NCK grupa

Radom

Opinie o NCK grupa

JJ 2016-07-18 23:06:56
Zlecają wykonanie usługi, sami nie mają ludzi do pracy w terenie. Jedynie dzwonią i szukają wykonawców. Później nie płacą faktury za usługę. W rozmowie telefonicznej mówią, że to nie od nich zależy tylko od księgowości i dalej nie płacą.
łysol 2016-11-03 09:19:25
Ta Firma to jakaś tragedia. Firma widmo błagają na kolach o wykonanie zlecenia za grosze , a później nie można się doprosić o pieniądze. Wszystkim odradzam współprace z tą firmą
Mariusz 2016-11-05 21:51:54
Pracowałem kilka lat dla nich, niestety jak władze przejęła córeczka prezesa wszystko się odwrocilo o 360st. Za faktury nie placa, 3 miesiące to standard oczekiwania. Szukają panicznie podwykonawców bo ci stali odmawiają znuwagi na stawki i terminy płatności. Ogólnie zaklamanie, przerost biurokracji. Nie polecam współpracy z strony wykonawcy jak i klienta. Rynek szybko wyeliminuje taka firmę
Zostaw swoją opinię o NCK grupa - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NCK grupa