Katowickie PRT

Katowice

Opinie o Katowickie PRT

~ jak inni odeszli najlepszy przyjaciel idola i ka 2011-11-29 17:47:05
anonim - 2010-12-23 21:36 odpowiedz | cytuj
Jak się wszyscy nie dogadamy to nas wszystkich zgnoją,zresztą juz to robia.Praca w pojedynke 12 godz na wysokości ,a gdzie są przepisy BHP.A jak dojdzie do wypadku to nasza wina ,bylismy na szkoleniu BHP i podpisywaliśmy je .Pracodawca powie kto mu kazał tam włazić bez asekuracji.BRAK jakich kolwiek konkretnych szkolen.Tylko póżniej certyfikaty trzeba zdawac a jak nie zdany to zwolnienie z pracy.Kierownik to konkretny kretyn nie ma pojecia o pracy zna sie na muzyce weselnej,a monterów ma za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i leni do roboty.Jest takim ch.....em ze szkoda mówić.Całkowity brak szacunku dla osób starszych , dla których byłby synem ale dyrekcji On pasuje.Zwalnia albo sami odchodza bo z tym cha...em nie da się .Ludzie są juz tak sflustrowani i znerwicowani że nik nie wie jak dalej tak można pracować,ludzie nie chcą przychadzić do pracy ale musza maja rodziny na utrzymaniu.kapitalizm jest to(usunięte przez administratora)człowieka przez człowieka.
Tak nas uczyli za komuny obalilismy ja i teraz mamy to co nas uczyli.
Na koniec Zdrowych i wesołych świąt dla pana KIEROWNIKA I CAŁEJ DYREKCJI K.P.R.T.SP.Z.O.O

Już wolny od tego - 2010-12-23 22:05 odpowiedz | cytuj
anonim - 2010-12-23 21:36:22

Jak się wszyscy nie dogadamy to nas wszystkich zgnoją,zresztą juz to robia.Praca w pojedynke 12 godz na wysokości ,a gdzie są przepisy BHP.A jak dojdzie do wypadku to nasza wina ,bylismy na szkoleniu BHP i podpisywaliśmy je .Pracodawca powie kto mu kazał tam włazić bez asekuracji.BRAK jakich kolwiek konkretnych szkolen.Tylko póżniej certyfikaty trzeba zdawac a jak nie zdany to zwolnienie z pracy.Kierownik to konkretny kretyn nie ma pojecia o pracy zna sie na muzyce weselnej,a monterów ma za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i leni do roboty.Jest takim ch.....em ze szkoda mówić.Całkowity brak szacunku dla osób starszych , dla których byłby synem ale dyrekcji On pasuje.Zwalnia albo sami odchodza bo z tym cha...em nie da się .Ludzie są juz tak sflustrowani i znerwicowani że nik nie wie jak dalej tak można pracować,ludzie nie chcą przychadzić do pracy ale musza maja rodziny na utrzymaniu.kapitalizm jest to wyzysk człowieka przez człowieka.
Tak nas uczyli za komuny obalilismy ja i teraz mamy to co nas uczyli.

Moge tylko to potwierdzic totalne bagno.
olsztyn sprytny - 2011-01-22 14:15 odpowiedz | cytuj
czy chodzi o torunskie PRT BAZA?bo to powaznie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic wiecej
dobry pracownik - 2011-03-17 21:42 odpowiedz | cytuj
Ktoś ładnie napisał ale UWAGA zmiany. Więc tak kierownika muzykanta już nie ma co nie oznacza, że zmiany to od razu będzie lepiej. Chodzą ploty, że dr G. odchodzi i szkoda, tak spokojnego, miłego i cholernie biernego dyrektora; nic tylko Takiego pozazdrościć. Problemów nigdy nie było i nie ma. Mawiając w stylu Gomułki kawałek czasu temu \"Panowie najważniejsze są wskaźniki\", jak będą dobre będzie druga Irlandia, i miał rację :/ widzimy jak wygląda Irlandia w dobie kryzysu. Będę miło wspominać odwiedziny dr G. w mieście \"S\" raz do roku w obstawie jakże rozmownego ale nigdy nie na temat R z łądną bransoletą dającą błyskiem po oczach. Warunki pracy oczywiście bez zmian, człowiek tyra sam 12 h, oczywiście samemu bo po co ktoś ma mu zawracać gitarę w czasie jazdy; spadniesz z drabiny - twój problem przecież nikt Ci nie kazał tam włazić. A i najważniejsze, fona służbowego masz nosić w dniu wolnym nawet do WC bo to są sprawy życia lub śmierci. Zadowolenie z pracy w firmie z ponad 50letnią tradycją rośnie z dnia na dzień, firma idzie z duchem czasu, \"restrukturyzacja\" czytaj moda na oszczędności idzie pełną parą, nasze zarobki rosną UPS sorry lecą w tempie wzrostu cukru i benzyny. A co się nie zmieniło? Nie zmieniła się strona www firmy gdzie w miejscu oferta zawsze straszył napis \"Strona w przygotowaniu.\" Pracę polecam w szczególności ludziom młodym po studiach jak ja, którzy mając świeży umysł chłoną wiedzę, uczą się od zera telekomunikacji, ląduję w świętej grupie technik cyfrowych i po 4 latach pracując po12h, i tracąc 2 niedziele w miesiącu, usunięciu 20 uszkodzeń dostaną 1800 do łapy i za 2 dni usłyszą, że są krętaczami bo zrobili za dużo kilometrów.
najlepszy przyjaciel idola i kamila 2011-11-29 17:50:36
dobry pracownik - 2011-03-17 21:42 odpowiedz | cytuj
Sopel 2012-03-06 20:20:41
Coś tu tak cichutko na forum....a ja siedzę sobie w Norwegii i wszystko mam głęboko w ... głębokiej,ale przyznam ,że trochę mnie niepokoi brak opinii -czyżby bylo aż tak dobrze???
Arek 2016-04-22 15:25:47
Widzę, ze obecnie poszukują Serwisanta sieci telekomunikacyjnych w Katowicach, oferują umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy oraz wszelkie narzędzia niezbędne do pracy. Myślę, że jest ok.
Zostaw swoją opinię o Katowickie PRT - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katowickie PRT