NCK grupa

Radom

Opinie o NCK grupa

JJ 2016-07-18 23:06
Zlecają wykonanie usługi, sami nie mają ludzi do pracy w terenie. Jedynie dzwonią i szukają wykonawców. Później nie płacą faktury za usługę. W rozmowie telefonicznej mówią, że to nie od nich zależy tylko od księgowości i dalej nie płacą.
łysol 2016-11-03 09:19
Ta Firma to jakaś tragedia. Firma widmo błagają na kolach o wykonanie zlecenia za grosze , a później nie można się doprosić o pieniądze. Wszystkim odradzam współprace z tą firmą
Mariusz 2016-11-05 21:51
Pracowałem kilka lat dla nich, niestety jak władze przejęła córeczka prezesa wszystko się odwrocilo o 360st. Za faktury nie placa, 3 miesiące to standard oczekiwania. Szukają panicznie podwykonawców bo ci stali odmawiają znuwagi na stawki i terminy płatności. Ogólnie zaklamanie, przerost biurokracji. Nie polecam współpracy z strony wykonawcy jak i klienta. Rynek szybko wyeliminuje taka firmę
klroman 2016-12-19 08:43
Jako kontrahent uzupełniający, NCK jest ok. Kwestia płatności to faktycznie spory problem czasami, ale w perspektywie dłuższej współpracy jest do zaakceptowania. Trzeba się niestety przyzwyczaić, że gdy zbliża się termin płatności, trzeba się przypominać..
Zlecenia są różne, większość niestety takich, że trudno je ekonomicznie zbilansować, ale statystycznie współpracę oceniam pozytywnie. Jeśli traktujemy tą współpracę jako dodatek i wypełniacz czasu przy realizacji innych działań, współpraca może być zadowalająca.
Życzliwy 2017-03-22 17:55
Chyba o 180° mistrzu
Jarek 2017-03-23 14:47
Nie ukrywam że trochę dziwią mnie te wpisy. Wydaje mi się iż wszystko zależy od oczekiwań oraz podejścia. Współpracuję z nimi od kilku lat(nie pamiętam dokładnie ilu), zlecenia od NCK traktuję jako dodatkowe, wykonywane przy okazji lub po prostu zajęcie dla ludzi kiedy akurat siedzą bezczynnie. Z płatnościami opóźnienia rzeczywiście się zdarzają ale jeszcze nigdy nie zdarzyło się żebym kasy nie dostał. Milionów się nie zarobi ale większość zleceń to pierdoły typu wymiana świetlówek, regulacja drzwi itp.. Ogólnie jako główne źródło utrzymania to raczej nic z tego (chociaż nie wiem jak to wygląda w większych miastach) ale kilka stówek które wpada miesięcznie z tego źródła traktuje jako bonus do swoich spraw które i tak musiałbym załatwić.

PS. Raz miałem sytuację że wydałem na oprawy około 1000 zł i po kilku tygodniach płatności nie było ale jak zadzwoniłem się upomnieć, to po paru dniach przelew był na koncie.
Zostaw swoją opinię o NCK grupa - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NCK grupa