Opinie o KBTI Poland w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KBTI Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KBTI Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBTI Poland w Wałbrzych

maciekq

Hmm coś mi tu nie gra, wysyłają do innej agencji, ZA MNIEJSZĄ STAWKĘ 4000, kordynator nie odbiera połączen przychodzących. Kiedy w końcu skończą sięte chore czasy by cżłowiek normalnie mógł robote znaleźć..

Wirtualna Osoba'
@maciekq

Odpowiem CI na nurtujące pytanie... wtedy kiedy nauczysz się języka danego obszaru czy kraju na , którym zamieszkujesz i pracujesz . Wtedy nikt Cię nie wykręci . Bo masz świadomość ,że możesz sobie znaleźć zawsze i w każdej chwili inną pracę bez pośrednictwa takiej czy innej instytucji . Otwierasz ogłoszenie ślesz CV, i lecisz na spotkanie do biura na miejscu . Bez pośredników . Pozdrawiam '

YYYYY Nowy wpis

Jest tu taka oferta z dopiskiem praca dla każdego przy pakowaczu wyrobów plastikowych. Piszą, że to lekkie w systemie4-brygadowym w systemie 4 / 1 / 4 / 1 / 4 / 2. To byłby mój pierwszy raz w takim trybie. Ogólnie polecacie tam iść przez agencje?

Pracował ktoś już jako Orderpicker na tamtym magazynie z żywnością BE? Mam ofertę na Westerlo? Po opisie oferty widzę, że zatrudnienia następuje na belgijskich warunkach. można też załapać się na darmowe posiłki przy systemie jednozmianowym. Żywność się dodatkowo zwraca?

maciekq

Danuta
@maciekq

Wszystkie kwestie, o których powyżej nadmieniłeś, wymagałaby dopowiedzenia, ponieważ są nie do końca jasne. Jak to możliwie, że firma KBTI Poland (która jest agencją pracy), wysyła potencjalnych kandydatów do innej agencji? Możesz mi to nieco dokładniej wyjaśnić? Na jakich zasadach tak się właściwie dzieje?

ostatniachwila
@Danuta

Dziwne, u mnie to samo, 23k + dodatki koron w ogłoszeniu, a 19 na umowie z innej agencji czeskiej czy cholera wie co, jakiś srakiś maintec optima. Zrezygnowałem, nie wiem o co chodzi

ostatniachwila
@ostatniachwila

Ktos też miał takie przypadki?

