Skodex Krotoski-Cichy

Poznań

Opinie o Skodex Krotoski-Cichy

kika 2010-02-16 19:50:33
tak niestety jest w większości firm, przykre, ale prawdziwe
gall anonim 2011-03-20 23:21:53
A komu powiedzieć? Przecież jak sie coś powie to zaraz leci sie z roboty.Kiero miał polecieć i co nadal siedzi.
Niko 2012-11-08 19:57:38
Siema dociekliwy :))

Dobrze napisałeś trafiłeś w 10 znam parę osób , które już powinny dawno polecieć. Chyba już czas by mleko się wylało.
Koniec milczenia czas zacząć grać w otwarte karty !!!
nico 2012-11-10 16:33:35
jlb Widzę że przyłączysz się do rozlania mleka ogłośmy całemu światu co dzieje się w serwisach ?! Jak traktuje się ludzi ?! (usunięte przez administratora)
Luk 2012-11-26 01:01:22
Siema ludziska. Czy to prawda o tej firmie ? Bo jak tak to czas zmykać.
Jak to czytam to mam wrażenie że to tylko sen. Pewnie się mylę.
gabmar 2013-08-14 01:48:46
szkoda słów
unosik 2013-11-19 23:59:38
To nie jest praca ,(usunięte przez administratora) ,ponizanie ludzi,prawdziwi fachowcy odeszli albo zmusza się ;sa sposoby na to by pracownik się zwolnil.Ludzie którzy ngdy nie powinni zarzadzac robia to w swietle prawa.Obcinaja pensje za byle co, a intryga króluje na codzien.Przepracowalem w tej firmie kilka lat,bylo sympatycznie,po ludzku ,lepiej szukac innej firmy ,ale to tylko z powodu tych którzy sieja ferment a człowiek dla nich jest nikim.Na szczęście mam ten etap poza ;spokojniej spie i nie slysze uszczypliwości typu ,,nie podskakuj bo jesteś za cienki''
nieznajoma 2014-01-14 19:50:50
Ja trochę tam pracowałam i było wszystko całkiem nieźle. Zarobki ok, atmosfera była świeta dopóki nie zmieniła się kadra zarządzająca...
ciekawy 2014-02-06 18:52:56
Jak tam jest teraz , ponoć od stycznia jest nowy szef na Unii Lubelskiej
były 2014-06-11 10:05:38
Pracowalem i widzialem co tam sie dzialo. Mega fachowcy zwalniani lub sami doprowadzani do zwolnien obcieciami z niczego wzietymi. Zatrudnieni studenci nie znajacy sie na rzeczy a rozliczani przez dyrektora(usunięte przez administratora)
konrad 2015-01-21 14:46:55
to chyba nie jest do końca dobre jeśli naprawdę część pracy nie zależy od wyników sprzedażowych.. jeśli pracuje się na takim stanowisku to co innego jest jeśli się ma stałą podstawą i potem wiecie jak to wygląda.. taka niska jest wtedy wypłata, że niestety nie da się za bardzo nic z tym zrobić. dajcie znać jak to wygląda.
piedmont 2015-03-25 01:48:51
Skodex jest Autoryzowanym Dealerem i Serwisem nowych i używanych samochodów marki ŠKODA. Zapewniają oni kompletną obsługę przy samochodach tej marki. Co do samej pracy tutaj... to lepiej wszystko wygląda z zewnątrz niż rzeczywiście ma miejsce tutaj w środku. Nie mniej ludzie sami z pracy tutaj nie rezygnują...
Mistrz 2016-09-08 21:18:14
Obcinają pensje nowe zady jest tak jak było (zmiana w lepszym wydaniu) nikomu nie polecam pracować na uni
Kokosy na początku obiecane spełnienia zero
Pensja obcinanie rozliczanie w grafiku zgodnie z pracą i umową brak zgodności
hihi 2016-09-08 22:34:20
Pewnie, że nie zawsze można wszystko przewidzieć, ale dbanie o przyjacielskie stosunki między pracownikami jest dość istotne, ale wiecie czy niedługo będą u nich jakiekolwiek oferty pracy? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skodex Krotoski-Cichy