NCK grupa

Radom

Opinie o NCK grupa

JJ 2016-07-18 23:06:56
Zlecają wykonanie usługi, sami nie mają ludzi do pracy w terenie. Jedynie dzwonią i szukają wykonawców. Później nie płacą faktury za usługę. W rozmowie telefonicznej mówią, że to nie od nich zależy tylko od księgowości i dalej nie płacą.
łysol 2016-11-03 09:19:25
Ta Firma to jakaś tragedia. Firma widmo błagają na kolach o wykonanie zlecenia za grosze , a później nie można się doprosić o pieniądze. Wszystkim odradzam współprace z tą firmą
Mariusz 2016-11-05 21:51:54
Pracowałem kilka lat dla nich, niestety jak władze przejęła córeczka prezesa wszystko się odwrocilo o 360st. Za faktury nie placa, 3 miesiące to standard oczekiwania. Szukają panicznie podwykonawców bo ci stali odmawiają znuwagi na stawki i terminy płatności. Ogólnie zaklamanie, przerost biurokracji. Nie polecam współpracy z strony wykonawcy jak i klienta. Rynek szybko wyeliminuje taka firmę
klroman 2016-12-19 08:43:21
Jako kontrahent uzupełniający, NCK jest ok. Kwestia płatności to faktycznie spory problem czasami, ale w perspektywie dłuższej współpracy jest do zaakceptowania. Trzeba się niestety przyzwyczaić, że gdy zbliża się termin płatności, trzeba się przypominać..
Zlecenia są różne, większość niestety takich, że trudno je ekonomicznie zbilansować, ale statystycznie współpracę oceniam pozytywnie. Jeśli traktujemy tą współpracę jako dodatek i wypełniacz czasu przy realizacji innych działań, współpraca może być zadowalająca.
Zostaw swoją opinię o NCK grupa - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NCK grupa