Wirtualna Osoba' Nowy wpis

Wirtualna Osoba' Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witajcie wszyscy zainteresowani informacją o KBTI sprawy wyglądają następująco . Ktoś pyta jak to możliwe,że Firma wysyła nas na miejsce do innego kraju i tam jest inna umowa niż przedstawiono wcześniej . KBTI' np:otrzymuje zgłoszenie od biura pracy w Belgii czy Holandii itd:,że jest poszukiwane 6 osób na takie to i inne stanowisko pracy. Docelowo kiedy wjeżdżasz do danego kraju przejmuje Cię najczęściej biuro rodzime w danym obszarze danego kraju. KBTI ' pośredniczy i pomaga w znalezieniu pracy. Nie jest producentem : trawy ,palet drewnianych , czy dywanów , produkcji spożywczej . A ze względu na brak umiejętności lingwistycznych czy nazwijmy (językowych) - bo nie znamy francuskiego, fińskiego , niderlandzkiego czy czeskiego ; Firma KBTI ' we współpracy z inną firmą z Europy - szuka na terenie swojego ( kraju ludzi ) o takich czy innych (umiejętnościach zawodowych) . Jeżeli dana osoba ubiegająca się o pracę w danym miejscu ma kwalifikacje i zgłasza chęć wyjazdu to oni załatwiają wszelkie formalności do momentu wyjazdu i przyjazdu na miejsce - ( później trafiamy to agencji np: X - Ax bu....XX ..??? Na tym rola KBTI' się kończy . A to tylko wtedy już zależy od szczęścia czy dana firma jest w danym kraju uczciwa czy też nie . Firma KBTI' łączy nas ,więc językowo i w formie dokumentów z innym pracodawcą w danym kraju do którego chcemy jechać. Ale nie może i nie odpowiada za uczciwość danej firmy po przyjeździe już na miejsce. Bo dany kraj to inne biuro, które ma tutaj siedzibę i zarejestrowaną działalność gospodarczą -prowadzi rekrutacje na stanowiska na ,które w danym kraju nie ma ( swojego rodzimego specjalisty ). Ja osobiście dostałam pracę przez tę firmę KBTI' w Belgii i jestem tutaj po dzień dzisiejszy i pracuję 5 rok pod firmą z Belgii bo firma jest słowna i wypłaca na czas moje wynagrodzenie. Ale to gdzie trafiamy na miejscu nie ma nic do tego KBTI ' Firma ta w swojej współpracy pośredniczy w wyszukaniu pracownika w Polsce o odpowiednich kwalifikacjach oraz pomaga w wyjeździe np: i spawach paierowych . A reszta jest niestety jak to w życiu jak w ruletce - kto nie ryzykuje Proszę Państwa' ten szampana nie pije. Kto nie spróbuje ten niczego się nie dowie. Jedni rodacy trafiają na miejscu na dobre Firmy ,a inni na ( gorsze jakościowo instytucje ) . Tak jak we własnym kraju trafiamy na firmy super i jesteśmy usatysfakcjonowani z pracy i płacy. A innym razem NIE ' i w rezultacie szukamy innej alternatywy lub innej firmy. Firma KBTI' może jedynie zaprzestać współpracy z daną Firmą np: z Danii - jeżeli będzie ona łamała rażąco zasady i będą przekłamania np: (co do zadowolenia wysłanych KLIENTÓW do pracy) w danym kraju. Ale nie może brać odpowiedzialności za to - jak działa inna firma ,która znajduje się na obcym terenie innego państwa . Mam nadzieję ,że opinia pomoże w dobrych wyborach na przyszłość moim rodakom. Ja trafiłam dobrze przez tę Agencję , ale scenariusze bywają różne i różne są firmy. Nie dowiemy się niczego siedząc w domu na kanapie. Wszystkiego trzeba dotknąć samemu , kiedy chcemy wyjechać pytajmy po prostu do jakiej firmy jedziemy ( poproś dokładną nazwę firmy ...? ) w danym kraju do , którego się wybierasz . Z reguły nie ma nic złego ,że pytasz jeżeli chcesz wyjechać to chcesz wiedzieć z kim będziesz współpracować itd.. ? Później poczytajmy fora o danym pracodawcy z innego kraju. ? I wtedy podejmijmy decyzję czy chcemy jechać czy też nie. ? Najlepszy wyjazd jest jak zawsze do kogoś z rodziny kto jest dłużej na miejscu i rzetelnie odpowie nam na nasze pytania.. ? Gdyż zna już klimat i realia danego kraju. Wyjazd z firmą jest zawsze pewną nie wiadomą...? .....' X A czy nas wybór był trafny dowiemy się na miejscu . Tak jak w życiu jedne sprawy układają się po naszej myśli na TAK' ,a inne np. NIE' I nie zawsze jest to wina firmy rekrutacyjnej - tylko kwestia naszego odbioru rzeczywistości w innym miejscu i w innym środowisku ( niż to do czego jesteśmy przyzwyczajeni ). Z doświadczenia wiem i z relacji oraz rozmów z innymi rodakami ,że nie każdy z nas jest stworzony do wyjazdu za granicę . Potrzeba dużo determinacji i samozaparcia do przebywania w obcym dla nas otoczeniu . U jednych objawia się taki wyjazd na dłużej Stresem' .. ,a inni ( ludzie odnajdują się w nowej rzeczywistości i czują się jak ryba w wodzie ) . Każdy człowiek inaczej postrzega otaczający nas ŚWIAT . A z FIRMAMI - rzecz wiadoma ,albo trafiamy super ,albo wiej do kąt oczy i nogi poniosą . Nie można winić firmy KBTI ' Firma jedynie pośredniczy w znalezieniu nam pracy .... pomaga wyszukać klientowi ( pracy ) w innym miejscu Europy , jeżeli wyrażamy na to chęć . Ale odpowiedzialność za nasze życiowe wybory ponosimy sami . Głowa do góry ....'Polak potrafi ' Jesteśmy zdolnym narodem i pracowitym - szanują nas za granicą kiedy stawiamy się do pracy na czas i robimy swoją robotę to można fajnie poukładać życie . Ale nie jest to dla każdego. Pozdrawiam ' Rodak zagranica '

Magazynier

Telefon

Wszystko

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Adrian90

Witam mam wyjazd do pracy Niemcy szklarnie pomidory czy ktoś był coś wie o tej ofercie właśnie przez kbti proszę o informacje (usunięte przez administratora)

Paulina06
@Adrian90

Również podpinam się pod pytanie , jak wygląda ta praca na szklarni?

Anetka

Do Westerlo szukają na te produkcje dan gotowych. Piszą w treści o własnym dojeździe do (usunięte przez administratora) i teraz zastanawiam się czy faktycznie ktoś tu pomaga się z kimś zorganizować czy jednak trzeba wszystko samemu?

Ja to podobnie chętnie jak poprzednik z parę miesięcy temu bym poczytała opinie o samych rekruterach. A wiecie przy tym może jak wstąpić w ich szeregi? Mam jakąś dawniejszą ofertę dla osoby z językiem angielskim. Nie widzę jednak przedziałów placowych a to pierwsza kwestia która muszę znać. o jaki rozwój osobisty z opisu mogło chodzić? I jak bardzo te wspomniane godziny pracy są elastyczne?

