Opinie o Skodex Krotoski-Cichy w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Skodex Krotoski-Cichy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Skodex Krotoski-Cichy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skodex Krotoski-Cichy w Poznań

zainteresowany Nowy wpis

Może ktoś ma wiedzę o ewentualnej pracy w firmie? Powiedzcie co aktualnie słychać?

Elita Nowy wpis

Zapraszamy do salonu do Swarzędza, ul.Poznańska 49, mamy lepsze auta marki Skoda i lepszy seriws. Przebijamy ich ofertę dodatkowo poprawiamy po innych serwisach!

Magda Nowy wpis

czy firma oferuje benefity dla pracowników ?

Szukam pracy Nowy wpis

Słyszałam, że w tej firmie dobrze się z zarabia, że mają pakiet socjalny karty i dodatkowe prywatne ubezpieczenie. Jestem matką, samotnie wychowującą dziecko i zależy mi na tym, żeby rano zawieźć dziecko do szkoły, a potem odebrać. Słyszałam, że ludzie tam pracujący są empatyczni i normalni. Szukają do pracy biurowej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Skodex Krotoski-Cichy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
prosze (porsze)

teraz inny pracodawca

@prosze (porsze)

Co konkretnie miałeś na myśli pisząc "teraz inny pracodawca"? Sugerujesz, że w Skodex Krotoski - Cichy zmienił się pracodawca? Pytam gdyż nigdzie w internecie nie znalazłam wzmianki na ten temat. Rozjaśnisz sprawę?

Agnieszka

Niewiele informacji można na temat firmy Skodex Krotoski-Cichy w internecie znaleźć, a na pewno wiele osób zastanawia się czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje. Jeśli jest ktoś, kto posiada takowe informacje, to zachęcam do podzielenia się nimi. Wątek od długiego już czasu jest nieaktywny, więc dobrze by było, gdyby ktoś napisał jak to aktualnie w firmie wygląda.

Agnieszka

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Skodex Krotoski-Cichy? Opowiedz więcej o przebiegu rekrutacji. Jakie pytania usłyszałeś, czy może coś szczególnie Cię zaskoczyło? Podziel się radami z przyszłymi kandydatami.

hihi

Pewnie, że nie zawsze można wszystko przewidzieć, ale dbanie o przyjacielskie stosunki między pracownikami jest dość istotne, ale wiecie czy niedługo będą u nich jakiekolwiek oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

Mistrz

Obcinają pensje nowe zady jest tak jak było (zmiana w lepszym wydaniu) nikomu nie polecam pracować na uni Kokosy na początku obiecane spełnienia zero Pensja obcinanie rozliczanie w grafiku zgodnie z pracą i umową brak zgodności

piedmont

Skodex jest Autoryzowanym Dealerem i Serwisem nowych i używanych samochodów marki ŠKODA. Zapewniają oni kompletną obsługę przy samochodach tej marki. Co do samej pracy tutaj... to lepiej wszystko wygląda z zewnątrz niż rzeczywiście ma miejsce tutaj w środku. Nie mniej ludzie sami z pracy tutaj nie rezygnują...

konrad

to chyba nie jest do końca dobre jeśli naprawdę część pracy nie zależy od wyników sprzedażowych.. jeśli pracuje się na takim stanowisku to co innego jest jeśli się ma stałą podstawą i potem wiecie jak to wygląda.. taka niska jest wtedy wypłata, że niestety nie da się za bardzo nic z tym zrobić. dajcie znać jak to wygląda.

były

Pracowalem i widzialem co tam sie dzialo. Mega fachowcy zwalniani lub sami doprowadzani do zwolnien obcieciami z niczego wzietymi. Zatrudnieni studenci nie znajacy sie na rzeczy a rozliczani przez dyrektora(usunięte przez administratora)

ciekawy

Jak tam jest teraz , ponoć od stycznia jest nowy szef na Unii Lubelskiej

nieznajoma

Ja trochę tam pracowałam i było wszystko całkiem nieźle. Zarobki ok, atmosfera była świeta dopóki nie zmieniła się kadra zarządzająca...

unosik

To nie jest praca ,(usunięte przez administratora) ,ponizanie ludzi,prawdziwi fachowcy odeszli albo zmusza się ;sa sposoby na to by pracownik się zwolnil.Ludzie którzy ngdy nie powinni zarzadzac robia to w swietle prawa.Obcinaja pensje za byle co, a intryga króluje na codzien.Przepracowalem w tej firmie kilka lat,bylo sympatycznie,po ludzku ,lepiej szukac innej firmy ,ale to tylko z powodu tych którzy sieja ferment a człowiek dla nich jest nikim.Na szczęście mam ten etap poza ;spokojniej spie i nie slysze uszczypliwości typu ,,nie podskakuj bo jesteś za cienki''

gabmar

szkoda słów

Luk

Siema ludziska. Czy to prawda o tej firmie ? Bo jak tak to czas zmykać. Jak to czytam to mam wrażenie że to tylko sen. Pewnie się mylę.

nico

jlb Widzę że przyłączysz się do rozlania mleka ogłośmy całemu światu co dzieje się w serwisach ?! Jak traktuje się ludzi ?! (usunięte przez administratora)

Niko

Siema dociekliwy :)) Dobrze napisałeś trafiłeś w 10 znam parę osób , które już powinny dawno polecieć. Chyba już czas by mleko się wylało. Koniec milczenia czas zacząć grać w otwarte karty !!!

gall anonim

A komu powiedzieć? Przecież jak sie coś powie to zaraz leci sie z roboty.Kiero miał polecieć i co nadal siedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Poznań

Skodex Krotoski-Cichy