Sephora, CH Korona

Wrocław

Opinie o Sephora, CH Korona

MiziakG 2011-10-20 22:34:10
Niestety nie mam dobrego zdanie o tej placówce. Kierowniczka - niepoważna osoba - w razie jakichkolwiek problemów totalny brak kontaktu, nawet telefonicznego. Czuję się oszukana przez tą Panią, gdyż mimo najszczerszych zapewnień, że mam pracę przez najbliższe miesiące, z dnia na dzień okazało się, że od początku wszystko to było jedną wielką bajką, wymyśloną na potrzeby zapchania powstałej w grafiku tymczasowej dziury. Nie polecam!
czabal 2014-04-25 14:03:56
Hehehe fajna jest prawda? też nie polecam,totalnie nieodpowiednia osoba na takie stanowisko
OHO 2014-04-29 07:13:17
NA BIELANACH PRACOWAŁAM ROK TEMU TO KOSZMAR KIEROWNICZKA TYLKO DZWONI PO KOCHASIACH I UMAWIA SIĘ W TRAKCIE PRACY, A JAK CHCE ZWOLNIĆ PRACOWNIKA TO WYMUSZA NA NIM BY ON NAPISAŁ WYPOWIEDZENIE TAK PROWADZI ROZMOWY NP. ŻE KLIENCI SIĘ SKARŻĄ,OBROTÓW SIĘ NIE ROBI SWOJE KLIENTKI KOLEŻANKI PROSI BY DO FILI PISAŁY NIEZADOWOLONE OPINIE NA TEGO PRACOWNIKA A W ZAMIAN DOSTAJĄ PREZENTY. MA PUPILKĘ RUDĄ KTÓRA RAZEM Z NIĄ KOMBINUJĄ JAK BY FILI WIEDZIAŁA JAKIE MACHLOJE ROBIĄ TO Z HUKIEM BY WYLECIAŁY. NIE POLECAM PRACY TAM
anka 2016-05-02 22:04:54
chodzę często do ich salonów i jakiegoś bałaganu nigdy nie widziała, dobrze zorganizowana drogeria moim zdaniem z genialnym podejściem do klienta, może i ceny za wysokie czasem ale jakoś to rekompensuje
Zostaw swoją opinię o Sephora, CH Korona - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sephora, CH Korona