Olo83

Ludzie, wbijcie sobie do głowy, że kbti to nie jest agencja pracy tymczasowej. To agencja REKRUTACYJNA. Rekrutuje dla agencji pracy tymczasowej. Zawsze pytajcie dla kogo rekrutuje.

Paulina
@Olo83

A co to za różnica? Chyba ważne że znajdzie się pracę?

Pytajacy
@Paulina

Czy ta firma rekrutacyjna kbti ktora nagania szuka zleca ludzi do firm posredniczych czy placa te agencje pracy tyle ile jest na umowie w euro ?czy sa uczciwi? Ktos cos odpisze?pracuje przez kbti?rekruterow?pracuje ktos w belgi na produkcji?

Gtx

Jadę do mladej Boleslav do skody i chciałem się dowiedzieć jak to jest czy naprawdę tak kolorowo co z Koordynatorem jaki jest stosunek do pracownika jakie hotele i jak atmosfera w pracy i hotelu

Bogdan
@Gtx

Pisałeś jakiś czas temu, więc chciałbym dowiedzieć się, czy zdecydowałeś się na wyjazd i zatrudnienie? Przedstaw proszę jakie warunki zastałeś na miejscu, bo takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Abcv
@Gtx

Jedź i się przekonaj sam a nie tylko wypytujesz

Grzybiarz
@Abcv

Idź do lasu i próbuj wszystkich grzybów po kolei, a nie wypytuj które są trujące..

do Abcv
@Abcv

dlaczego tak odpowiadasz niezyczliwie..rzetelne opinie tych, co przezyli rozczarowanie agencja nie tylko uchronia innych , ale rowniez zle opinie nie pozwola zlym agencjom tkwic na rynku -wiec dla wszystkich , a to dziala w dwie strony przeciez, kiedys tez ktos zyczliwy moze cie przestrzec

Antoni od broni
@Bogdan

Wiem, że post stary, ciekaw jestem jak jest teraz w Skodzie. Byłem tak parę dobrych lat temu. Nakładałem uszczelki na drzwi. Po skończonej pracy, już po przebraniu się, mój koordynator stał w drzwiach zakładu i zawracał ludzi na kolejne 8 godzin bo jak nie to do widzenia. A czegoś takiego nie było w umowie. Wróciłem do kraju. Nie jestem krową pociągową. Tak było KIEDYŚ. Nie wiem jak jest dziś.

@aplikant

Jakiich zarobków można się spodziewać jako monter fotowaltaiki?

Gabriela
@@aplikant

A jakie masz doświadczenie?

Ashot

please contact +37494622221 whats app telegram +37455311998 viber

Gabriela
@Ashot

What happend? What this number for?

Ashot

Hi..+37494622221 Whats app and telegram

Natasha

Cześć. Czy mogę ubiegać się o tę pracę z Ukrainy z ukraińskimi dokumentami i uzyskać pozwolenie na pracę w Holandii? Dziękuję.

@Kit a ty żałujesz ?

Każda agencja musi na was zarobić to jest proste.. i komfortu nie oczekiwać ..wszędzie się trafią pijaczki i białe mewy

Kit
@Piotr

Abyś nie żałował !!!!

Anna Wróblewski

Witajcie . Chciałabym wszystkich ostrzec przed agencja Loppersum w Heswijk Dinther . Do której pojechał przez KBTI Mój syn właśnie wrócił . Z tego co opowiedział to jest dramat . Przeludnione domy 8 -10 osób . Brudne materace Pralka na Jedna 10 osób . Koordynatorzy jeżdżą i obniżają termostaty żeby zaoszczędzić . Nie polecam . Mój syn po 6 tyg przywiózł sobie ok 700 euro . Mało godzin .

chciałem pracować ale zobacz

jeden wielki przekręt , Magd Jarzembowskich to jest cztery razy po dwa razy , wiec to jest jeden wielki przekręt!

Pancerz

Witam, złożyłem CV i dostałem ofertę (spawacz) w stoczni miejscowość Harlingen. Czy ktoś może napisać jak wyglada wyjazd i czy naprawdę jest tak zle? Pozdrawiam

Iwo

Może nie jest idealnie ale przesadzacie z narzekaniem. Czyżby konkurencja zainspirowała do tych wpisów?

Bogdan
@Iwo

Wyjeżdżałeś poprzez tę agencję i jesteś zadowolony z zatrudnienia? Napisz jak wyglądają warunki zakwaterowania i kontakt z koordynatorem projektu. Czekam na Twój komentarz.

bucz024

w jezyku czeskim i polskim umowa

Zostaw merytoryczną opinię o KBTI Poland - Wałbrzych

• Jak się pracuje w KBTI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KBTI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBTI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KBTI Poland?

Kandydaci do pracy w KBTI Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KBTI Poland
2.2/5 Na podstawie 104 ocen.

KBTI Poland