warel

Wrocław

Opinie o warel

zniesmaczony pracownik 2012-06-04 13:19:24
Od kilku miesięcy w firmie WAREL nie ma płynności finansowej, wypłaty nie są wypłacane w terminie, co było przyczyną odejścia większości załogi. Zaległe zobowiązania nie zostały jeszcze uregulowane.

Dobra rada : omijajcie tą firmę wielkim łukiem
łysy 2013-05-22 09:23:38
Warel nie istnieje od czerwca 2012r. W czerwcu 2012r. (usunięte przez administratora)otworzyła Sp. z o.o. PREMIUM WROCŁAW. W lutym 2013r. zostało tam 4 pracowników. W obu firmach nie były opłacane składki emerytalno-rentowe, płacili tylko składkę zdrowotną. Jak jest teraz to nie wiem i radzę omijać wielkim łukiem takich pracodawców.
życzliwy 2013-06-08 08:55:14
Pewne na 100% jeśli chodzi o firmę elektryczną z Wrocławia gdzie właścicielem był (usunięte przez administratora)
lysy antena 2016-05-20 15:45:50
24f firma o której tu piszemy, Warel z Wrocławia nie istnieje od 2012r. Na jej gruzach powstała firma Premium która przedtrwała ok 1,5 roku. Pracodawca Warela a potem pracownik słup w Premium Wrocław nie płacił na czas wynagrodzenia pracownikom, nie płacił za materiały w hurtowniach, nie odprowadzał składek emerytalno-rentowych za pracowników. Takie "Ubeckie" metody, koledzy z pracy wiedzą co mam tu na myśli. Pozdrawiam lysy antenka.
Zostaw swoją opinię o warel - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie warel