NCK grupa

Radom

Opinie o NCK grupa

JJ 2016-07-18 23:06
Zlecają wykonanie usługi, sami nie mają ludzi do pracy w terenie. Jedynie dzwonią i szukają wykonawców. Później nie płacą faktury za usługę. W rozmowie telefonicznej mówią, że to nie od nich zależy tylko od księgowości i dalej nie płacą.
łysol 2016-11-03 09:19
Ta Firma to jakaś tragedia. Firma widmo błagają na kolach o wykonanie zlecenia za grosze , a później nie można się doprosić o pieniądze. Wszystkim odradzam współprace z tą firmą
Mariusz 2016-11-05 21:51
Pracowałem kilka lat dla nich, niestety jak władze przejęła córeczka prezesa wszystko się odwrocilo o 360st. Za faktury nie placa, 3 miesiące to standard oczekiwania. Szukają panicznie podwykonawców bo ci stali odmawiają znuwagi na stawki i terminy płatności. Ogólnie zaklamanie, przerost biurokracji. Nie polecam współpracy z strony wykonawcy jak i klienta. Rynek szybko wyeliminuje taka firmę
klroman 2016-12-19 08:43
Jako kontrahent uzupełniający, NCK jest ok. Kwestia płatności to faktycznie spory problem czasami, ale w perspektywie dłuższej współpracy jest do zaakceptowania. Trzeba się niestety przyzwyczaić, że gdy zbliża się termin płatności, trzeba się przypominać..
Zlecenia są różne, większość niestety takich, że trudno je ekonomicznie zbilansować, ale statystycznie współpracę oceniam pozytywnie. Jeśli traktujemy tą współpracę jako dodatek i wypełniacz czasu przy realizacji innych działań, współpraca może być zadowalająca.
Życzliwy 2017-03-22 17:55
Chyba o 180° mistrzu
Jarek 2017-03-23 14:47
Nie ukrywam że trochę dziwią mnie te wpisy. Wydaje mi się iż wszystko zależy od oczekiwań oraz podejścia. Współpracuję z nimi od kilku lat(nie pamiętam dokładnie ilu), zlecenia od NCK traktuję jako dodatkowe, wykonywane przy okazji lub po prostu zajęcie dla ludzi kiedy akurat siedzą bezczynnie. Z płatnościami opóźnienia rzeczywiście się zdarzają ale jeszcze nigdy nie zdarzyło się żebym kasy nie dostał. Milionów się nie zarobi ale większość zleceń to pierdoły typu wymiana świetlówek, regulacja drzwi itp.. Ogólnie jako główne źródło utrzymania to raczej nic z tego (chociaż nie wiem jak to wygląda w większych miastach) ale kilka stówek które wpada miesięcznie z tego źródła traktuje jako bonus do swoich spraw które i tak musiałbym załatwić.

PS. Raz miałem sytuację że wydałem na oprawy około 1000 zł i po kilku tygodniach płatności nie było ale jak zadzwoniłem się upomnieć, to po paru dniach przelew był na koncie.
ALF 2017-05-17 14:56
Firma to chyba zadna faktycznie jak potrzebuja to dzwonia co godzina niestety odradzam wszystkim wykonywania uslug dla tej firmy nie wywiazuja sie z umowy nie placa kabinuja zapewniaja ze przelew poszedl ale tylko zapewniaja niestety pieniedzy nie ma na kacie To sa oszusci odradzam odradzam wszystkim
Master_Tech 2017-06-05 15:33
Firma NCK to jakaś porażka, jak trzeba wykonać uslugę to włażą w tyłek beż wazeliny, jak dochodzi do płatności to pojawiają się schody. Dzwoniłem kila razy do nich, do księgowości numeru nie można się doprosić. Gość po interwencji twierdził że przelew wyszedł w piątek wieczorem, w poniedziałek brak przelewu. Dzwonię znowu do tego samego jegomościa... tym razem twierdził że jest jakiś problem z fakturą, gubił się w tym co mówił, opowiadał rzeczy bez sensu. Typowe KŁAMSTWO I NACIĄGANIE .
ODRADZAM WSZELKĄ WSPÓŁPRACE Z FIRMĄ "NCK" JAK I Z PODOBNA FIRMA Z BRANŻY OCHRONIARSKIEJ MIESZCZĄCEJ SIĘ NA ULICY "PO(D)STĘPU... W WARSZAWIE"
ja to wiem 2017-07-04 14:14
Dają sporo prostej roboty, dostarczają materiały na obiekt, nie ma najmniejszych problemów. 25 zeta za godzinke plus dojazd 40 zeta, jak potrzebne dodatkowe materiały kolejny podjazd, wszystko gra.
Adam 2017-07-25 23:54
Wszystko ustalać tylko i wyłącznie na piśmie w @. Nic na gębę przez telefon, bo się wypierają.
Nie doślesz jakiegoś papierka - dzwonią 3 razy dziennie i 3 @.
Spóźnisz się z robotą, dzwonią 3 razy dziennie.
Kasa za robotę :D? Możesz sobie dzwonić i pisać.
Nie polecam, tona papierów, oczekiwania z kosmosu, stawki najniższe możliwe. Szkoda życia.
nck 2017-07-25 23:56
za 25 zeta za godzinkę to nawet na obiad i zus nie zarobisz
aaa 2017-08-04 07:57
Ja tam z nimi działam i po prostu wiem, że jak nie ma kompletu dokumentów to i płatności nie ma.
Trzeba wszystko podpisywać i wysyłać do nich i problemu nie mam.
Zostaw swoją opinię o NCK grupa - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NCK grupa