Sephora-Pasaż Grunwaldzki

Wrocław

Opinie o Sephora-Pasaż Grunwaldzki

Anonim 2011-10-20 22:20:39
Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Jedynym plusem tego wszystkiego są kosmetyki, które dostaje się zupełnie za darmo. Jednak byle krem, czy tester zapachu nie osłodzi tej ciężkiej atmosfery, nieuprzejmości kierownictwa, oraz świadomości, że pracuję się z ludźmi fałszywymi. Oczywiście nie mogę oczerniać wszystkich, mam pretensje głównie do Pani kierownik oraz do jej "zastępczyń". Pani kierownik moim zdaniem jest nieodpowiednią osobą na nieodpowiednim miejscu, gdyż ma absolutnie nieprofesjonalne podejście do pracownika i do pracy. Ciągłe zarzucanie nieprawdopodobnych rzeczy wymyślanych przez jej [usunięte przez moderatora], ciągłe reprymendy za to, że się krzywo stoi i ciągle sztuczne uśmiechy i komplementy, a następnie wyśmiewanie i obgadywanie po kątach. Najgorsza jest jednak frekwencja P. kierownik. Nikt chyba nie ma tyle dni urlopowych i chorobowych pracując na pełen etat co ona. Po prostu żal i hańba, aż mnie ściska jak pomyślę, że ktoś taki ma pod sobą ludzi, odwala fuszerkę i na dodatek dostaje za to niezłą kasę. Uważajcie na jej [usunięte przez moderatora]- doniesie dosłownie o wszystkim. Niestety nadal tam pracuję, ale mam nadzieję, ze to tylko kwestia czasu, bo chce mi się [usunięte przez moderatora] jak widzę tych ludzi.
Zostaw swoją opinię o Sephora-Pasaż Grunwaldzki - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sephora-Pasaż Grunwaldzki