbieta

Jest bardzo ciężko ,robimy od 5 do 12-13(zjazd na obiad 40 minut przerwy)i do pracy ,zakwaterowanie i obiad płacimy 10 euro za dzień

oli
@Qeq

Jesteś na miejscu??? Jak tam truskawka sie w tym sezonie zapowiada? duzo ludzi juz przyjechało ?

Qeq
@oli

Kolega tam jest i pisał mi że dobrze się zapowiada ten sezon ,ludzi jest na razie mało robią coś na godziny

pewniak

kombajny zarobily w tym roku po 7 tys.euro za niecale 2 mies.to chyba spoko sezon

nick
@pewniak

tak zarobiły ale tylko z pierwszej listy i ci co byli do końca premia za skrzynki i ende premia dały niezły zastrzyk €uro

pew3niak
@nick

to byl zart bo tyle to nikt nie zarobil hehhe

Zadowolony pracownik
@pew3niak

Hahaha nikt nie zarobił?!? Bardzo śmieszne. Osoby które dobrze zbieraly z 1 listy lecz nie kombajny zarobiły po 5-6 tys euro kombajny ponad 8 wyszli oczywiście ci którzy byli cały sezon. Nikt nie mówi o tych którzy byli miesiąc itd. Sezon byl udany podobny do tego dwa lata temu więc warto było jechać. ;)

Prawdziwy
@pewniak

Pierrdole.nie to jest takie oszukiwanie ludzi żeby jechali bo ktoś tu dodaje takie nieprawdziwe informacje na temat zarobków te forum to dno jeśli ktoś chce uzyskać wiarygodne informacje na temat zarobków warunkow i atmosfery w pracy służę dwóm dobrym sercem odpowiem na priv przynajmniej prawdę powiem bo te forum jest podstawiona osoba albo z biura albo ktoś chce żeby mu zazdrościli ile to zarobił a tak naprawdę więcej się poniżył niż zarobiła!czasem pieniądze nie są warte poniżenia także ktoś chce wiedzieć ile realnie można zarobić i ile zarobiły kombajny rok czy dwa czy 3 temu to powiem.pozdrawiam nie cytrusów tylko ludzi z dystansem do siebie i pracy w sezonie truskawkowym na 2018 rok do zobaczenia

@Prawdziwy

A ja właśnie wyjeżdżam z chlopakiem na truskawki na 3 miesiące i jestem bardzo ciekawa jak się pracuje przy zbiorze truskawek w Niemczech ps dodam że to mój pierwszy wyjazd na pracę akordową do Niemczech i dodam że ciągle myślę jak to będzie ile zarobienie itd proszę o.info pozdrawiam serdecznie

@Anna

jest bardzo ciezko :)

Ali
@Anna

Zobaczysz jak szybko uciekniesz

nie lubię rajkowych:)

WITAMY, INFORMACJA DOTYCZACA PRZYJAZDU NA SEZON 2018 SEZON ZBIOR TRUSKAWEK ROZPOCZNIE SIE OD DNIA 01.06.2018 OSOBY JADACE TRANSPORTEM PRYWATNYM PROSIMY O PRZYJAZD NA TEREN WOHNPARK AHLHORN DNIA 31.05.2018 W GODZINACH OD 8:00 DO 14:00 OSOBY KTORE JADA FIRMA ALLSTAR WYJAZD 30.05.2018 PROSZONE SA O KONTAKT Z FIRMA ALLSTAR POD NUMERAMI TELEFONU: 696 807 594 604 541 642 84 638 85 86 TRASA I ZAMOŚĆ PZU 11.00 TOMASZÓW LUBELSKI CMENTARZ 12.00 JAROSŁAW 13.00 PRZEWORSK-ORLEN 13.20 RZESZÓW PKP 14.00 SĘDZISZÓW MAŁ.-ORLEN 14.15 PILZNO-TAURUS 14.30 GOGOŁÓW 15.00 TARNÓW BAR SECESJA 15.00 RZEPIENNIK 16.00 GOLANKA 16.00 GROMNIK 16.00 KRAKÓW BALICE 17.00 WIELICZKA 17.00 KATOWICE PRAKTIKER 19.00 WROCŁAW BIELANY-ORLEN 21.30 TRASA II BIŁGORAJ LIDL 12.00 NISKO PKP 13.00 STALOWA WOLA BIEDRONKA 13.20 STASZÓW CPN 15.00 JĘDRZEJÓW RONDO 16.00 MIECHÓW PKS 17.30 OLKUSZ PKS 19.30 POZDRAWIAMY ERDBEERHOF OSTERLOH

Spokojna

Chciałabym zapytać ile tak średnio płacą za skrzynkę? I tak mniej więcej ile da się w ciągu dnia uzbierać truskawek? Wiem zależy od rajek i wogole ale tak średnio i jak tam jest ogólnie ludzie i grupowe ok?

dzik

placa 2.89euro od skrzynki

@Spokojna

Jedziesz tam w tym roku? Dużo osób tam jeździ?

@dzik

W tym roku jedziesz? Dużo osób tam jeździ?

dzik
@Spokojna

kiedys bylo 1200 polakow w tym sezonie ma byc 300 ponad polakow

Olga

Czy tak dobrze się pracuje, że nie chce się nikomu pisać?

Stary zbieracz

Radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz Wszelkiej Pomyslnosci i Sukcesow w Nadchodzacym Roku wraz z Podziekowaniami za wspolprace sklada FIRMA ERDBEERHOF OSTERLOH Od 4.1.2018 prosimy droga mailowa KONTAKT o nadsylanie danych osobistych w sprawie sezonu 2018 w punkcie WIADOMOSC podajemy termin przyjazdu oraz numer pracownika(numer pracownika podaja osoby z roku 2017) Z Powazaniem ERDBEERHOF OSTERLOH FIRMA WOHNPARK AHLHORN PRZYJMNIE DO PRACY W ZESPOLE OSOB SPRZATAJACYH DWIE OSOBY(KOBIETY) NA OKRES 6 MIESIECY Z MOZLIWOSCIA PRZEDLUZENIA NA CZAS NIEOKRESLONY. INFORMACJE DOTYCZACE PRACY POD NUMEREM TELEFONU 04915151764785 Z POWAZANIEM WOHNPARK AHLHORN

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh