Allianz Polska Agencja Wyłączna Waldemar Szandruk

Wrocław

Opinie o Allianz Polska Agencja Wyłączna Waldemar Szandruk

Anonim 2011-10-20 21:54:26
Stanowczo odradzam pracę w tej Agencji! Pan(usunięte przez administratora) wraz z małżonką to jedni z najbardziej fałszywych i kłamliwych ludzi jakie było mi dane poznać. Było mnóstwo obietnic i złudnych nadziei , na końcu mimo mojego zaangażowania i pracy zostałam podle oszukana i odesłana z niczym. Żałuję że od razu nie złożyłam doniesienia w sądzie pracy, ponieważ prawo jest w tym momencie po mojej stronie. Odradzam o ile nikt nie ma ochoty na poniżenie i oszustwa na każdym kroku.
moova 2013-09-09 22:14:58
Zdecydowanie popieram, nie można polegać na tm panu jako pracodawcy. obiecuje i tylko na obietnicach się kończy, szczerze lepiej być bezrobotnym niż współpracować z tym panem.
Zostaw swoją opinię o Allianz Polska Agencja Wyłączna Waldemar Szandruk - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allianz Polska Agencja Wyłączna Waldemar Szandruk