Wodar Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Wodar Sp. z o.o.

Pracownik 2012-11-05 13:14:31
Hmm ciekawe co za ludzie wypisują takie głupoty? Pracuje wiele lat w tej firmie i nigdy nie czekałam na wypłatę, urlop dostaje bez problemu - powiem wręcz że panuje tu raczej rodzinna atmosfera niż niewolnicza praca? owszem jak wypada zmiana, to pracuje się i w piątek i niedzielę:/ ale przecież to są warunki znane w momencie podejmowania pracy, a nie w trakcie? osobiście polecam
mag-mich@o2.pl 2013-05-25 13:29:33
Odradzam większe zakupy w tym sklepie. Kupiłam fontannę, przywieziono mi inną, mimo tego,że dwie osoby z pracowników były przy zakupie. Następnie usłyszałam,że próbuję naciągnąć firmę, bo ta, którą wybierałam (którą wskazałam dwóm pracownikom)jest droższa... Niekompetencja.
A ma koniec -[usunięte przez administratora] i żenada.
Najgorsze, że wcale nie chodziło mi o pieniądze, tylko o to, żeby fontanna stała w danym dniu z powodu dużej uroczystości.
M.... 2013-06-26 20:36:53
Powiem tak nie pracuje już tam skończyłem przyjaźń z tym zakładem w grudniu produkcja pracuje non-stop niedziela święta jak Ci wypadnie zmiana co do umowy nie wiem jak teraz najpierw masz o dzieło i trwa trwa o umowe o prace na stałe to raczej lipa
pracus 2014-01-17 16:40:27
Pracownik produkcji operator wtryskarek 1680 brutto praca na 4 brygady.
miśia 2014-01-29 09:31:28
umowa o dzieło (usunięte przez administratora) dojechac niema jak kasa marna zwiewajcia stamtad
maxik 2014-02-21 08:23:29
świątek piątek i niedziela z miejscowymi prymitywnymi osobnikami szkoda zdrowia pieniądze kpina 2 tysie powinny byc na łapke minimum
Jano 2014-02-25 14:54:55
Cóż to za specjalistyczne umiejętności operatora? Przecież praca to odbiór z maszyny i pakowanie. Widzę że niektórzy mają niezłe mniemanie o sobie. Umowy o pracę są dla tych co chcą pracować a nie lamerów, którzy po miesiącu rzucają pracę bo gdzieś dostali niby lepsze warunki...Krakowskie Przedmieście 24
ewrq 2014-02-25 21:02:33
..Krakowskie Przedmieście 24
hy 2015-02-24 23:46:16
co sadzicie o pracy w tej firmie..chciałbym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować jakie pytania zadaja podczas rozmowy i z czego dobrze jest sie przygotowac zeby dostac te prace dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi
xxxxx 2016-05-22 10:50:05
zdecydowanie nie polecam
xxxxx 2016-06-19 13:22:29
szczerze nie polecam
ella 2016-06-25 12:27:02
w sumie to chyba będę stara się uwas o prace jako kasjer, powyższe komentarze jakoś mnie nie odstraszają - jak jest system dwuzmianowy jak mówicie to chętnie przyjdę pracować
Zostaw swoją opinię o Wodar Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodar Sp. z o.o.