glaste

Opinie o glaste

Anonim 2010-11-11 11:26
Chyba Glas Tech a nie glaste, pozdrawiam
Gregor 2016-12-10 22:49
Pracowałem w tej firmie nie polecam produkty to buble obóz pracy ludzie pracują po 7dni w tygodniu dopiero wtedy jesteś dobrym pracownikiem
Były pracownik 2017-01-13 00:42
Witam. Pracowałem w Glas Techu. Moja opinia jest bardzo negatywna! Praca nie jest zła ale polityka pracy jest poniżej krytyki! Zgłaszane problemy są wysyłane w eter tak jak by ich nie było.. ! Firma chce tak jak jej niektórzy pracownicy korym zależy na pracy i Firmie aby produkt był idealny przy najmniejszych stratach i przede wszystkim aby klient był zadowolony i wrócił albo wydał pozytywną opinię na temat produktu tej Firmy dla innych zainteresowanych ale niestety . Zarząd Firmy woli byle jaki zarobek niż duży i prestiż Firmy! Byle by było! Podczas gdy pracownik zgłasza wadliwy produkt to po chwili kierownik produkcji dopuszcza go do dalszej obróbki bądź do wysyłki do klienta. Następnie po zwrocie wadliwego towaru odpowiadają za to nie kierownicy lecz pracownicy którzy niechcieli dopuścić do dalszej produkcji lub wysyłki. Firma nie inwestuje w nowe technologie które by zniweliwaly straty , dały większe zyski Firmie a co za tym idzie dały zarobić ludziom którzy ciężko pracują! Apropo zarobków to śmiech na sali! Mamy XXI wiek! I żeby Firma która chce jakości ( w umownym tego słowa znaczeniu nie inwestując w siebie i pracowników ) dawała najnize krajowe na umowie rekopensujac to premiami które i tak są zabieranie przez zaniedbania kierowników dopuszczajacych buble . Nikt nie patrzy ze taki pracownik pracuje również na swoją emeryturę a przy takim podejściu to może dostanie 800 zł , podczas gdy do góry plawia się teraz i na emeryturze też będą żyć w luksusie! Od zawsze wiadomo że Jaka Płaca Taka Praca !!!! Nie szanują ludzi którzy na nich robią a oczekują nie wiadomo czego! I jeszcze trochę o zarządzie. Odnoszę wrażenie ze nie zna się na pracy która wykonuje! Powinni posłuchać ludzi którzy dla nich pracują na temat jak można usprawnic i ulepszyc produkcję aby zysk był większy przy minimalnych stratach a nie tylko siedzieć za biurkiem nie mając pojęcia i tym co tam się robi i tylko dyrygowac czymś na czym tak naprawdę się nie znają! Zejdzcie i popracujcie na dole żebyście mieli pojęcie czym zarzadzacie!!!! Bo inaczej zginiecie na rynku i to bardzo szybko!!!!
Pozdrawiam
Były praciwnik
BP 2017-01-14 19:19
Racja.
Zostaw swoją opinię o glaste - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie glaste